Filter
Diploma
Senegal Tempo: Všechny

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Senegal

Diplom může být prvním krokem k nové kariéře nebo nabídnout důvěryhodnost při žádosti o různých polohách. Některé programy vyžadují akademické pověření ke vstupu, ale mnoho jiní jsou pro studenty, kteří absolvovali základní vzdělání k dispozici.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Existuje mnoho možností k dispozici rozmanité v Senegalu na vysokoškolském vzdělávání. V posledních letech se příliv zahraničních studentů jako několik programů, které byly zavedeny s cílem zlepšit současný stav vysokých škol.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Senegal, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Magistr, Senegal, Dálkové

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme

Program EAD je identická tvář program, ESJ Paříž a je zaměřen na psaní ve všech typech médií, včetně rozhlasových, televizních a dokumentárních filmů a mistrovství v elek ... [+]

Program EAD žurnalistiky zahrnuje dva roky vzdálenosti trénink:

První rok student je vyškolen v základních pojmech EAD1 - druhý rok prohlubování a zaměstnatelnosti EAD2

Program Program EAD je identická tvář program, ESJ Paříž a je zaměřen na psaní ve všech typech médií, včetně rozhlasových, televizních a dokumentárních filmů a mistrovství v elektronických médií.

Kvalifikace Úroveň konečného stupně studenta je založeno na jeho vstupní úrovni v kurzech EAD: - entry-level Bac 3: Výstupní zásobník 5 - vstup na +2: Výstup až +4

Vstupní úroveň Úroveň vstupu vztahující se na kandidát je hodnocen přijímacím porotou v některých případech je možné, a to prostřednictvím ustanovení předpisů francouzského VAE odrážejí studenta pracovní zkušenosti. ... [-]
Senegal Senegal Online
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině