ONLINESTUDIES.CZ

Diplom je dokument uděluje libovolného počtu institucí, z vysokých škol na odborných školách. Záměrem je ukázat, že jeho držitel má specifické znalosti v daném předmětu a byla dokončena v kurzu k tomuto účelu.

Pole financí lze rozdělit do osobního, veřejné a podnikové finance. Každé podpole se zaměřuje na správu aktiv a dluhů, často se zaměřil na investiční bankovnictví. Studenti financí mohou ponechat své vzdělání obecně, nebo se specializují na konkrétní oblasti, jako je účetnictví nebo firemní finance.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

1 Výsledky v Finance, Asie Filter

Diplom v oboru mezinárodní finanční výkaznictví

Morgan International
Online forma Kombinované Říjen 2019 Rusko Moskva Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Dubaj Al Ain Saúdská Arábie Dammam Egypt Káhira Kazachstán Almaty Ukrajina Kyjev Jeddah Rijád Kuvajt město Kuwait Bahrajn Manama Katar Doha Jordánsko Amman Indie Pune Hyderabad Chennai Nové Dillí Kanada Mississauga Vancouver Montreal Francie Paříž Švýcarsko Ženeva Německo Frankfurt Bengaluru Libanon Beirut + 39 více

IFRS se rychle předjíždění svět jako jeden globální standard pro účetní výkaznictví. DipIFR je váš go-kvalifikace pro důkladnou průpravu v IFRS, které se otevře až kariéry dveře.