3 TOP UNIVERZITY = 1 EVROPSKÝ DOKUMENT

Všichni studenti budou mít vedle doktorátu ABMS Švýcarsko společný doktorát s Univerzitou Dąbrowa Górnicza (WSB) a Národní univerzitou Tarasa Ševčenka (KNU). ABMS je certifikován EFMD EOCCS, švýcarskou národní kvalitou pro vzdělávání (EduQua) a ASIC UK. WSB je evropská státní univerzita a KNU je evropská veřejná univerzita založená před 200 lety a řadí se mezi 500 nejlepších univerzit na světě.

3 nejlepší evropské univerzity = nejlepší virtuální / online program = 1 špičkový evropský doktorát ŠVÝCARSKO + EU + TOP RANKED 500

Advance své zkušenosti na ABM

Spojte se s žáky a vůdci, stejně jako vás v našem on-line doktorských programů. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako doktorand na ABM.

Pro akademické výzkumné pracovníky a pedagogy

To je nejvyšší úroveň vzdělání můžete studovat na ABM Open University. Pole of Business Administration se rozšiřuje rychlým tempem na celém světě. K dispozici je velké množství rozmanitosti spojené s touto oblastí a v současné složité ekonomické situaci organizace požadují silné dovednosti a vůdčí schopnosti od svých zaměstnanců. Pro splnění těchto druhů požadavků stále více a více jednotlivců, které jsou spojeny s oblasti Business Administration ukazují zájmy v dosažení doktorát Business Administration kvalifikaci. Ve skutečnosti, hlavní věc je, že v moderních náročných ekonomických podmínkách každý průmysl potřebuje zkušené administrátory. V tomto případě, pokud budete raději studuje doktorát v oboru Business Administration, pak jistě budete poskytovat silnou podporu do svého zaměstnání související příležitostí.

Doctor of Business Administration, který je také známý jako DBA je velmi různorodá kvalifikace, která má velký význam. To je považováno za ekvivalent PhD, ale ve skutečnosti DBA zdůrazňuje, více na praktické přístupy, spíše než teoretické aspekty. Normálně DBA je sledován těmito odborníky, kteří se přímo podílejí na podnikatelském světě. Pokud máte zájem o sledování tohoto kvalifikaci, pak je lepší, aby si co nejvíce informací o kritériích pro přijetí, které je spojené. Pro získání zapsal do doktorát v programu Business Administration, budete muset mít níže uvedené kvalifikaci.

Je zapotřebí Magistr ve stejném oboru, nebo zkušenosti s řízením sedmi let, plus případné bakalářské nebo ekvivalent pro získání zapsal do ABM Open University Švýcarska. Doba trvání kurzu je jeden rok a práce. Vlastně DBA je profesionální kvalifikace, který byl navržen pro jednotlivce, kteří jsou držiteli atestace, jako MBA a chtějí rozšířit jejich znalosti a dovednosti, aby prozkoumala maximální příležitosti spojené s jejich oboru. DBA je vlastně praktický studijní program, který je všechno souvisí s výzkumem v určité oblasti podnikání a je většinou pořízena cvičí manažery tak často, že je nabízena jako studijního programu na částečný úvazek.

Mnozí z vás musí mít zájem znát rozdíl mezi PhD a doktor Business Administration. Vlastně DBA je kvalifikace, který je určen pro profesionály, kteří mají slušné zkušenosti spojené s nimi a je více související s výzkumem, který ukazuje důležitost s otázkách týkajících se řízení vzhledem k tomu, PhD více zaměřuje na teoretické aspekty a získání nových poznatků. Pokud jde DBA se týkala důležitý bod zmínit, je, že DBA je kvalifikace, která má stejný status jako na PhD.

