ONLINESTUDIES.CZ

Diplomová celoroční se pohybuje v rozmezí od obecného ke technické, ale to je často spojena s konkrétní dovednosti. Dokončení programu tohoto druhu obvykle trvá kdekoli od jednoho do dvou let, které nabízejí možnost umístění v příslušné profesi.

Finance je studium řízení peněz, a zahrnuje vše od osobního vedení spořícího k účtování na investiční bankovnictví. Z finančního Student může vybrat specializovat v podpoli jako je plánování odchodu do důchodu nebo obchodních investic, nebo by mohla držet jejich vzdělávání Všeobecné s přehledem všech oblastech financí.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

2 Výsledky v Finance, Africe Filter

Diplom v oboru mezinárodní finanční výkaznictví

Morgan International
Online forma Kombinované Říjen 2019 Rusko Moscow Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Dubai Al Ain Saúdská Arábie Dammam Egypt Cairo Kazachstán Almaty Ukrajina Kyiv Jeddah Riyadh Kuvajt Kuwait City Bahrajn Manama Katar Doha Jordánsko Amman Indie Pune Hyderabad Chennai New Delhi Kanada Mississauga Vancouver Montreal Francie Paris Švýcarsko Geneva Německo Frankfurt Bengaluru Libanon Beirut + 39 více

IFRS se rychle předjíždění svět jako jeden globální standard pro účetní výkaznictví. DipIFR je váš go-kvalifikace pro důkladnou průpravu v IFRS, které se otevře až kariéry dveře.

Diplom v oboru finančního řízení (difm)

Regent Business School
Online forma Denní studium 3 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Durban Johannesburg + 1 více

Diplom v finančním řízení (DIFM) je program, 2 roky, který poskytuje přehled o potřebných dovedností, poznatků a postupů pro řízení financí v kontextu veřejného nebo podnikatelský sektor.