Read the Official Description

Divadlo kurz řízení fáze

Postava panovníka je klíč ve všech druzích živou zábavou. On je zodpovědný za koordinaci a řízení technických výrobu uměleckého projektu. Radní Samozřejmě nabízíme v CPA Online vás připravuje na společných a specifických charakteristik různých médií (film, divadlo, televizi a živá vystoupení), a tak rozšířit své pracovní vyhlídky a můžete pracovat jako radní a divadlo televize.

Kurz řízení etapa Vás připravuje sledovat a řídit technické a umělecké procesy během zkoušek a představení přehlídky, určují vlastnosti jevištního prostoru a ekonomické, lidské, technické a bezpečnostní umělců, techniků a publikum faktorů. Budete vědět, jak organizovat pracovní procesy, použití techniky komunikace a vyjednávání a naučit psát utahování, scénář Stage Manager je, tablety a další dokumentaci řízení etapy.

Mají podporu učitel s rozsáhlými odbornými zkušenostmi a můžete se zúčastnit kontaktních praktik. V CPA Online nabízíme jedinečnou školení v odvětví. Nenajdete takový specializovaný kurz. Specializujeme se na řízení jevištní a připravit nejlepší odborníky!

AGENDA

  1. Výrobní procesy živých vystoupení a akcí
  2. Živé Zábava Stage řízení
  3. Konfigurace a konstrukce jeviště
  4. Vztahy s pracovním prostředím
  5. Postupy regiduría

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
300 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date