Přečtěte si oficiální popis

Divadlo kurz řízení fáze

Postava panovníka je klíč ve všech druzích živou zábavou. On je zodpovědný za koordinaci a řízení technických výrobu uměleckého projektu. Radní Samozřejmě nabízíme v CPA Online vás připravuje na společných a specifických charakteristik různých médií (film, divadlo, televizi a živá vystoupení), a tak rozšířit své pracovní vyhlídky a můžete pracovat jako radní a divadlo televize.

Kurz řízení etapa Vás připravuje sledovat a řídit technické a umělecké procesy během zkoušek a představení přehlídky, určují vlastnosti jevištního prostoru a ekonomické, lidské, technické a bezpečnostní umělců, techniků a publikum faktorů. Budete vědět, jak organizovat pracovní procesy, použití techniky komunikace a vyjednávání a naučit psát utahování, scénář Stage Manager je, tablety a další dokumentaci řízení etapy.

Mají podporu učitel s rozsáhlými odbornými zkušenostmi a můžete se zúčastnit kontaktních praktik. V CPA Online nabízíme jedinečnou školení v odvětví. Nenajdete takový specializovaný kurz. Specializujeme se na řízení jevištní a připravit nejlepší odborníky!

AGENDA

  1. Výrobní procesy živých vystoupení a akcí
  2. Živé Zábava Stage řízení
  3. Konfigurace a konstrukce jeviště
  4. Vztahy s pracovním prostředím
  5. Postupy regiduría

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
300 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date