ONLINESTUDIES.CZ

Studenti sledují typy kariéry sahat od profesionální technické mohl zapsat do kurzu diplom s úmyslem zajistit pozici v jejich požadovaném oboru po ukončení studia. Tyto kurzy se obvykle vyskytují po dobu jednoho až dvou let a jsou nabízeny různými institucemi.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

nalezené výsledky Filter

Diplom pro vývoj software pro plný stoh

Code Institute
Online forma Denní studium Kombinované 14 - 60 týdny Přihlašování započato Irsko Blackrock + 1 více

14 až 60 týdnů online Bootcamp: Zůstaňte ve své současné práci a rekvalifikujte se cenově dostupným způsobem s naším online diplomem. Budete mít skvělou podporu v tomto praktickém kurzu a skončíte se skvělým portfoliem práce.

Diplom CIPD v řízení lidských zdrojů

DPG PLC
Online forma Denní studium 6 - 24 měsíce Srpen 2019 Spojené království Manchester London + 1 více

Program vám dává vše, co potřebujete k tomu, abyste byli moderním personálním manažerem. Na konci svého programu získáte nejnovější znalosti z oboru a máte kvalifikaci schválenou v oboru.

HND v procesním inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 roky Srpen 2019 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka strojírenského inženýrství HND je určena pro studenty, kteří chtějí pracovat jako inženýři technici / technici v oblasti strojírenství, výroby, údržby a testování. Byl vyvinut ve spolupráci s místním průmyslem a kombinuje teorii a praktickou práci se zaměřením na průmyslové aplikace.

Akreditovaný diplom v digitálním marketingu

The Internet Business School
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Získejte diplom v digitálním marketingu s našimi národně uznávanými

Diplom v oboru řízení projektů (virtuální)

Asturias Corporación Universitaria
Online forma Kombinované 130 hodiny Leden 2020 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá + 2 více

Tímto diplomem získá student jasnou představu o hlavních složkách, se kterými jsou projekty řízeny, o klíčových bodech pro řízení a zvládnutí interpersonálních dovedností, o prvcích pro dosažení vyjednávání win-win ao stručných charakteristikách projektů. pro jeho budoucí výživu, aby byla úspěšná. ..

Vedení lidí

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 700 - 1800 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Vysokoškolské úroveň 4 (Leadership and Team Working) a Úroveň 5 (Rozšířený diplom v managementu) je 240 kreditní kurz určený pro rychlé studium do posledního roku přidruženého vysokoškolského titulu v oblasti vedení a řízení, který může být dokončen na britskou univerzitu v kampusu nebo prostřednictvím dálkového studia.

Diplom v námořní dopravě

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Online diplomy a kurzy certifikátů, které budou pokrývat Global Shipping se zvláštním zaměřením na Containerization a Liner průmysl, základy globální námořní dopravy se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a linkovou dopravu nebo globální lodní dopravu se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a liniové odvětví.

L6 CIM Diplom v profesionálním marketingu

CIM Academy
Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Cookham London + 2 více

Diplom v profesionálním marketingu poskytuje strategické dovednosti potřebné pro řízení marketingové funkce. Zaměření na digitální marketing a řízení Digitální diplom CIM v profesionálním marketingu poskytuje strategické dovednosti potřebné pro řízení marketingové funkce.

Diplom specialisty pro komunikaci o politologii a volební marketing

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado
Online forma 6 měsíce Říjen 2019 Španělsko Madrid

Politika jako centrum života země a jako hnací osa mezinárodních vztahů musí být chápána v jejích dvou dimenzích, vnitřních i vnějších, aby bylo možné měřit její rozsah.

Úroveň 5 Diplom v oboru Business Management vedoucí k závěrečnému ročníku BA / BSC (Hons)

Cambridge Management and Leadership School
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 15 - 24 měsíce Přihlašování započato Spojené království Cambridge + 2 více

Úroveň 5 Diplom v oboru řízení podniku byl vytvořen tak, aby rozvíjel a odměňoval manažery dneška i budoucnosti a aby nadále přinášel uznání a profesionalitu v řídících sektorech. Studenti získají přehled o fungování, cílech a procesech organizací, které oceňují jejich rozmanitost a vliv a vliv vnějších sil na ně.

Výkonný diplom v oboru zprostředkování

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Velmi málo kariéry poskytují obrovskou osobní i profesní spokojenosti, jako je zprostředkování a řešení sporů. Zaregistrujte se k průběhu a doplnění modulů níže.

Diplom ve vedení a odpovědném veřejném managementu

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Online forma Denní studium Kombinované 90 hodiny Září 2019 Španělsko Madrid + 1 více

Diplom ve vedení a odpovědném veřejném řízení je koncipován s cílem přispět ke vzdělávání profesionálů na vysoké úrovni, k problematice vlády a definování veřejných politik, a to posílením jejich schopnosti vytvářet sociální transformace tak, aby se účastnily vymezení veřejné agendy a rozvoj odpovědného a udržitelného řízení v organizacích a institucích veřejného sektoru a občanské společnosti; je to také prostor pro dialog a diskusi mezi veřejností a soukromými subjekty.

Město

The College of Animal Welfare
Online forma Kombinované Srpen 2019 Spojené království Huntingdon

Pokud pracujete v podpůrné roli ve veterinárním prostředí, pak by tento kurz mohl být pro vás! Budete studovat různé obsahy, které vám pomohou ve vaší roli péče o zvířata efektivně v prostředí veterinární praxe.

Národní Higher Diploma (HND) v grafickém designu

The Open Design School
Online forma Kombinované 24 měsíce Přihlašování započato Francie Paris

Grafický design profese značně změnila. V disciplíně související s tiskem, obsahuje vzrušující nové možnosti digitálních technologií.

Diplom v managementu zdraví a modely práva

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón
Online forma Denní studium Kombinované 120 hodiny Kontaktuj školu Španělsko Spain Online + 1 více

Kurz rozvíjí pomocí výukové metody "Případy" aktualizaci nejdůležitějších a praktičtějších otázek, které jsou zpochybňovány v současném veřejném a soukromém zdravotním managementu. Analyzuje také nová kritéria vztahu mezi veřejným a soukromým sektorem, které mohou být nezbytné v rámci nové globalizované zdravotní péče.