Filter
Diploma
Tunisko Tempo: Všechny

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Tunisko

Diplom může být prvním krokem k nové kariéře nebo nabídnout důvěryhodnost při žádosti o různých polohách. Některé programy vyžadují akademické pověření ke vstupu, ale mnoho jiní jsou pro studenty, kteří absolvovali základní vzdělání k dispozici.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Tunisko, oficiálně Tuniská republika je nejmenší zemí v severní Africe. Je Maghreb země ohraničený Alžírskem na západě Libye, na jihovýchodě a Středozemním mořem na severu a východě. Na univerzitní úrovni v Tunisku první cyklus studia v akademickém proudu je dva roky, což vede k udělení diplomu d'Etudes Universitaires du Premier cyklu.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Tunisko, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Magistr, Tunisko, Dálkové

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme

Program EAD je identická tvář program, ESJ Paříž a je zaměřen na psaní ve všech typech médií, včetně rozhlasových, televizních a dokumentárních filmů a mistrovství v elek ... [+]

Program EAD žurnalistiky zahrnuje dva roky vzdálenosti trénink:

První rok student je vyškolen v základních pojmech EAD1 - druhý rok prohlubování a zaměstnatelnosti EAD2

Program Program EAD je identická tvář program, ESJ Paříž a je zaměřen na psaní ve všech typech médií, včetně rozhlasových, televizních a dokumentárních filmů a mistrovství v elektronických médií.

Kvalifikace Úroveň konečného stupně studenta je založeno na jeho vstupní úrovni v kurzech EAD: - entry-level Bac 3: Výstupní zásobník 5 - vstup na +2: Výstup až +4

Vstupní úroveň Úroveň vstupu vztahující se na kandidát je hodnocen přijímacím porotou v některých případech je možné, a to prostřednictvím ustanovení předpisů francouzského VAE odrážejí studenta pracovní zkušenosti. ... [-]
Tunisko Tunisia Online
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině