Doktor vzdělávání (Ed.D.)

William Howard Taft University

Popis programu

Read the Official Description

Doktor vzdělávání (Ed.D.)

William Howard Taft University

Doktor pedagogiky (Ed.D.)

Přehled

On-line Doktor školství studijní program klade důraz na kurz práce ve vedení a řízení v různých vzdělávacích a veřejné nastavení služby. To nevyžaduje žádné třídě nebo účast na seminářích. Program je zvláště zajímavá pro jednotlivce s veřejnou nebo soukromou školu pedagogické praxe, kteří hledají administrativní pozice nebo manažerů střední úrovni, kteří mají zájem o stěhování do vyšších úrovních veřejné správy.

Cíle programu jsou:

 1. Chcete-li nabídnout program kurzu a praktických cvičení v pedagogické vedení, řízení a poučení, které obohatí profesní a osobní život svých studentů.
 2. Pro přípravu profesionálních pedagogů sloužit potřebám veřejných i soukromých institucí od začátečníků až po postsekundární úrovni v jejich komunitě i mimo ni.

Úspěšní absolventi programu budou schopni:

 • Uplatňovat osvědčené postupy, aktuální koncepty, teorie a výzkum o efektivní výuku, učení a správy s cílem zlepšit něčí odborné praxe jako učitel nebo správce.
 • Zaměstnávat účinné a vhodné vedení technik, které podporují vzdělávací a administrativní cílů.
 • Použít více strategií ve snaze pomoci studentům na různých úrovních a pozadí se učit předmět.
 • Diskutujte s určitou mírou orgánu o postupech financování a rozpočtování a právními zásadami amerického veřejného školství.
 • Využívání informačních a technologie pro plánování instruktážní a administrativní strategie, a zlepšit učení, produktivitu a odborné praxe.
 • Vyvíjet, organizovat a provádět výzkumné studie zvuku v institucionálním uspořádání.
 • efektivně komunikovat se studenty, jejich rodiny a dalších odborníků způsoby, vhodných pro účel a obsah.
 • Autor správně formátovaný a předložená disertace, která představuje podstatnou výzkumné téma z originálního díla.

Úspěšní studenti by měli prokázat vysokou kvalitu komunikace a psaní, stane kritičtější současného stavu a musí být dobře připraven zahájit školy a zlepšování procesů na základě pevné argumentace opírající se o platný výzkumu. Absolventi programu se objeví s uznávanou mírou a soubor rozmanitých a příslušných dovedností, které jsou použitelné při výkonu správy a pozic úrovni ve vzdělávacích oborech.

Univerzita se chová k plnění cílů Doktor školství programu prostřednictvím vhodného kurzu, spolu s pokračujícím směrem, hodnocení pokroku studentů a pravidelné vyhodnocování výsledků studentů učení, dozorován a spravován kvalifikovaným fakulty.

Doktor školství studijní program je navržen tak, aby obsluhovat vnitrostátní trh a nemá za cíl poskytnout udělení licence nebo osvědčení o pověření, v žádném konkrétním stavu a / nebo školského obvodu. Zájemci o udělení licence, certifikace pověření a / nebo platový postup se doporučuje kontaktovat příslušné licenční subjektem (subjekty) a jejich personální oddělení, před zápisu.

Ročníkovou práci v programu je zaměřena na ty, které ve školním prostředí. Žadatelé jsou vyzýváni, aby kontaktovat přijímací kancelář, pokud mají dotazy týkající se osnov a jejich jednotlivých odborných znalostí.

Představení

Univerzitní Directed Independent Study modality uznává, že vzdělání je individuální proces, v němž mohou být ubytováni jedinci s různými vzdělávacími potřebami a studijních plánů. Zdůrazňuje se dozvěděl, že je smysluplné, kde jednotlivci nyní proces učení, a získat znalosti, aby lépe pochopit a řídit své vlastní kariéry.

Programu Fakulta Členové podporují nezávislé studie-vzdělávací role studenta tím, že vede a stimulovat proces učení v one-on-one interakce. Naše fakulta mentoři rozpoznat jednotlivé styly učení a zdůrazňují význam materiálu, který má situaci jednotlivce.

Každý kurz do programu obsahuje řadu úkolů lekce obvykle skládají z požadavků na čtení a výzkumných projektů. Studenti jsou hodnoceni pomocí zkoušek a / nebo výzkumných úkolů, které jsou předloženy k posouzení schopnosti.

Všechny úkoly jsou předkládány elektronicky. Jak již bylo uvedeno v univerzitní General Catalog, Přístup k internetu a minimální požadavky na počítač a dovednosti jsou požadovány jako podmínka admitance.

První tři kurzy ve vzdělávacím programu jsou známy jako kvalifikační kurzy. Student musí přijmout a složit kvalifikační zkoušku před tím, než může student získat akademický úvěr na jádro kurzu. Kvalifikační zkouška je tři hodiny Proctored test, který se vztahuje na materiál pokrytý kvalifikačních kurzů. Skládá se z kombinace objektivních a subjektivních otázek.

Politiky na přijetí a požadavky

Chcete-li být přijat do programu, žadatelé musí mít magisterský titul v oboru vzdělávání nebo magisterský titul v jiném oboru a vyučování nebo správním pověření. V obou případech však stupňů musí být z řádně schválené institucí a žadatel musí mít minimálně dva roky výuky nebo správní praxe ve vzdělávacím prostředí od základní přes vysokého školství. Dalšími faktory, které ovlivňují vstup zahrnují sílu osobní výpovědi žadatele (význam demonstrování úroveň absolventa psaní nemůže být více než zdůraznit,), reference, záznam o zapojení do profesních organizací a sdružení, nadání pro vedení zčásti založen na zaměstnání a vzdělání ,

Žadatel může být podmínečně přijat do programu na základě vyplněné žádosti o přijetí, přijetí $ 75.00 poplatek za podání žádosti, studentské kopie přepisů, které odrážejí nejvyšší příslušný stupeň žadatele, dokumentaci odborné praxe žadatele, a obdržením dva dokončené Disertační Značka přihlašovatele forem. Bude zapotřebí oficiální kopie všech příslušných vysokoškolské úrovni úvěrů přijatých přímo od instituce původu do 60 dnů ode dne zápisu.

Drtivá většina žadatelů instituce jsou zralé dospělé osoby pracující v různých profesních nastavení. Mnoho z nich není chodil na vysokou školu po dobu několika let. V důsledku toho před hodnost třída a stupeň průměr bodu nejsou významnými faktory v přijímacím řízení.

By mělo být požadováno další informace bude žadatel kontaktován.

Všechny platby musí být splatný v amerických dolarech. Platby mohou být vyrobeny MasterCard®, Visa®, American Express® nebo osobní / obchodní kontrolou. Zahraniční zájemci a žadatelé s mezinárodními pověření může být nezbytné pro uchazeče, kteří se zúčastnili vysokých škol nebo univerzit mimo území Spojených států získat vyhodnocení jejich vzdělávání z pověření hodnotitelem, schválené na univerzitě. Na vyžádání přijímací kanceláři poskytnout seznam schválených hodnotitelů. Kromě toho žadatelé, kteří nemají titul z postsecondary instituce, kde je angličtina hlavním vyučovacím jazykem musí získat minimálně skóre 550 na papírové Test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL PBT) nebo 80 na internetu Based test (iBT) nebo 6,5 na mezinárodní anglické jazykové zkoušky (IELTS).

Přenos kredit

Přijetí převodu kreditů mezi akademickými institucemi spadá do pravomoci přijímajícího vysoké školy nebo univerzity. Kredity získané při William Howard Taft University může nebo nemusí být přijaty jiným orgánem v závislosti na jeho vlastních pořadů, politik a předpisů.

Univerzita nepřijímá převody a úvěr pro zážitkové vzdělávání (portfolia úvěru) v programech Doktor školství.

finanční informace

Výuka je účtována ve výši 420,00 $ za měsíc během trvání zápisu. Povinnost studentů platit školné bude pokračovat, dokud nejdříve z následujících událostí: a. spokojenost všech studijních požadavků;
b. 48 fakturační měsíců (čtyři roky);
C. odstoupení od Programu;
d. akademický propuštění z programu.

Náklady knih a materiálů, jiné než každý osnovou kurzu, není zahrnuta ve školném. Univerzita neprodává knihy nebo materiálů. Většina knih a materiály je možné zakoupit v místních školách, maloobchodních knihkupectvích, přímo od vydavatelů nebo přes internet. Náklady se odhadují na průměru přibližně $ 150,00 za kurz. Studenti jsou vždy opatřeny pošty nebo internetové zdroje pro získání všechny požadované materiály.

Jak se přihlásit

Je-li uchazeč přijat k přijetí do programu, bude připravena formální dohoda o zápisu a žadateli zaslán ke kontrole a podpisu. Studenti se mohou rozhodnout, zda zahájit program v 1. den každého měsíce. Veškeré platby předložené školné a poplatky musí být splatný v amerických dolarech. Platby lze uskutečňovat pomocí MasterCard / Visa® / American Express® nebo osobní / obchodní kontrolou.

Žadatelé se vyzývají, aby zavolat přijímací kanceláři, jestli existují nějaké otázky ohledně postupů zápisu.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
27 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
420 USD
měsíčně
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Denver, Colorado
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Denver, Colorado
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu