close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Během dvou let může být dokončeno většina diplomových programů, potenciálně vzrůstající vyhlídky na zaměstnání, profesní změny nebo propagace práce. Vysokoškolské instituce nabízejí diplomy o různých specifických tématech a většinou nevyžadují předchozí akademické požadavky. Co je diplom ve forenzní vědě? Kurz může zahrnovat studium vláken, vlasů a tka… Čtěte více

Během dvou let může být dokončeno většina diplomových programů, potenciálně vzrůstající vyhlídky na zaměstnání, profesní změny nebo propagace práce. Vysokoškolské instituce nabízejí diplomy o různých specifických tématech a většinou nevyžadují předchozí akademické požadavky.

Co je diplom ve forenzní vědě? Kurz může zahrnovat studium vláken, vlasů a tkanin, toxikologii, identifikaci drog, skleněných důkazů, označení nástrojů, profilování DNA, vyšetřování místa činu, shromažďování a testování důkazů, analýza rukopisu, padělání a padělků, zkouška půdy a forenzní antropologie . Kriminologie může být také vyučována, včetně znalostí o penologii, užívání drog, pohlaví a zločinu, teorie kriminologie a kriminality.

Interpretační, analytická a trpělivost jsou dovednosti, které se v tomto kursu obvykle vyučují a používají, což může pomoci v budoucích kariérových rolích. Tyto dovednosti mohou přispět k dalšímu vzdělávání a kariérním cílům, stejně jako pomoci jednotlivcům v jejich rolích v komunitě, jejich rodině a široké veřejnosti.

Hledání nákladů spojených s absolvováním konkrétního diplomového programu začíná na stránce instituce. Náklady se liší z různých důvodů, jako je stav zápisu a umístění. Za pouhé tři měsíce může být udělen diplom u některých institucí.

Absolventi s diplomem z oblasti forenzních věd mohou pracovat jako technici vědeckých laboratoří, forenzní počítačové analytici, analytici chemici, toxikologové, detektivové, biomedicínští vědci, technici výuky a forenzní vědci. Související možnosti kariéry se stávají spisovatelem přírodních věd, učitelem střední školy, paralegálem, učitelem dalšího vzdělávání, právníkem, policejním důstojníkem a vysokoškolským lektorem. Pro podnikatele může být dobrá kariéra jako soukromá vyšetřovatelka. Vládní útvary, jako jsou policie, forenzní laboratoře a zpravodajské služby, hledají ty, kteří jsou kvalifikovaní v soudní vědě.

Programy, které udělují diplomy, jsou k dispozici místně, mezinárodně a online. Chcete-li začít, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
International Career Institute
Londýn, Spojené království

Forenzní je velmi zajímavá oblast o čemž svědčí populárních televizních programů v těchto dnech. Níže jsou uvedeny moduly, které zabalit tento kurz.

Forenzní je velmi zajímavá oblast o čemž svědčí populárních televizních programů v těchto dnech. Níže jsou uvedeny moduly, které zabalit tento kurz. -
Diploma
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde