Docent of Science in Professional Studies (Online)

Všeobecné informace

Popis programu

Na Union University , přeměňte se.

Zdálo se vám, že jste si vysloužili vysokoškolské vzdělání, ale nemysleli jste si, že je to možné díky vašim povinnostem a harmonogramu? Union University je připravena s vámi spolupracovat ve vašem vzdělávání, od aplikace po promoci.

Associate of Science in Professional Studies nabízí dostupné vzdělávání pro dospělé studenty.

  • Plně online program
  • Relevantní výuka navržená tak, aby posílila svou kariéru
  • Koncentrace v: Organizační vedení, Křesťanské vedení nebo Human Services
  • Dokončit za méně než dva roky

Jsem připraven?

Na Union University podporujeme aplikace od dospělých studentů s malými nebo žádnými vysokoškolskými zkušenostmi. Student vědecké fakulty musí být absolventem akreditované střední školy nebo musí mít diplom o rovnocennosti na střední škole a musí být starší 22 let. Budete muset předložit následující: žádost o přijetí, poplatek za zpracování, přepisy ze všech zúčastněných akreditovaných institucí, přepis střední školy / GED, pokud bylo dosaženo méně než 24 hodin vysoké školy, imunizační záznam, zdůvodňující prohlášení, proč se chcete zúčastnit Union University a dva doporučující dopisy k poskytnutým formulářům. Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás. Jsme tu, abychom vám pomohli.

Mohu si to dovolit?

Union University je celonárodně uznávaná za akademickou dokonalost. Je také cenově dostupný, díky čemuž je titul Unii dosažitelný pro dospělé studenty. Možná vás překvapí finanční pomoc, kterou mají k dispozici kvalifikovaní studenti. Kontaktujte nás a získejte více informací.

Za semestr hodinové poplatky za kurzy pro roky 2019-2020: 295 $ za hodinu kreditu plus 22 $ za hodinu kreditu za studentské služby.

Jaké kurzy potřebuji?

Spolupracujeme s každým studentem na vývoji nejlepšího akčního plánu pro dokončení požadovaných tříd a splnění cílů studia. Můžete si vybrat kurzy z předepsaného seznamu, podle vašich potřeb, rodinné situace a cílů. Pokud jste v minulosti získali vysokoškolský kredit, bude váš přepis vyhodnocen. Union dále nabízí semináře Road to Graduation pro dospělé studenty.

Jak plánuji vysokoškolské studium?

Union nabízí studijní a psací semináře, které pomáhají dospělým studentům znovu se seznámit s akademickým úsilím. Studenti mohou kdykoli pociťovat nátlak nebo potřebovat akademickou radu, doprovázet přidružené vysokoškolské pracovníky.

Vyžadujeme také orientační sezení pro studenty, kteří se účastní online kurzů. To je vaše příležitost seznámit se s používáním univerzitních technologií, akademických zdrojů, služeb pro studenty a mnohem více. Chceme, abyste si užili všech výhod Union University vzdělávání.

Poslední aktualizace Srp 2019

Informace o škole

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Méně