3 TOP UNIVERZITY = 1 EVROPSKÝ DOKUMENT / strong> Všichni studenti budou mít kromě doktorátu ABMS Švýcarsko společný doktorát s Univerzitou Dąbrowa Górnicza (WSB) a Národní univerzitou Tarasa Ševčenka (KNU). ABMS je certifikován EFMD EOCCS, švýcarskou národní kvalitou pro vzdělávání (EduQua) a ASIC UK. WSB je evropská státní univerzita a KNU je evropská veřejná univerzita založená před 200 lety a řadí se mezi 500 nejlepších univerzit na světě. 3 Nejlepší evropské univerzity = Nejlepší virtuální / online program = 1 špičkový evropský doktorát ŠVÝCARSKO + EU + TOP RANKED 500 Vylepšete své odborné znalosti v ABMS Spojte se s žáky a vedoucími stejně jako vy v našich online doktorských programech. Budete jít až tak daleko, jak vás bude mít vaše mysl jako doktorand v ABMS.

Pro akademické vědce a pedagogy doktorát prodeje a marketingu (DBA) znamená nejvyšší úroveň dosažení v jakékoli akademické disciplíně.

To je nejvyšší úroveň vzdělání můžete studovat na ABM Open University. Na této úrovni se studenti dostat plné poznání nejen know-how, by naši studenti být schopni přijít s novou teorií sebe a měl by být schopen řídit velký tým a učit mladé profesionály, jak dělat věci lépe, oni představili managementu as akademická disciplína. Doktorát v oboru prodeje a marketingu je velmi údajný kvalifikace, která je plně schopna poskytnout velkou podporu pro kariéry těch, kteří jsou spojeny s reklamním a světě marketingu. Tato kvalifikace může poskytnout pomoc pro lidi, kteří chtějí prodávat výrobky svých klientů tím, že přitahuje velkou většinu návštěvníků a zvýšení jejich prodeje. Ve skutečnosti je hlavní věc je, že každý podnik nebo přesněji výrobek vyžaduje podporu bez ohledu na to, jak je dobrý. Musíš to říct lidem o vlastnostech výrobku, protože budou brát v úvahu pouze používat, když bude vědět. Z tohoto důvodu, oblasti prodeje a marketingu, je přímo nebo nepřímo související s každým jiné oblasti, protože pro přilákání zákazníků my všichni potřebujeme podporu. Moderní svět má tu výhodu, rychlou komunikaci a je zde více než dost médií, které jsou využívány odborníky, kteří jsou spojeny s oblastí prodeje a marketingu. Internet je nejúčinnější reklamní médium z moderní doby, která má sílu předávání zpráv v minutách lidem tohoto světa. Sociální sítě a další související platformy, zejména se ukázal jako přesvědčivé marketingové platformy, protože velké množství lidí z různých částí tohoto světa jsou s nimi spojeny. Ti, kteří sledují doktorát v oblasti prodeje a marketingu jsou vyučovány různé strategie a dovednosti, které mohou být použity pro používání sociálních médií pro provádění propagaci produktů a služeb. Podobně E-Business souvisí s uplatňováním informačních a komunikačních technologií, které jsou informační a komunikační technologie při provádění obchodních aktivit. To souvisí také s prodejem a marketingem a doktorátu v oblasti prodeje a marketingu studentů programu jsou poskytovány odpovídající znalosti o této oblasti stejně.

Tento kurz se zaměřuje také na zdůraznění hlavní rozdíl mezi on-line, stejně jako off-line marketingových strategií. Jednotlivci, kteří získali tuto kvalifikaci jsou schopni pomoci není on-line, ale i offline podniky. Volby týkající se těchto vzdělávacích kurzů jsou určeny pro výuku studentům vývoj produktů a služeb, které jsou v poptávce. To také poskytuje hluboký vhled o převažující trendy v hlavní průmyslu. Stručně řečeno, je možno říci, že prodejní a marketingové aspekty související hlavního pole jsou sestaveny v doktorském programu pro provádění rozvoj silnějších související s podnikáním dovedností studentů. Obecně přijímací kritéria pro studenty, kteří chtějí, aby se zapsal do tohoto programu je, že by měly mít Master ve stejném oboru, nebo pracovní zkušenosti s řízením sedmi let se vedle všech bakalář nebo ekvivalentní. Doba trvání kurzu je jeden rok a práce.

V doktorských programech:

 • Vyvíjet a uplatňovat inovativní metody výzkumu.
 • Získejte nejvyšší kvalitu vzdělání.
 • Získejte odborné znalosti k publikování v recenzovaných časopisech.
 • Staňte se úspěšným doktorským výzkumným pracovníkem a pedagogem.
Doktorát přenese vaše vedení na další úroveň. V doktorských programech:
 • Studovat a používat inovativní metody výzkumu.
 • Kombinovat aplikovaný výzkum a odbornou praxi.
 • Připravte se, abyste měli vliv na politiku a praxi.
 • Zjistěte strategie, které usnadní efektivnější a adaptabilnější organizace a vytvoří pozitivní změny.
 • Staňte se inovativnějším vůdcem ve svém oboru.
Jazyk studia: tento studijní program byl vyučován výhradně v angličtině.

Máme 4 příjmy za rok: leden, duben, červenec a říjen

Moduly:

 • Prodej a marketing
 • Globální řízení
 • Strategické řízení a vedení
 • Projektový management
 • Analýzy strategických informačních systémů
 • Účetnictví a finance
 • Metody výzkumu
 • Metody elektronického výzkumu
 • Dynamické webové stránky

Požadavky na přijetí:

Doba trvání: jeden akademický rok + práce (práce trvá od 1 - 4 let) Diplom: DBA v oblasti prodeje a marketingu Věk: Minimální věk 25 let Předchozí studie: Master nebo ekvivalentní OR 7 let praxe ve vedoucí pozici + bakalář nebo ekvivalentní hladina English: IELTS nebo Ekvivalent (Pouze pro studenty z neanglicky mluvících zemí nebo studentů, kteří nebyli studenti na anglicky mluvící škole) Metoda studia: Online fee : 19900 Euro Poznámka: Studijní poplatek neobsahuje žádost a rezervační poplatek (garantované studijní místo) 240 EUR (jednorázová a nevratná).

Evropský rámec kvalifikací: tento program odpovídá EQF úrovni 8 (doktorské úrovni)

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 96 více kurzů z OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
2 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
3,050 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date