Filter
Diploma
Peru Tempo: Všechny

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Peru

Diplom je dokument uděluje libovolného počtu institucí, z vysokých škol na odborných školách. Záměrem je ukázat, že jeho držitel má specifické znalosti v daném předmětu a byla dokončena v kurzu k tomuto účelu.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Peru, oficiálně Republika Peru je stát v západní jižní Ameriky. Peru má asi 80 vysokých škol s vysokými školami mnohem více soukromé než veřejné. Hlavním jazykem je španělština, ale pořád tam jsou některé kurzy vytvořené speciálně pro zahraniční studenty.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Peru, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Magistr, Peru, Dálkové

Camara Minera Del Peru

Školení odborníků schopných vytvářet řešení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci; politiky a ročního programu; kód signálů a barev, normy, PETS a použití EPPS ... [+]

Začátek: 15. dubna 2019Modalita: VirtuálníDoba trvání: 05 měsícůAnalýza praktických případů.Obecný cíl

Po absolvování mezinárodního diplomu v oblasti managementu, výzkumu a inspekcí v oblasti báňské bezpečnosti bude účastník schopen rozvíjet a aplikovat znalosti v oblasti řízení, vyšetřování a inspekcí v oblasti báňské bezpečnosti originálním a inovativním způsobem. Rovněž může identifikovat, zvyšovat a řešit problémy související s řízením, vyšetřováním a inspekcemi v oblasti báňské bezpečnosti.

Diplom

Banská komora Peru udělí mezinárodní diplom absolventovi, který splňuje všechny potřebné požadavky.

Doba a způsob... [-]
Peru La Molina
October 2019
Kombinované
6 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Camara Minera Del Peru

Vychovávat odborníky, kteří jsou schopni vytvářet řešení v mechanice zemin aplikovaných v hornictví a testování v laboratorních a geotechnických přístrojích, jakož i vede ... [+]

Začátek: 30. dubna 2019Modalita: VirtuálníDoba trvání: 05 měsícůAnalýza případů: Peru, Mexiko, Kolumbie a ChileObecný cíl

Po absolvování mezinárodního diplomu v oboru mechanických půd a instrumentace v hornické geotechnice bude účastník schopen formulovat a aplikovat znalosti v oblasti mechaniky a instrumentace půdy v hornické geotechnice originálním a inovativním způsobem.

Identifikovat, představovat a řešit problémy spojené s mechanikou zemin a instrumentací v hornické geotechnice.

Diplom

Banská komora Peru udělí mezinárodní diplom absolventovi, který splňuje všechny potřebné požadavky.

Doba a způsob

05 měsíců přibližně - Virtuální... [-]

Peru La Molina
November 2019
Kombinované
6 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině