ONLINESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Spojené království

Studenti sledují typy kariéry sahat od profesionální technické mohl zapsat do kurzu diplom s úmyslem zajistit pozici v jejich požadovaném oboru po ukončení studia. Tyto kurzy se obvykle vyskytují po dobu jednoho až dvou let a jsou nabízeny různými institucemi.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Spojené království, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

60 Výsledky v Magistr, Spojené království, Dálkové Filter

Právní technologie PGDip - částečný úvazek

University of Law Online
Online forma Kombinované 18 měsíce Leden 2020 Spojené království UK Online

Naše PGDip v právnické technologii je k dispozici jak pro právníky, tak i pro absolventy, kteří nemají právo, a poskytují vám přehled o této rychle se rozvíjející oblasti. Naučíte se základy této vzrušující a často rušivé technologie v právním kontextu a regulaci, která se kolem ní formuje.

HND v ropném inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 roky Srpen 2020 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka ropného inženýrství HND je určena pro studenty, kteří chtějí pracovat jako technici / technici v oblasti strojírenství, výroby, údržby a testování. Byl vyvinut ve spolupráci s místním průmyslem a kombinuje teorii a praktickou práci se zaměřením na průmyslové aplikace.

Úroveň 6 Diplom v obchodní administrativě

Cambridge Management and Leadership School
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 9 měsíce Přihlašování započato Spojené království Cambridge + 1 více

Úroveň 6 Diplom v oboru Business Administration je mezinárodní uznávaná kvalifikace akreditovaná ve Velké Británii a evropských kvalifikačních rámců na úrovni 6, která vám poskytne širokou škálu znalostí, znalostí a dovedností pro úspěšnou kariéru v oblasti mezinárodního obchodu, správy a řízení nebo pomoci budete pokračovat ve své existující kariéře.

Program Nadace Business Management University (úroveň 3 - 120 kreditů)

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 420 - 540 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Program úrovně 3 univerzitních nadací je rovnocennou kvalifikační úrovní 120 kreditů, která pomáhá studentům naučit se klíčové koncepty a řadu řídících postupů potřebných pro práci v rámci podniku, byla speciálně vyvinutá, aby poskytla znalosti potřebné pro práci studentů efektivně, a to jak jako jednotlivci, tak v týmu v rámci podnikání. Být schopen rozvinout dobré dovednosti v oblasti řízení podniku je pro každou společnost rozhodující.

Osvědčení o nadaci v námořní dopravě

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 4 - 14 dny Říjen 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Tento kurz se bude zabývat základy globální námořní dopravy se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a lodní dopravu. USD140

Výkonný diplom v oboru zprostředkování

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Velmi málo kariéry poskytují obrovskou osobní i profesní spokojenosti, jako je zprostředkování a řešení sporů. Zaregistrujte se k průběhu a doplnění modulů níže.

Úroveň 3 - diplom ve finančním obchodování

Financial ELearning
Online forma Kombinované 3 - 6 měsíce Přihlašování započato Spojené království London

Financial ELearning kurz Financial ELearning s vysokým dopadem Stručný návod o finančním obchodování vám poskytuje dovednosti potřebné k zahájení obchodování na finančních trzích.

Město

The College of Animal Welfare
Online forma Kombinované 1 rok Přihlašování započato Spojené království Huntingdon

Studoval na online, distanční vzdělávání, je to ideální způsob, jak získat mezinárodní uznanou kvalifikaci pro péči o zvířata bez účasti na vysoké škole. To vám umožní naučit se rozlišovat zvířata ve vaší péči. Kurz bude doručen v angličtině a budete mít přístup k výukovému materiálu prostřednictvím našeho online virtuálního učebního prostředí (VLE), který vám umožní studovat v době, která vám vyhovuje.

Akreditovaný diplom v digitálním marketingu

The Internet Business School
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Získejte diplom v digitálním marketingu s našimi národně uznávanými

Odborná podpora vyučování a učení ve školách lv 3 diplomu (QCF)

UK Open College
Online forma Kombinované 250 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento diplom v oboru odborná podpora pro výuku a učení ve školách Kurz je vhodný pro studenty ve věku 16+, kteří jsou v současné době pracují nebo dobrovolnických ve škole v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant.

Diplom ILM úrovně 3 ve vedení

Central Bedfordshire College
Online forma 9 měsíce Srpen 2020 Spojené království Luton

Náš diplom na úrovni 3 v řízení a managementu je ideální pro ty, kteří chtějí rozvíjet dovednosti potřebné pro vedení a řízení týmu. Chtěli byste se pokoušet pokročit v řízení v celé řadě odvětví nebo se v budoucnu chtít dostat do vedoucích rolí.

Neuro lingvistické programování (NLP) - úroveň 3 diplom

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Rozvíjejte své odborné znalosti Neuro lingvistické programování (NLP) na vyšší úroveň s tímto NLP Level 3 Expert.

Cipfa diplom v oboru mezinárodních účetních standardů veřejný sektor (IPSAS)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)
Online forma Přihlašování započato Spojené království London

PFM odbornost CIPFA znamená, že máme znalosti a zkušenosti, aby pomohl rozvíjet a interpretovat standardy, které poskytují příslušné kvalifikace a školení, aby vyhovovaly potřebám zahraničních vlád (včetně místních samospráv) ...

Úroveň 6 diplomu v oboru řízení podniku

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online forma Denní studium 9 měsíce Srpen 2020 Spojené království UK Online

Program 6 úrovně Diplom in Business Management umožňuje studentům získat znalosti a porozumění v řadě témat a rozvíjet klíčové dovednosti, které potřebují pro práci v rolích řízení podniku. To se provádí prostřednictvím podstatné jádro povinných jednotek.

Diplom v oboru kriminalistiky a kriminální psychologie

City Colleges - Online Learning
Online forma Denní studium Kontaktuj školu Irsko Ireland Online Spojené království UK Online Spojené státy americké USA Online Austrálie Australia Online Kanada Canada Online Německo Germany Online Francie France Online Singapur Singapore Online Spojené arabské emiráty United Arab Emirates Online Itálie Italy Online Dublin + 18 více

Dodává se John O'Keeffe, kriminalista a Fakultní Fellow ve škole psychologie na Trinity College v Dublinu, účelu diplom v oboru kriminalistiky a forenzní psychologie programu je vybavit studenty se základními znalostmi z oblasti kriminalistiky.