ONLINESTUDIES

Diplomová celoroční se pohybuje v rozmezí od obecného ke technické, ale to je často spojena s konkrétní dovednosti. Dokončení programu tohoto druhu obvykle trvá kdekoli od jednoho do dvou let, které nabízejí možnost umístění v příslušné profesi.

Finance je studium řízení peněz, a zahrnuje vše od osobního vedení spořícího k účtování na investiční bankovnictví. Z finančního Student může vybrat specializovat v podpoli jako je plánování odchodu do důchodu nebo obchodních investic, nebo by mohla držet jejich vzdělávání Všeobecné s přehledem všech oblastech financí.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

2 Výsledky v Finance, Afrika Filter

Diplom v oboru mezinárodní finanční výkaznictví

Morgan International
Diploma 01 October 2020 Kombinované Angličtina Online forma

IFRS se rychle předjíždění svět jako jeden globální standard pro účetní výkaznictví. DipIFR je váš go-kvalifikace pro důkladnou průpravu v IFRS, které se otevře až kariéry dve ...

Čtěte více

Diplom v oboru finančního řízení (difm)

Regent Business School
Diploma 01 February 2020 Denní studium Angličtina Online forma

Diplom v finančním řízení (DIFM) je program, 2 roky, který poskytuje přehled o potřebných dovedností, poznatků a postupů pro řízení financí v kontextu veřejného nebo podnikate ...

Čtěte více