Divadelní kurz řízení fáze

CPA Online

Popis programu

Read the Official Description

Divadelní kurz řízení fáze

CPA Online

Divadlo kurz řízení fáze

Postava panovníka je klíč ve všech druzích živou zábavou. On je zodpovědný za koordinaci a řízení technických výrobu uměleckého projektu. Radní Samozřejmě nabízíme v CPA Online vás připravuje na společných a specifických charakteristik různých médií (film, divadlo, televizi a živá vystoupení), a tak rozšířit své pracovní vyhlídky a můžete pracovat jako radní a divadlo televize.

Kurz řízení etapa Vás připravuje sledovat a řídit technické a umělecké procesy během zkoušek a představení přehlídky, určují vlastnosti jevištního prostoru a ekonomické, lidské, technické a bezpečnostní umělců, techniků a publikum faktorů. Budete vědět, jak organizovat pracovní procesy, použití techniky komunikace a vyjednávání a naučit psát utahování, scénář Stage Manager je, tablety a další dokumentaci řízení etapy.

Mají podporu učitel s rozsáhlými odbornými zkušenostmi a můžete se zúčastnit kontaktních praktik. V CPA Online nabízíme jedinečnou školení v odvětví. Nenajdete takový specializovaný kurz. Specializujeme se na řízení jevištní a připravit nejlepší odborníky!

AGENDA

  1. Výrobní procesy živých vystoupení a akcí
  2. Živé Zábava Stage řízení
  3. Konfigurace a konstrukce jeviště
  4. Vztahy s pracovním prostředím
  5. Postupy regiduría

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
300 hodin
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Zaragoza, Aragon
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Zaragoza, Aragon
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu