Filter
Diploma
Peru Tempo: Všechny

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Peru

Diplom je dokument uděluje libovolného počtu institucí, z vysokých škol na odborných školách. Záměrem je ukázat, že jeho držitel má specifické znalosti v daném předmětu a byla dokončena v kurzu k tomuto účelu.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Peru, oficiálně Republika Peru je stát v západní jižní Ameriky. Peru má asi 80 vysokých škol s vysokými školami mnohem více soukromé než veřejné. Hlavním jazykem je španělština, ale pořád tam jsou některé kurzy vytvořené speciálně pro zahraniční studenty.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Peru, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Magistr, Peru, Dálkové

Camara Minera Del Peru

Po absolvování diplomu v oboru environmentálního inženýrství pro průmyslový sektor bude účastník schopen vypracovat a implementovat strategie prevence, zmírnění a kontrol ... [+]

cíle

Po absolvování diplomu v oboru environmentálního inženýrství pro průmyslový sektor bude účastník schopen vypracovat a implementovat strategie prevence, zmírnění a kontroly negativních dopadů na životní prostředí a udržení vysokých standardů environmentálního managementu.

Kurikulární síťKurz Vzdělávací model CAMIPER [-]
Peru La Molina
Březen 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
6 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Camara Minera Del Peru

Diplom Mining, Safety, Health a Environmental Mining Management poskytne odborníkům CAMIPER schopnost formulovat organizační strategie, aby se předešlo bezpečnostním a zd ... [+]

cíle

Diplom Mining, Safety, Health a Environmental Mining Management poskytne odborníkům CAMIPER schopnost formulovat organizační strategie, aby se předešlo bezpečnostním a zdravotním rizikům spolupracovníků a minimalizovaly se dopady těžby na životní prostředí.

Kurikulární síťKurz Vzdělávací model CAMIPER [-]
Peru La Molina
Březen 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
6 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině