Doktor aplikovaného sociálního výzkumu

University of Stirling

Popis programu

Read the Official Description

Doktor aplikovaného sociálního výzkumu

University of Stirling

Přehled

Aplikovaný sociologický výzkum doktorát je navržen tak, aby změnil způsob, jakým si myslíte, že je profesionál a zajistíte, že budete mít silný dopad ve svém oboru.

Pokud jste zkušený profesionál, který chce pokročit v odborné praxi a rozšířit své kariérní příležitosti, je tento kurz ideálním místem. Od samého počátku získáte vysoce kvalitní výzkumné dovednosti, které lze okamžitě aplikovat na pracovišti a vylepšovat přístup k seminářům a pokročilým příležitostem školení. Budete také těžit z vedení našich expertních pracovníků a vašeho vzájemného působení s kolegy odborníky a vedoucími pracovníky z celé řady společenských věd.

Kurz je vysoce flexibilní a návštěvnost je omezena na minimum, aby se zajistilo, že budete schopni se přizpůsobit studiu ve vaší kariéře. Budete mít také možnost vyladit doktorát na základě vaší profese - výběr jednoho ze šesti Pathways :

  • sociální práce
  • kriminální spravedlnost
  • studie o demenci
  • bydlení
  • studií o drogách a alkoholu
  • sociální výzkum

Nakonec získáte dovednosti, které vám přinášejí aktuální informace o nejnovějších nápadech, zjištěních a výzkumných metodách ve vaší oblasti, z nichž všechny můžete zprostředkovat optimalizaci pracoviště a podnikání rozhodných kroků, které zlepšují služby a zvyšují Vaši kariéru .

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

# 1 Upravte svůj kurz výběrem jednoho ze šesti profesionálních Pathways

# 2 Pracujte, když budete studovat a uvést své nové znalosti do praxe

# 3 Studovat velké komponenty kurzu online pro maximální flexibilitu

Cíle předmětu

Tento kurz je navržen tak, aby vylepšil způsob, jakým si myslíte, že je profesionál, a poskytne vám vědecké dovednosti, které potřebujete pro skutečný dopad na pracovní prostředí. Budeme vás informovat o nejnovějších nápadech, zjištěních a metodách ve vaší oblasti, o náročných předpokladech a o tom, jak si myslíte, jaký vztah mezi výzkumem, stipendií a odbornými znalostmi. Budete vyzváni k tomu, abyste se podívali na nové představy o systémech, jak jsou přijímána rozhodnutí a jak navrhnout profesionální prostředí, abyste mohli vidět, porozumět, hodnotit, naplánovat a podnikat kroky s maximální rychlostí a efektivitou.

Kromě vybavení základních poznatků do výzkumných procesů prostřednictvím šesti základních modulů, budete také domovem na specializované oblasti prostřednictvím řady možností Pathway . Tyto Pathways zajišťují, aby vaše kvalifikace odpovídala specifickým požadavkům vašeho profesionálního postavení nebo vašich kariérních cílů a zahrnují:

Bydlení

Tato Pathway obsahuje výběr specializovaných modulů v poskytování služeb bydlení; Udržitelná společenství; Organizační chování; Poskytování cenově dostupného bydlení; Správa bydlení; Zdravé bydlení.

Sociální práce

Naše Pathway sociální práce zahrnuje výběr specializovaných modulů pro pochopení potřeb dětí a mládeže; Porozumění potřebám dětí a mládeže; Zlepšení výsledků pro děti a mládež; a několik dalších.

Kriminální spravedlnost

Trestní soudní Pathway zahrnuje výběr specializovaných modulů v kriminologických perspektivách; Kriminalizace, sociální kontrola a lidská práva a metody výzkumu v oblasti kriminologie a sociálně-právních studií.

Studie demence

Tato Pathway obsahuje výběr specializovaných modulů v oblasti hodnocení a hodnocení péče o demenci a výzkumné demenci.

Studie o drogách a alkoholu

Naše drog a alkoholu Studie Pathway zahrnuje výběr ze specializovaných modulů v pochopení na drogách: společnost, politiku a praxi a pochopení na drogách: zpracování a využití.

Aplikovaný sociální výzkum

Aplikovaná Pathway sociálního výzkumu zahrnuje výběr specializovaných modulů ve srovnávacím sociálním výzkumu; Výzkum a analýza politik.

Profesní akreditace

Jsme součástí Scottish Graduate School of Social Sciences a náš výcvik v oblasti výzkumu je akreditován jako součást skotského ESRC doktorského vzdělávacího centra.

Detaily kurzu

Vyberte si profesionální Pathway která je pro vás vhodná s řadou volitelných modulů v šesti různých polích.

Jádrové moduly vám dávají příležitost vybudovat vysoce kvalitní výzkumné dovednosti a poučit se ze zkušeností svých druhů jako profesionálové. Každá profesionální Pathway pak nabízí výběr modulů, z nichž dva mohou být vybrány pro přizpůsobení vlastního kurzu.

Výuka

Metody výuky jsou přizpůsobeny cílům každého modulu a zahrnují přednášky, semináře, počítačové workshopy a skupinovou práci. Existuje mnoho možností pro diskusi a zpětnou vazbu od vrstevníků a učitelů. Na stupni práce budete mít dva nadřízené, přičemž hlavní ředitel bude mít odborné znalosti ve vybrané oblasti zájmu. Navíc budete mít přístup k kurzům, seminářům a rozvojovým příležitostem, které nabízí Stirling Graduate Research School (SGRS) a Škótská Graduate School of Social Sciences, včetně pokročilých školení a letních školních programů.

Posouzení

Budete ohodnoceni různými způsoby, včetně esejů, esejí o kritických recenzích, recenzí knih, výzkumných návrhů, výzkumných prací, konferenčních plakátů, skupinových projektových zpráv a ústních prezentací.

Hodiny v učebně

Pro pohodlí studentů na částečný úvazek je účast na každém z "hlavních" modulů aplikovaného sociálního výzkumu zaměřena na tři nebo čtyři jednodenní bloky. Profesionální moduly jsou také navrženy pro studenty na částečný úvazek, z nichž některé jsou nabízeny online (studie o bydlení a demenci). Návštěvnost na školním areálu je omezena na minimum.

Ředitel kurzu

Richard Simmons, ředitel kurzu

44 (0) 1786 466314

a.simmons@stir.ac.uk

Poplatky - 2018/2019

  • Zahraniční (mimo EU): 38 030 liber
  • Domov / EU: 13.670 liber
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 24, 2018
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Led. 2019
Duration
Délka trvání
36 - 96 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
13,670 GBP
Zahraniční (mimo EU): 38 030 liber - Home / EU: 13 670 liber
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Stirling, Scotland
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Spojené království - Stirling, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Led. 2019
Spojené království - Stirling, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Ún. 2019
Spojené království - Stirling, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu