Filter
Diploma
Kamerun Tempo: Všechny

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Kamerun

Studenti často sledují diplom s úmyslem učení konkrétní téma či dovednosti soubor, obvykle s cílem kvalifikovat pro příbuzné kariéry. Tyto dokumenty jsou udělovány od vzdělávacích organizací sekundárních od odborných škol po univerzity.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Západní africký národ Kamerunu se může pochlubit rychle rostoucí systém vysokoškolského vzdělávání. Vysoké školy a univerzity byly početně až do nedávné doby, ale mnoho nových škol, které nabízejí celou řadu nových akademických programů značně diverzifikované možnosti pro studenty v této zemi.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Kamerun, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Magistr, Kamerun, Dálkové

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme

Program EAD je identická tvář program, ESJ Paříž a je zaměřen na psaní ve všech typech médií, včetně rozhlasových, televizních a dokumentárních filmů a mistrovství v elek ... [+]

Program EAD žurnalistiky zahrnuje dva roky vzdálenosti trénink:

První rok student je vyškolen v základních pojmech EAD1 - druhý rok prohlubování a zaměstnatelnosti EAD2

Program Program EAD je identická tvář program, ESJ Paříž a je zaměřen na psaní ve všech typech médií, včetně rozhlasových, televizních a dokumentárních filmů a mistrovství v elektronických médií.

Kvalifikace Úroveň konečného stupně studenta je založeno na jeho vstupní úrovni v kurzech EAD: - entry-level Bac 3: Výstupní zásobník 5 - vstup na +2: Výstup až +4

Vstupní úroveň Úroveň vstupu vztahující se na kandidát je hodnocen přijímacím porotou v některých případech je možné, a to prostřednictvím ustanovení předpisů francouzského VAE odrážejí studenta pracovní zkušenosti. ... [-]
Kamerun Cameroon Online
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině