Přečtěte si oficiální popis

3 TOP UNIVERZITY = 1 EVROPSKÝ DOKUMENT

Všichni studenti budou mít vedle doktorátu ABMS Švýcarsko společný doktorát s Univerzitou Dąbrowa Górnicza (WSB) a Národní univerzitou Tarasa Ševčenka (KNU). ABMS je certifikován EFMD EOCCS, švýcarskou národní kvalitou pro vzdělávání (EduQua) a ASIC UK. WSB je evropská státní univerzita a KNU je evropská veřejná univerzita založená před 200 lety a řadí se mezi 500 nejlepších univerzit na světě.

3 nejlepší evropské univerzity = nejlepší virtuální / online program = 1 špičkový evropský doktorát ŠVÝCARSKO + EU + TOP RANKED 500

Advance své zkušenosti na ABM

Spojte se s žáky a vůdci, stejně jako vás v našem on-line doktorských programů. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako doktorand na ABM.

Pro akademické výzkumné pracovníky a pedagogy

Doktorátu z International Management (DBA) označuje nejvyšší úroveň úspěchu v každém akademickém oboru.

To je nejvyšší úroveň vzdělání můžete studovat na ABM Open University. Máte-li zájem o pokračování kariéry v International Management, pak je to jasně ukazuje, střih, že máte zájem v posilování váš přístup v mezinárodním světě. Ti jedinci, kteří jsou držiteli Master in International Management nebo jiné obdobné oblasti může poskytnout velkou podporu své kariéry tím, že jde o doktorát v oboru International Management, protože rozšiřuje své znalosti a zlepšuje dovednosti, které jsou nezbytné pro dosažení pokroku v této oblasti. Mezinárodní management je rozmanitá oblast, která má svůj vlastní význam a lidé, kteří jsou s ním spojené obvykle pracují ve státní infrastruktury jednání s místními věcí veřejných spolu se zahraničními vztahy. To jsou jen málo oblastí, kde lze nalézt osoby spojené s International Management práce. Kromě toho, aby výše uvedených možností kariéry mnoho jiných pracovních příležitostí souvisí také přijít přes cestu těch, kteří jsou držiteli Doctor in International Management. Můžete buď pracovat v oblasti mezinárodních vztahů, nebo může dostat spojený s charitativní služby. Ve skutečnosti je hlavní věc je, že mezinárodní management je velmi rozsáhlý obor, který má velmi přísné požadavky, pokud jde o kvalifikaci. Za to, že silnější profesní dráhu je třeba vybavit se s vyšší úroveň znalostí a dovedností i proto, že jinak přežití v konkurenčním scénáři dostane velmi obtížné.

Většina lidí, kteří pracují v tomto oboru, jsou držitelé Mistři to znamená, že pokud budete získat doktor mezinárodního managementu, pak jistě vám poskytne výhodu nad svými soupeři a tam jsou lepší šance přítomné, že budou zaměstnavatelé dávají přednost vás a v případě, že případ je, že jste již dělají práci, pak je zde vysoká šance, přítomné, že budete podporovat. Když se odstěhovat pokračovat v doktorát v oboru mezinárodního managementu, pak najdete mnoho škol, které jsou schopny prokázat kompatibilitu s vašimi požadavky týkající se vzdělávání, ale je důležité věnovat náležitou pozornost kritériím způsobilosti. Pro honit doktorát in International Management od ABM Open University, je důležité, že byste měli mít Mistra ve stejné oblasti, jinak je nutný sedm let praxe v řízení a jakékoli bakalář nebo ekvivalentní. Doba trvání kurzu je jeden rok a práce je však doporučeno, že byste měli zvážit zapsat do renomované instituce jako ABM, která vám může poskytnout všechny důležité nástroje, které jsou potřebné pro dokončení programu. Máte spoustu možností, a to buď se můžete dostat zapsal a tvrdě pracovat se svým nadřízeným nebo používat on-line prostředky pro získání vzdělání. Naše on-line škola je plně schopen poskytnout vám podobnou zkušenost učení a kurz, který je spojen s tradiční vysoké školy a univerzity. Měli byste raději takové akademické instituce, která by měla mít slušný akademické dějiny a jejich kurz by měl být dost dobré ukázat, kompatibilitu s moderními požadavky. ABM Open University může být ideální volbou tu a doporučuje se, aby odborníci, kteří chtějí pokračovat ve svém doktorátu on-line by měl zvážit své studijní program.

Business Administration byl zařazen nejvyhledávanějších studie na světě, průzkum ze strany jiných vysokých škol, ukázaly, že absolvent obchodní školy vydělá v průměru 45.200 dolar (NACE Plat Survey).

V našich doktorských programech, budete:

 • Rozvíjet a praktikovat inovativní výzkumné metody.
 • Získejte nejvyšší kvalitu vzdělání.
 • Dosáhnout odborné publikovat v odborných časopisech.
 • Staňte se úspěšný doktorský výzkumník a pedagog.

Věděli jste, že Švýcarsko manažerského vzdělávání byl zařazen 1 po celém světě na Světovém ekonomickém fóru ?, Máte-li zájem v oboru Business Administration a chtějí být budoucí poradce nebo získat lepší pozici, pak byste měli použít dnes studovat s námi. Všechny naše studijní programy jsou určeny pro vás, aby mohli dokončit během jednoho akademického roku. Čtěte více

Doktorátu bude mít vaše vedení na další úroveň. V našich doktorských studijních programech, budete:

 • Studie a aplikovat inovativní výzkumné metody.
 • Kombinovat aplikovaného výzkumu a odborné praxe.
 • Připravte se, aby dopad na politiku a praxi.
 • Naučte strategie s cílem umožnit účinnější, adaptabilní organizací a vytvářet pozitivní změnu.
 • Stát se více inovativní lídrem ve svém oboru.

Studium jazyka: tento studijní program vyučován výhradně v angličtině. Máme 4 příjem za rok: lednu, dubnu, červenci a říjnu

Moduly:

 • Globální řízení
 • Strategický management a vedení
 • Projektové řízení
 • Strategické Analýzy informační systém
 • Účetnictví a finance
 • Výzkumné metody
 • Elektronické Metody výzkumu
 • Dynamické webové stránky

Požadavky na přijetí:

Doba trvání: jeden akademický rok + práce (práce trvá 1 až 4 rok)

Diplom: DBA in International Management

Věk: Minimální věk 25 roků

Předchozí studie: Master nebo rovnocenná nebo 7 let praxe ve vedoucí pozici + bakalářského nebo ekvivalent

Angličtina na úrovni: IELTS nebo ekvivalent (pouze pro studenty z neanglicky mluvících zemí nebo studenty, kteří neměli studují na anglicky mluvící škole)

Studium metodou řešení problémů: on-line

Poplatek: 19.900 Euro

Evropský rámec kvalifikací: tento program je ekvivalentní k ERK Level 8 (doktorské úrovni)

Poznámka: Studie poplatek nezahrnuje aplikaci a rezervační poplatek (aby vám zaručit studijní místo) 240 Euro (někdejší platby a nevratné).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 96 více kurzů z OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
2 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
3,050 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date