ONLINESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Studenti sledují typy kariéry sahat od profesionální technické mohl zapsat do kurzu diplom s úmyslem zajistit pozici v jejich požadovaném oboru po ukončení studia. Tyto kurzy se obvykle vyskytují po dobu jednoho až dvou let a jsou nabízeny různými institucemi.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

nalezené výsledky Filter

Právní technologie PGDip - částečný úvazek

University of Law Online
Online forma Kombinované 18 měsíce Leden 2020 Spojené království UK Online

Naše PGDip v právnické technologii je k dispozici jak pro právníky, tak i pro absolventy, kteří nemají právo, a poskytují vám přehled o této rychle se rozvíjející oblasti. Naučíte se základy této vzrušující a často rušivé technologie v právním kontextu a regulaci, která se kolem ní formuje.

HND v ropném inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 roky Srpen 2020 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka ropného inženýrství HND je určena pro studenty, kteří chtějí pracovat jako technici / technici v oblasti strojírenství, výroby, údržby a testování. Byl vyvinut ve spolupráci s místním průmyslem a kombinuje teorii a praktickou práci se zaměřením na průmyslové aplikace.

Diplom v námořní dopravě

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 měsíce Listopad 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Online diplomy a kurzy certifikátů, které budou pokrývat Global Shipping se zvláštním zaměřením na Containerization a Liner průmysl, základy globální námořní dopravy se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a linkovou dopravu nebo globální lodní dopravu se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a liniové odvětví.

L6 CIM Diplom v profesionálním marketingu

CIM Academy
Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Cookham Londýn + 2 více

Diplom v profesionálním marketingu poskytuje strategické dovednosti potřebné pro řízení marketingové funkce. Zaměření na digitální marketing a řízení Digitální diplom CIM v profesionálním marketingu poskytuje strategické dovednosti potřebné pro řízení marketingové funkce.

Úroveň 6 Diplom v obchodní administrativě

Cambridge Management and Leadership School
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 9 měsíce Přihlašování započato Spojené království Cambridge + 1 více

Úroveň 6 Diplom v oboru Business Administration je mezinárodní uznávaná kvalifikace akreditovaná ve Velké Británii a evropských kvalifikačních rámců na úrovni 6, která vám poskytne širokou škálu znalostí, znalostí a dovedností pro úspěšnou kariéru v oblasti mezinárodního obchodu, správy a řízení nebo pomoci budete pokračovat ve své existující kariéře.

Program Nadace Business Management University (úroveň 3 - 120 kreditů)

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 420 - 540 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Program úrovně 3 univerzitních nadací je rovnocennou kvalifikační úrovní 120 kreditů, která pomáhá studentům naučit se klíčové koncepty a řadu řídících postupů potřebných pro práci v rámci podniku, byla speciálně vyvinutá, aby poskytla znalosti potřebné pro práci studentů efektivně, a to jak jako jednotlivci, tak v týmu v rámci podnikání. Být schopen rozvinout dobré dovednosti v oblasti řízení podniku je pro každou společnost rozhodující.

Výkonný diplom v oboru zprostředkování

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Londýn

Velmi málo kariéry poskytují obrovskou osobní i profesní spokojenosti, jako je zprostředkování a řešení sporů. Zaregistrujte se k průběhu a doplnění modulů níže.

Diplom ILM úrovně 3 ve vedení

Central Bedfordshire College
Online forma 9 měsíce Srpen 2020 Spojené království Lutone

Náš diplom na úrovni 3 v řízení a managementu je ideální pro ty, kteří chtějí rozvíjet dovednosti potřebné pro vedení a řízení týmu. Chtěli byste se pokoušet pokročit v řízení v celé řadě odvětví nebo se v budoucnu chtít dostat do vedoucích rolí.

ICB RTI mzdové vedení (šalvěj) diplom

UK Open College
Online forma Kombinované 90 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Pochopení a provoz ze mzdového systému v rámci podnikání je nezbytným předpokladem jak z hlediska finanční kontroly a za účelem uspokojení s předpisy stanovenými HMRC. Tento kurz pokrývá základní prvky potřebné k pokrytí požadavků pro provoz mzdový systém jak v ruční i elektronické podobě.

Cipfa diplom v oboru mezinárodních účetních standardů veřejný sektor (IPSAS)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)
Online forma Přihlašování započato Spojené království Londýn

PFM odbornost CIPFA znamená, že máme znalosti a zkušenosti, aby pomohl rozvíjet a interpretovat standardy, které poskytují příslušné kvalifikace a školení, aby vyhovovaly potřebám zahraničních vlád (včetně místních samospráv) ...

Diplom na úrovni 4 v řízení podniku

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online forma Denní studium 9 měsíce Srpen 2020 Spojené království UK Online

Obsah diplomu úrovně 4 v oboru Business Management je zaměřen na řízení komunikace, obchodní organizace v celosvětovém kontextu, řízení lidí, finance pro manažery, jakož i pochopení výzkumných dovedností a osobního rozvoje očekávaného od manažera.

Město

The College of Animal Welfare
Online forma Kombinované 1 rok Přihlašování započato Spojené království Huntingdon

Studoval na online, distanční vzdělávání, je to ideální způsob, jak získat mezinárodní uznanou kvalifikaci pro péči o zvířata bez účasti na vysoké škole. To vám umožní naučit se rozlišovat zvířata ve vaší péči. Kurz bude doručen v angličtině a budete mít přístup k výukovému materiálu prostřednictvím našeho online virtuálního učebního prostředí (VLE), který vám umožní studovat v době, která vám vyhovuje.

Diplom v oboru kriminalistiky a kriminální psychologie

City Colleges - Online Learning
Online forma Denní studium Kontaktuj školu Irsko Irsko online Spojené království UK Online Spojené státy americké USA online Austrálie Austrálie online Kanada Kanada online Německo Německo online Francie Francie online Singapur Singapur online Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty online Itálie Itálie online Dublin + 18 více

Dodává se John O'Keeffe, kriminalista a Fakultní Fellow ve škole psychologie na Trinity College v Dublinu, účelu diplom v oboru kriminalistiky a forenzní psychologie programu je vybavit studenty se základními znalostmi z oblasti kriminalistiky.

Neuro lingvistické programování (NLP) - úroveň 3 diplom

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Rozvíjejte své odborné znalosti Neuro lingvistické programování (NLP) na vyšší úroveň s tímto NLP Level 3 Expert.

Pearson BTEC Level 5 Vyšší národní diplom v oboru podnikání (RQF)

The College of Central London
Online forma Denní studium 2 roky Přihlašování započato Spojené království UK Online

Nová Pearson BTEC Higher Nationals in Business je kvalifikací související s prací a byla akreditována na Regulovaný rámec kvalifikací (RQF) a cílem je rozvíjet studenty jako profesionální, sebereflexní jednotlivci se zdravým obchodním vzděláním, kteří jsou schopni se setkat požadavky zaměstnavatelů v široké škále kariéry v průmyslu, obchodu a veřejné správě.