ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Dokončení diplomového programu je příležitostí pro absolventy střední školy získat profesní příprava a profesní rozvoj v akademickém prostředí. Tyto programy poskytují komplexní výuku v řadě předmětů a mohou být často dokončeny za méně než rok.

Co je diplom v kriminologii? Jednotlivci, kteří se chtějí dozvědět více o systému trestního soudnictví, se mohou zajímat o diplomový program zaměřený na kriminologii. Obecné vzdělávání se může týkat kurzů v oblasti politiky, soudního vývoje, psychologické a behaviorální analýzy, práv a povinností a sociální spravedlnosti. Konkrétní oblasti zájmu a studia mohou zahrnovat prevenci kriminality, majetkovou kriminalitu, násilí, drogy a terorismus. Úplné zaměření na kriminální chování podle demografického nebo typu může být také volbou.

Zkušení kriminologové přinášejí do tabulky zaměstnání řadu dovedností. Často mají vynikající datový výzkum a organizační schopnosti, schopné katalogizovat a upřednostňovat obavy a řešení. Jsou detailně orientované, nasazují strategie řízení času a zabývají se řešením problémů jak individuálně, tak společně se svým týmem. Tyto dovednosti jsou snadno rozpoznatelné a mohou často vést k propagaci nebo zvýšení platů.

Kriminologové potřebují po celém světě a mnohé školy nabízejí jak školní areály, tak možnosti online. Legislativní situace na celém světě je různorodá a některé školy mají odlišné požadavky specifické pro svou polohu, což ovlivňuje odhady dokončení. Obraťte se na přednostní školu na odhad nákladů na účast.

Kariérové ​​pole pro osoby s kriminologickým pozadím zahrnují donucovací a soukromé bezpečnostní agenty a diplom by mohl poskytnout vstup do těchto oblastí. Vstupní úlohy mohou spočívat v odborné prevenci ztrát, v bezpečnostní službě nebo v komunitární hlídkové kanceláři. Další zkušenosti a akademická studie by mohly umožnit zaměstnání jako opravář, policejní důstojník nebo technik pro forenzní vědu. Probační důstojník, detektivní nebo soukromý vyšetřovatel je také možný s rozsáhlými zkušenostmi a vzděláním v oblasti kriminologie.

K dispozici je flexibilita při dokončení diplomu v kriminologii, se studenty mohou být přítomni buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

3 Výsledky v Kriminologie Filter

PG Dip Criminology a kriminalistická psychologie

University of Essex Online
Doktorský diplom
<
Kombinované studium
<
16 měsíce
Angličtina
Online forma

Náš postgraduální diplom v oblasti kriminologie a kriminální psychologie nabízí pokročilou kvalifikaci, jejímž cílem je vybavit absolventy s důkladným pochopením špičkových a ...

Čtěte více

Středně pokročilý diplom v kriminologii

Online Academies
Diploma
Angličtina
Online forma

Během tohoto kurzu distančního vzdělávání se dozvíte, jak definovat kriminalitu, co způsobuje zločin a následky zločinu. Budete také brát ohled na legislativní prostředí Spoje ...

Čtěte více

Akreditovaný diplom z kriminologie úrovně 3

Oxford Learning College
Diploma
Srp 2021
Angličtina
Online forma

Tento kurz kriminologie na úrovni 3 je navržen tak, aby poskytl úvod těm studentům, kteří mají zájem porozumět více o povaze kriminality a o typu lidí, kteří páchají trestnou ...

Čtěte více