ONLINESTUDIES

Diplomová celoroční se pohybuje v rozmezí od obecného ke technické, ale to je často spojena s konkrétní dovednosti. Dokončení programu tohoto druhu obvykle trvá kdekoli od jednoho do dvou let, které nabízejí možnost umístění v příslušné profesi.

Grafici pomoci klientům komunikovat pomocí fotografování, znak, text, ilustrace, barvy a textury v originálním způsobem s cílem získat pozornost své cílové publikum. Jedinci, kteří studují design může být schopen pracovat jako vizuální, webdesignery, nebo jako textaři a stratégové.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

2 Výsledky v Grafický design, Evropa Filter

Výkonný diplom v oboru grafický design & DTP

International Career Institute
Diploma
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Kariéru v grafickém designu a DTP může být velmi vzrušující pro jednotlivce s citem pro design. Přináší technické schopnosti a tvůrčí zdatnost do popředí. Zaregistrujte se k p ...

Čtěte více

Národní Higher Diploma (HND) v grafickém designu

The Open Design School
Diploma
<
Kombinované studium
<
24 měsíce
Francouzština
Online forma

Grafický design profese značně změnila. V disciplíně související s tiskem, obsahuje vzrušující nové možnosti digitálních technologií.

Čtěte více