Ve skutečnosti lze říci, že s jistotou DBA je perfektní kvalifikace, který může ukázat, kompatibilitu s požadavky moderního světa podnikání. Mnozí zaměstnavatelé poskytují lepší příjem na to ještě lepší než PhD a hlavním důvodem je to, že za současné pokrývá širší perspektivu praktických znalostí. DBA kvalifikace je nabízena mnoha poznamenal univerzit tohoto světa, ale vaše preference by měly být vždy, aby se zapsal do akreditovaných vysokých školách. V závěru lze konstatovat, že DBA je správná kvalifikace, který je přítomen bavit požadavky profesionálů, kteří jsou držiteli Mistra, takže byste měli sledovat.

Na této úrovni se studenti dostat plné poznání nejen know-how, by naši studenti být schopni přijít s novou teorií sebe a měl by být schopen řídit velký tým a učit mladé profesionály, jak dělat věci lépe, oni představili managementu as akademická disciplína. Oni se učí podnikání na pozadí kulturního rozdílu, jak se projevuje v celosvětovém obchodním odvětví.

Naše podnikání studijní programy vás připraví na dnešní výzvy, aby se lépe vůdce a být schopen řešit problémy, které bude čelit v každém oboru podnikání, se naši absolventi zlepšit jejich schopnost porozumět a efektivně komunikovat se svými zaměstnanci a pracovní kolega, myslím, že nezávisle a pracovat v týmu, aby se daří v pracovních situacích. Business Administration byl zařazen nejvyhledávanějších studie na světě, průzkum ze strany jiných vysokých škol, ukázaly, že absolvent obchodní školy vydělá v průměru 45.200 dolar (NACE Plat Survey). Věděli jste, že Švýcarsko manažerského vzdělávání byl zařazen 1 po celém světě na Světovém ekonomickém fóru ?, Máte-li zájem v oboru Business Administration a chtějí být budoucí poradce nebo získat lepší pozici, pak byste měli použít dnes studovat s námi. Všechny naše studijní programy jsou určeny pro vás, aby mohli dokončit během jednoho akademického roku.

V našich doktorských programech, budete:

 • Rozvíjet a praktikovat inovativní výzkumné metody.
 • Získejte nejvyšší kvalitu vzdělání.
 • Dosáhnout odborné publikovat v odborných časopisech.
 • Staňte se úspěšný doktorský výzkumník a pedagog.

Studium jazyka: tento studijní program vyučován výhradně v angličtině. Máme 4 příjem za rok: lednu, dubnu, červenci a říjnu

Doktorátu bude mít vaše vedení na další úroveň. V našich doktorských studijních programech, budete:

 • Studie a aplikovat inovativní výzkumné metody.
 • Kombinovat aplikovaného výzkumu a odborné praxe.
 • Připravte se, aby dopad na politiku a praxi.
 • Naučte strategie s cílem umožnit účinnější, adaptabilní organizací a vytvářet pozitivní změnu.
 • Stát se více inovativní lídrem ve svém oboru.

Moduly:

 • Globální řízení
 • Strategický management a vedení
 • Projektové řízení
 • Strategické Analýzy informační systém
 • Účetnictví a finance
 • Výzkumné metody
 • Elektronické Metody výzkumu
 • Dynamické webové stránky

Požadavky na přijetí:

Doba trvání: jednoroční studijní program + práce (práce trvá od 1 - 4 let)

Diplom: Doctor of Business Administration (dba)

Věk: Minimální věk 25 roků

Předchozí studie: Master nebo rovnocenná nebo 7 let praxe ve vedoucí pozici + bakalářského nebo ekvivalent

Angličtina na úrovni: IELTS nebo ekvivalent (pouze pro studenty z neanglicky mluvících zemí nebo studenty, kteří neměli studují na anglicky mluvící škole)

Studium metodou řešení problémů: on-line

Poplatek: 19.900 Euro

Evropský rámec kvalifikací: tento program je ekvivalentní k EQF úrovni 8

Poznámka: Studie poplatek nezahrnuje aplikaci a rezervační poplatek (aby vám zaručit studijní místo) 240 Euro (někdejší platby a nevratné).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 96 více kurzů z OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
2 - 6 let
Kombinované
Price
3,050 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date