Filter
Diploma
Asie Tempo: Všechny

Diplom je dokument uděluje libovolného počtu institucí, z vysokých škol na odborných školách. Záměrem je ukázat, že jeho držitel má specifické znalosti v daném předmětu a byla dokončena v kurzu k tomuto účelu.

Pole financí lze rozdělit do osobního, veřejné a podnikové finance. Každé podpole se zaměřuje na správu aktiv a dluhů, často se zaměřil na investiční bankovnictví. Studenti financí mohou ponechat své vzdělání obecně, nebo se specializují na konkrétní oblasti, jako je účetnictví nebo firemní finance.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Finance, Asie

Morgan International

IFRS se rychle předjíždění svět jako jeden globální standard pro účetní výkaznictví. DipIFR je váš go-kvalifikace pro důkladnou průpravu v IFRS, které se otevře až kariér ... [+]

IFRS se rychle předjíždění svět jako jeden globální standard pro účetní výkaznictví. DipIFR je váš go-kvalifikace pro důkladnou průpravu v IFRS, které se otevře až kariéry dveře.

Proč IFRS je zde k pobytu

IFRS je čím dál více přijat podnikatelského světa jako její standardů pro finanční výkaznictví a to k ještě většímu ovládnutí světa.

Co dostanete od DipIFR

Váš DipIFR studie zvýší své znalosti a porozumění IFRS, zatímco vás učí, jak použít tyto normy. S vaší diplom v ruce budete seznámeni se strukturou rámci mezinárodního účetnictví, know-how, aby uplatňovaly standardy pro klíčové prvky finančních zpráv, určit a uplatnit požadavky na zveřejňování u podniků ve finančních zprávách a poznámek, a připravit skupinu finančního závěrky včetně dceřiných a přidružených společností a společných podniků.... [-]

Rusko Moskva Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Dubaj Al Ain Saúdská Arábie Dammam Egypt Káhira Kazachstán Almaty Ukrajina Kyjev Jeddah Rijád Kuvajt město Kuwait Bahrajn Manama Katar Doha Jordánsko Amman Indie Pune Hyderabad Chennai Nové Dillí Kanada Mississauga Vancouver Montreal Francie Paříž Švýcarsko Ženeva Německo Frankfurt Bengaluru Libanon Beirut  + 38 Více
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině