Doctor of Business Administration (dba)

Apollos University

Popis programu

Read the Official Description

Doctor of Business Administration (dba)

Apollos University

Apollo University je, Katedra podnikového nabízí Doctor of Business Administration (DBA) odborného programu 100% on-line. Program je určen pro studenty s magisterský titul v oboru podnikání nebo příbuzném oboru. Doktor of Business Administration, které nabízí Apollo univerzity (DBA), studijní program byl navržen tak, aby podnikání profesionální s pokročilé znalosti a zvládnutí profese. DBA Studenti získají vhled do profesionálního výzkumu a jak nejlépe využívat a těžit z obrovské množství obchodních literatury jsou dnes k dispozici. Program umožňuje studentům navázat na své stanovených odborných znalostí a prokázat své znalosti z intelektuálních a teoretické základy managementu.

DBA je doktorský studijní program profesionální, ve kterém studenti osvojí a prokázat své obchodní vedení odborné znalosti. Učební plán je navržen tak, ve kterém studenti jsou schopni vyvinout pokročilé porozumění a znalost nástrojů a procesů potřebných k úspěchu jako přední společnosti v rámci globální obchodní aréně. DBA zálohy kariéru rozvíjet silné šéfy firem s prověřenou pozadí, které využívá individuální talent a zkušenosti. Nabídka online, program, využívají hojně obchodní průzkum, případové studie, a real-svět situacích. Vyvrcholení část programu je podnikatelského projektu doktorské disertační práce (). Tento projekt poskytuje studentům možnost rozšířit a prokázat své znalosti v oblasti své profese odborných znalostí.

AU DBA je koncipován jako 61 kreditní profesionální úrovni doktorského studijního programu. Potřebný doktorský projekt (disertační práce), je jedním z hlavních předmětů doktorské úrovni.

Cíle pro DBA programu je poskytnout studentovi se znalostmi a schopností:

 • Integrace a aplikovat akademické teorie, obchodní průzkum a osobní profesionální obchodní znalosti, zvýšit vedení a profesní růst.
 • Syntetizovat a aplikovat principy obchodní průzkum využití kvalitativních a kvantitativních metod na podporu informované rozhodování.
 • Vysvětlete a demonstrovat kritické myšlení a etické rozhodování jako organizační vedoucí.
 • Syntetizovat a aplikovat akademické teorie na problémy a příležitosti k podpoře efektivity a udržitelnému rozvoji.
 • Prokázat praktického kvalifikace jako vůdce v dnešní mezikulturní a / nebo globální obchodní organizace.
 • Analyzovat a vyhodnotit jak vnitřní, tak i vnější vlivy, které mají dopad na efektivitu organizace a prokázat vůdčí schopnosti podporovat a ovlivňovat pozitivní politická rozhodnutí využít těchto vlivů.
 • Předveďte řízení a vůdčí schopnosti potřebné k vedení organizace přes plánování, strategické rozhodování a zavádění procesů.
 • Předvést schopnosti při vytváření a zavádění nových obchodních modelů vysvětlit, předvídat, a zlepšovat výkonnost organizací.
 • Rozvíjet chápání hodnoty dalšího vzdělávání v akademickém a praktické prostředí.
 • Formulovat kariéry postupující znalosti a dovednosti jako vůdce a praktiky.

Stupeň a typ výzkumu Požadováno: doktorské studium

Mastery a použití kvantitativních a kvalitativních metod výzkumu v podnicích se týkají reálného světa případové studie a akademické výzkumné úkoly v průběhu dokončení hlavních osnov. Navíc, Doktorandi musí absolvovat projektu disertační práce, během níž musí provést významné přehled odborné literatury v konkrétní oblasti, vytvářet originální data pomocí kolekce akademické nebo průmyslová schválen dat nástroj, a analyzovat původní data pomocí techniky statistické analýzy.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Great Falls, South Carolina
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Great Falls, South Carolina
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu