ONLINESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Studenti sledují typy kariéry sahat od profesionální technické mohl zapsat do kurzu diplom s úmyslem zajistit pozici v jejich požadovaném oboru po ukončení studia. Tyto kurzy se obvykle vyskytují po dobu jednoho až dvou let a jsou nabízeny různými institucemi.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

nalezené výsledky Filter

Diplom CIPD v řízení lidských zdrojů

DPG PLC
Online forma Denní studium 6 - 24 měsíce Srpen 2019 Spojené království Manchester London + 1 více

Program vám dává vše, co potřebujete k tomu, abyste byli moderním personálním manažerem. Na konci svého programu získáte nejnovější znalosti z oboru a máte kvalifikaci schválenou v oboru.

HND ve strojírenství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 roky Srpen 2019 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka strojírenského inženýrství HND je ocenění Teesside University uděleno na základě licence od Pearsonu Teesside University Open Learning.

Akreditovaný diplom v digitálním marketingu

The Internet Business School
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Získejte diplom v digitálním marketingu s našimi národně uznávanými

Účetnictví

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 700 - 1800 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Vysokoškolské úroveň 4 (účetnictví a finance) a úroveň 5 (rozšířený diplom v managementu) jsou 240 kreditní kurz určený pro rychlejší studenty do posledního roku přidruženého bakalářského titulu Finance a účetnictví, který může být dokončen na Britskou univerzitu v kampusu nebo prostřednictvím dálkového studia.

Diplom v námořní dopravě

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Online diplomy a kurzy certifikátů, které budou pokrývat Global Shipping se zvláštním zaměřením na Containerization a Liner průmysl, základy globální námořní dopravy se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a linkovou dopravu nebo globální lodní dopravu se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a liniové odvětví.

L6 CIM Diplom v profesionálním marketingu

CIM Academy
Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Cookham London + 2 více

Diplom v profesionálním marketingu poskytuje strategické dovednosti potřebné pro řízení marketingové funkce. Zaměření na digitální marketing a řízení Digitální diplom CIM v profesionálním marketingu poskytuje strategické dovednosti potřebné pro řízení marketingové funkce.

Diplom Level 7 ve strategickém managementu a leadershipu vedoucí k MBA Top Up (disertační fáze)

Cambridge Management and Leadership School
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 9 měsíce Přihlašování započato Spojené království Cambridge + 1 více

Diplom Level 7 ve strategickém managementu a leadershipu vedoucí k MBA Top Up rozvíjí znalosti studentů, jejich porozumění a dovednosti, které studenti potřebují, aby se zabývali složitostí vedení a strategického řízení v obchodním kontextu a rozvíjeli schopnost vést změny v organizacích.

Výkonný diplom v oboru forenzní

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Forenzní je velmi zajímavá oblast o čemž svědčí populárních televizních programů v těchto dnech. Níže jsou uvedeny moduly, které zabalit tento kurz.

Profesní diplom v oblasti digitálního marketingu

The Learning People
Online forma 30 hodiny Srpen 2019 Spojené království Brighton Irsko Dublin Austrálie Sydney Nový Zéland Wellington + 5 více

pokud chcete ověřit své zkušenosti, pak je profesionální diplom v oblasti digitálního marketingu s moduly na e-mail, mobilní, PPC, SEO a sociální média - pro vás.

Pearson BTEC Level 5 Vyšší národní diplom v oboru podnikání (RQF)

The College of Central London
Online forma Denní studium 2 roky Přihlašování započato Spojené království UK Online

Nová Pearson BTEC Higher Nationals in Business je kvalifikací související s prací a byla akreditována na Regulovaný rámec kvalifikací (RQF) a cílem je rozvíjet studenty jako profesionální, sebereflexní jednotlivci se zdravým obchodním vzděláním, kteří jsou schopni se setkat požadavky zaměstnavatelů v široké škále kariéry v průmyslu, obchodu a veřejné správě.

Diplom ILM úrovně 3 ve vedení

Central Bedfordshire College
Online forma 9 měsíce Srpen 2019 Spojené království Luton

Náš diplom na úrovni 3 v řízení a managementu je ideální pro ty, kteří chtějí rozvíjet dovednosti potřebné pro vedení a řízení týmu. Chtěli byste se pokoušet pokročit v řízení v celé řadě odvětví nebo se v budoucnu chtít dostat do vedoucích rolí.

Úroveň 3 - diplom ve finančním obchodování

Financial ELearning
Online forma Kombinované 3 - 6 měsíce Přihlašování započato Spojené království London

Financial ELearning kurz Financial ELearning s vysokým dopadem Stručný návod o finančním obchodování vám poskytuje dovednosti potřebné k zahájení obchodování na finančních trzích.

Cipfa diplom v oboru mezinárodních účetních standardů veřejný sektor (IPSAS)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)
Online forma Přihlašování započato Spojené království London

PFM odbornost CIPFA znamená, že máme znalosti a zkušenosti, aby pomohl rozvíjet a interpretovat standardy, které poskytují příslušné kvalifikace a školení, aby vyhovovaly potřebám zahraničních vlád (včetně místních samospráv) ...

Diplom v oboru biochemie

Online Academies
Online forma Přihlašování započato Spojené království Bournemouth

V tomto kurzu budete seznámeni s biochemií, která je studiem chemických procesů, které probíhají v živých buňkách. Lidé jsou někdy odrazeni od studia tohoto předmětu myšlenkou chemie a fyziky, na které jsou založeny. Cílem tohoto kurzu je ukázat, že je zcela možné dosáhnout porozumění některých základních pojmů biochemie, aniž bychom stavěli na základě čisté vědy.

Město

The College of Animal Welfare
Online forma Kombinované 1 rok Přihlašování započato Spojené království Huntingdon

Studoval na online, distanční vzdělávání, je to ideální způsob, jak získat mezinárodní uznanou kvalifikaci pro péči o zvířata bez účasti na vysoké škole. To vám umožní naučit se rozlišovat zvířata ve vaší péči. Kurz bude doručen v angličtině a budete mít přístup k výukovému materiálu prostřednictvím našeho online virtuálního učebního prostředí (VLE), který vám umožní studovat v době, která vám vyhovuje.