Read the Official Description

3 TOP UNIVERZITY = 1 EVROPSKÝ DOKUMENT

Všichni studenti budou mít vedle doktorátu ABMS Švýcarsko společný doktorát s Univerzitou Dąbrowa Górnicza (WSB) a Národní univerzitou Tarasa Ševčenka (KNU). ABMS je certifikován EFMD EOCCS, švýcarskou národní kvalitou pro vzdělávání (EduQua) a ASIC UK. WSB je evropská státní univerzita a KNU je evropská veřejná univerzita založená před 200 lety a řadí se mezi 500 nejlepších univerzit na světě.

3 nejlepší evropské univerzity = nejlepší virtuální / online program = 1 špičkový evropský doktorát ŠVÝCARSKO + EU + TOP RANKED 500

Advance své zkušenosti na ABM

Spojte se s žáky a vůdci, stejně jako vás v našem on-line doktorských programů. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako doktorand na ABM.

Pro akademické výzkumné pracovníky a pedagogy

Doktorátu of Sales & Marketing (DBA) označuje nejvyšší úroveň úspěchu v každém akademickém oboru.

To je nejvyšší úroveň vzdělání můžete studovat na ABM Open University. Na této úrovni se studenti dostat plné poznání nejen know-how, by naši studenti být schopni přijít s novou teorií sebe a měl by být schopen řídit velký tým a učit mladé profesionály, jak dělat věci lépe, oni představili managementu as akademická disciplína. Doktorát v oboru prodeje a marketingu je velmi údajný kvalifikace, která je plně schopna poskytnout velkou podporu pro kariéry těch, kteří jsou spojeny s reklamním a světě marketingu. Tato kvalifikace může poskytnout pomoc pro lidi, kteří chtějí prodávat výrobky svých klientů tím, že přitahuje velkou většinu návštěvníků a zvýšení jejich prodeje. Ve skutečnosti je hlavní věc je, že každý podnik nebo přesněji výrobek vyžaduje podporu bez ohledu na to, jak je dobrý. Musíš to říct lidem o vlastnostech výrobku, protože budou brát v úvahu pouze používat, když bude vědět. Z tohoto důvodu, oblasti prodeje a marketingu, je přímo nebo nepřímo související s každým jiné oblasti, protože pro přilákání zákazníků my všichni potřebujeme podporu. Moderní svět má tu výhodu, rychlou komunikaci a je zde více než dost médií, které jsou využívány odborníky, kteří jsou spojeny s oblastí prodeje a marketingu. Internet je nejúčinnější reklamní médium z moderní doby, která má sílu předávání zpráv v minutách lidem tohoto světa. Sociální sítě a další související platformy, zejména se ukázal jako přesvědčivé marketingové platformy, protože velké množství lidí z různých částí tohoto světa jsou s nimi spojeny. Ti, kteří sledují doktorát v oblasti prodeje a marketingu jsou vyučovány různé strategie a dovednosti, které mohou být použity pro používání sociálních médií pro provádění propagaci produktů a služeb. Podobně E-Business souvisí s uplatňováním informačních a komunikačních technologií, které jsou informační a komunikační technologie při provádění obchodních aktivit. To souvisí také s prodejem a marketingem a doktorátu v oblasti prodeje a marketingu studentů programu jsou poskytovány odpovídající znalosti o této oblasti stejně.

Tento kurz se zaměřuje také na zdůraznění hlavní rozdíl mezi on-line, stejně jako off-line marketingových strategií. Jednotlivci, kteří získali tuto kvalifikaci jsou schopni pomoci není on-line, ale i offline podniky. Volby týkající se těchto vzdělávacích kurzů jsou určeny pro výuku studentům vývoj produktů a služeb, které jsou v poptávce. To také poskytuje hluboký vhled o převažující trendy v hlavní průmyslu. Stručně řečeno, je možno říci, že prodejní a marketingové aspekty související hlavního pole jsou sestaveny v doktorském programu pro provádění rozvoj silnějších související s podnikáním dovedností studentů. Obecně přijímací kritéria pro studenty, kteří chtějí, aby se zapsal do tohoto programu je, že by měly mít Master ve stejném oboru, nebo pracovní zkušenosti s řízením sedmi let se vedle všech bakalář nebo ekvivalentní. Doba trvání kurzu je jeden rok a práce.

V našich doktorských programech, budete:

 • Rozvíjet a praktikovat inovativní výzkumné metody.
 • Získejte nejvyšší kvalitu vzdělání.
 • Dosáhnout odborné publikovat v odborných časopisech.
 • Staňte se úspěšný doktorský výzkumník a pedagog.

Hlavním cílem tohoto kurzu je poskytnout kvalifikované odborníky na hlavní průmyslu, kteří mohou fungovat pohledně uvnitř konkurenčním globálním trhu. Jedinci, kteří jsou spojené s prodejem a marketingem průmyslu může jistě poskytnout velkou podporu své kariéry tím, že se zapsal do tohoto výukového programu. Máte-li zájem, pak neztrácejte čas a začít hned.

Doktorátu bude mít vaše vedení na další úroveň. V našich doktorských studijních programech, budete:

 • Studie a aplikovat inovativní výzkumné metody.
 • Kombinovat aplikovaného výzkumu a odborné praxe.
 • Připravte se, aby dopad na politiku a praxi.
 • Naučte strategie s cílem umožnit účinnější, adaptabilní organizací a vytvářet pozitivní změnu.
 • Stát se více inovativní lídrem ve svém oboru.

Studium jazyka: tento studijní program vyučován výhradně v angličtině. Máme 4 příjem za rok: lednu, dubnu, červenci a říjnu

Moduly:

 • Prodej a marketing
 • Globální řízení
 • Strategický management a vedení
 • Projektové řízení
 • Strategické Analýzy informační systém
 • Účetnictví a finance
 • Výzkumné metody
 • Elektronické Metody výzkumu
 • Dynamické webové stránky

Požadavky na přijetí:

Doba trvání: jeden akademický rok + práce (práce trvá 1 až 4 rok)

Diplom: DBA na oblast prodeje a marketingu

Věk: Minimální věk 25 roků

Předchozí studie: Master nebo rovnocenná nebo 7 let praxe ve vedoucí pozici + bakalářského nebo ekvivalent

Angličtina na úrovni: IELTS nebo ekvivalent (pouze pro studenty z neanglicky mluvících zemí nebo studenty, kteří neměli studují na anglicky mluvící škole)

Studium metodou řešení problémů: on-line

Poplatek: 19.900 Euro

Evropský rámec kvalifikací: tento program je ekvivalentní k ERK Level 8 (doktorské úrovni)

Poznámka: Studie poplatek nezahrnuje aplikaci a rezervační poplatek (aby vám zaručit studijní místo) 240 Euro (někdejší platby a nevratné).

Program taught in:
Angličtina

See 96 more programs offered by OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
2 - 6 let
Kombinované
Price
3,050 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date