ONLINESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Spojené království

Studenti sledují typy kariéry sahat od profesionální technické mohl zapsat do kurzu diplom s úmyslem zajistit pozici v jejich požadovaném oboru po ukončení studia. Tyto kurzy se obvykle vyskytují po dobu jednoho až dvou let a jsou nabízeny různými institucemi.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Spojené království, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

270 Výsledky v Magistr, Spojené království, Dálkové Filter

Diplom ILM úrovně 3 ve vedení

Central Bedfordshire College
Online forma 9 měsíců August 2019 Spojené království Luton

Náš diplom na úrovni 3 v řízení a managementu je ideální pro ty, kteří chtějí rozvíjet dovednosti potřebné pro vedení a řízení týmu. Chtěli byste se pokoušet pokročit v řízení v celé řadě odvětví nebo se v budoucnu chtít dostat do vedoucích rolí.

Diplom CIPD v řízení lidských zdrojů

DPG PLC
Online forma Denní studium 6 - 24 měsíců August 2019 Spojené království Manchester London + 1 více

Program vám dává vše, co potřebujete k tomu, abyste byli moderním personálním manažerem. Na konci svého programu získáte nejnovější znalosti z oboru a máte kvalifikaci schválenou v oboru.

Cipfa diplom v oboru mezinárodních účetních standardů veřejný sektor (IPSAS)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)
Online forma Přihlašování započato Spojené království London

PFM odbornost CIPFA znamená, že máme znalosti a zkušenosti, aby pomohl rozvíjet a interpretovat standardy, které poskytují příslušné kvalifikace a školení, aby vyhovovaly potřebám zahraničních vlád (včetně místních samospráv) ...

úroveň 3 diplom v obchodních studií

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online forma Denní studium 9 měsíců August 2019 Spojené království UK Online

Obsah diplomu 3. stupně v oboru Business Studies je zaměřen na řízení komunikace, obchodní organizace v globálním kontextu, řízení lidí a financí, jakož i na pochopení výzkumných dovedností a osobního rozvoje očekávaného od manažera.

Výkonný

Noble Manhattan Global
Online forma September 2019 Spojené státy americké Richmond Spojené království Weymouth

Tento tréninkový program nabízí již existujícím trenérům, aktivním manažerům a vůdcům znalosti a dovednosti pro vybudování kultury organizačních koučů pro vysokou návratnost investic

Úroveň 3 - diplom ve finančním obchodování

Financial ELearning
Online forma Kombinované 3 - 6 měsíců Přihlašování započato Spojené království London

Financial ELearning kurz Financial ELearning s vysokým dopadem Stručný návod o finančním obchodování vám poskytuje dovednosti potřebné k zahájení obchodování na finančních trzích.

HND v elektrotechnickém a elektronickém inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 let August 2019 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka elektrického a elektronického inženýrství HND samozřejmě je ocenění Teesside University dodané na základě licence od Pearsonu Teesside University otevřené učení. Vyšší národní diplom (HND) Elektrické a elektronické inženýrství vám poskytuje program studia v celé řadě oborů, které vám pomohou rozvíjet dovednosti pro rozvoj vaší kariéry prostřednictvím zaměstnání nebo dalšího vzdělávání na úrovni stupně.

Pearson BTEC Level 5 Vyšší národní diplom v oboru podnikání (RQF)

The College of Central London
Online forma Denní studium 2 let Přihlašování započato Spojené království UK Online

Nová Pearson BTEC Higher Nationals in Business je kvalifikací související s prací a byla akreditována na Regulovaný rámec kvalifikací (RQF) a cílem je rozvíjet studenty jako profesionální, sebereflexní jednotlivci se zdravým obchodním vzděláním, kteří jsou schopni se setkat požadavky zaměstnavatelů v široké škále kariéry v průmyslu, obchodu a veřejné správě.

Akreditovaný diplom v digitálním marketingu

The Internet Business School
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Získejte diplom v digitálním marketingu s našimi národně uznávanými

Stupeň 8 Diplom v strategickém managementu a vedení

Cambridge Management and Leadership School
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 36 měsíců August 2019 Spojené království Cambridge + 1 více

Stupeň 8 Diplom v strategickém managementu a vedení je určen pro rozvoj a implementaci efektivních strategií v ambiciózních rostoucích organizacích. Strategické řízení je pro výkonné ředitele a vedoucí pracovníky a pro ty, kteří mají autoritu a osobní inspiraci k překladu organizační strategie do efektivní výkonnosti společnosti.

IT a výpočetní diplom, první a druhý ročník (úroveň 4 a 5)

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 700 - 1800 hodin Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Pokud máte touhu změnit svou vášeň pro počítače do kariéry, IT a výpočetní diplom nabízený Online Business School je rozhodně kurz, který byste měli zvážit.

Lodní námořní kurzy

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 měsíců Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Tyto kurzy budou pokrývat globální lodní dopravu se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a průmysl lodního průmyslu, základy globální námořní dopravy se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a liniovou dopravu nebo globální lodní dopravu se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a průmysl lodního průmyslu.

Výkonný diplom v zoologii

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Zoology je jedno pole, které mnozí lidé chtějí vstoupit od dětství. Nechť zoo chovatel / zoologie Samozřejmě ICI, aby to sen, jak provést následující jednotky:

Rozšířený diplom v psaní obsahu - CPD

iStudy
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Vyjádřete se slovami psaním kvalitního obsahu Rozkvět internetové éry se odrazil v celém marketingovém průmyslu. Revoluce způsobuje, jak si spotřebitelé myslí a kupují výrobky. Tradiční papírové letáky jsou věcí minulosti, protože stále více zákazníků se neustále soustředí na to, že žijí online a dělají vše od pohodlí svého domova. Pokud jste součástí této éry a chtěli byste se naučit obchody této hry, tento kurz rozšířeného diplomu v psaní obsahu je pro vás. Mít dovednosti pro tvůrčí psaní je umění, a je vyhledávaný internetovými obchodníky. Naučíte se marketingu obsahu a co je přímočará a bezproblémová práce. Prostřednictvím tohoto kurzu se naučíte vylepšovat své dovednosti a vynášet své skryté tvůrčí schopnosti. Dozvíte se také o kvalitním obsahu a jeho významu, porozumíte publiku, shromažďovat data a mnohem více. Budete postaveni tak, abyste produkovali kvalitní obsah znovu a znovu. Takže pokud se chcete dozvědět více o obsahu psaní dostat tento kurz nyní.

Neuro lingvistické programování (NLP) - úroveň 3 diplom

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Rozvíjejte své odborné znalosti Neuro lingvistické programování (NLP) na vyšší úroveň s tímto NLP Level 3 Expert.