ONLINESTUDIES.CZ

Studenti sledují typy kariéry sahat od profesionální technické mohl zapsat do kurzu diplom s úmyslem zajistit pozici v jejich požadovaném oboru po ukončení studia. Tyto kurzy se obvykle vyskytují po dobu jednoho až dvou let a jsou nabízeny různými institucemi.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

nalezené výsledky Filter

Právní technologie PGDip - částečný úvazek

University of Law Online
Online forma Kombinované 18 měsíce Leden 2020 Spojené království UK Online

Naše PGDip v právnické technologii je k dispozici jak pro právníky, tak i pro absolventy, kteří nemají právo, a poskytují vám přehled o této rychle se rozvíjející oblasti. Naučíte se základy této vzrušující a často rušivé technologie v právním kontextu a regulaci, která se kolem ní formuje.

Diplom pro vývoj software pro plný stoh

Code Institute
Online forma Denní studium Kombinované 14 - 60 týdny Přihlašování započato Irsko Černý kámen + 1 více

14 až 60 týdnů online Bootcamp: Zůstaňte ve své současné práci a rekvalifikujte se cenově dostupným způsobem s naším online diplomem. Budete mít skvělou podporu v tomto praktickém kurzu a skončíte se skvělým portfoliem práce.

HND v chemickém inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 roky Srpen 2020 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka chemického inženýrství HND kurz je určen pro studenty, kteří chtějí pracovat jako technici / techniky inženýrů v chemickém nebo procesní inženýrství sektory. Mohli byste se zapojit do výroby, údržby a testování. Byl vyvinut ve spolupráci s místním průmyslem a kombinuje teorii a praktickou práci se zaměřením na průmyslové aplikace.

Osvědčení o nadaci v námořní dopravě

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 4 - 14 dny Listopad 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Tento kurz se bude zabývat základy globální námořní dopravy se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a lodní dopravu. USD140

Diplom specialisty pro komunikaci o politologii a volební marketing

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado
Online forma 6 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Politika jako centrum života země a jako hnací osa mezinárodních vztahů musí být chápána v jejích dvou dimenzích, vnitřních i vnějších, aby bylo možné měřit její rozsah.

Diplom v oblasti auditu projektů (virtuální)

Asturias Corporación Universitaria
Online forma Kombinované 120 hodiny Leden 2020 Španělsko Madrid Kolumbie Bogota + 2 více

Jedná se o program schválený a přezkoumaný společností PMI®, ve kterém studenti rozvíjejí dovednosti pro kontrolu, monitorování a dohled nad projekty, které jsou ekonomicky ziskové, environmentálně udržitelné a sociálně přijatelné, v souladu s normami průmyslové bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. ..

L6 CIM Diplom v profesionálním marketingu

CIM Academy
Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Cookham Londýn + 2 více

Diplom v profesionálním marketingu poskytuje strategické dovednosti potřebné pro řízení marketingové funkce. Zaměření na digitální marketing a řízení Digitální diplom CIM v profesionálním marketingu poskytuje strategické dovednosti potřebné pro řízení marketingové funkce.

Stupeň 8 Diplom v strategickém managementu a vedení

Cambridge Management and Leadership School
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 18 měsíce Přihlašování započato Spojené království Cambridge + 1 více

Stupeň 8 Diplom v strategickém managementu a vedení je určen pro rozvoj a implementaci efektivních strategií v ambiciózních rostoucích organizacích. Strategické řízení je pro výkonné ředitele a vedoucí pracovníky a pro ty, kteří mají autoritu a osobní inspiraci k překladu organizační strategie do efektivní výkonnosti společnosti.

Obchod a marketing, 1. a 2. ročník univerzity (4. a 5. úroveň)

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 700 - 1800 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Vysokoškolské úroveň 4 (prodej a marketing) a úroveň 5 (rozšířený diplom v managementu) je 240 kreditů určených pro rychlejší studenty do posledního roku přidruženého bakalářského titulu v oblasti prodeje a marketingu, který může být dokončen na Britskou univerzitu v kampusu nebo prostřednictvím dálkového studia.

Diplom v oboru Design a management sociálních projektů s vysokým dopadem

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Online forma Denní studium 4 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid

Cílem diplomové práce „Návrh a řízení sociálních projektů s vysokým dopadem“ je zlepšit základní dovednosti technických a manažerských pracovníků Společného institutu sociální pomoci (IMAS) v oblasti sociálních projektů, optimalizovat realizované iniciativy a snahou o co největší dopad na sociální rozvoj Kostariky.

Výkonný diplom v oboru zprostředkování

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Londýn

Velmi málo kariéry poskytují obrovskou osobní i profesní spokojenosti, jako je zprostředkování a řešení sporů. Zaregistrujte se k průběhu a doplnění modulů níže.

Město

The College of Animal Welfare
Online forma Kombinované 1 rok Přihlašování započato Spojené království Huntingdon

Studoval na online, distanční vzdělávání, je to ideální způsob, jak získat mezinárodní uznanou kvalifikaci pro péči o zvířata bez účasti na vysoké škole. To vám umožní naučit se rozlišovat zvířata ve vaší péči. Kurz bude doručen v angličtině a budete mít přístup k výukovému materiálu prostřednictvím našeho online virtuálního učebního prostředí (VLE), který vám umožní studovat v době, která vám vyhovuje.

Akreditovaný diplom v digitálním marketingu

The Internet Business School
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Získejte diplom v digitálním marketingu s našimi národně uznávanými

Cipfa diplom v oboru mezinárodních účetních standardů veřejný sektor (IPSAS)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)
Online forma Přihlašování započato Spojené království Londýn

PFM odbornost CIPFA znamená, že máme znalosti a zkušenosti, aby pomohl rozvíjet a interpretovat standardy, které poskytují příslušné kvalifikace a školení, aby vyhovovaly potřebám zahraničních vlád (včetně místních samospráv) ...

Diplomy digitálního marketingu

Morgan International
Online forma Říjen 2019 Libanon Beirut Jordánsko Amman Saúdská Arábie Dammam Jeddah Rijád Kuvajt město Kuwait Indie Pune Hyderabad Chennai Nové Dillí Kanada Mississauga Vancouver Montreal Francie Paříž Švýcarsko Ženeva Německo Frankfurt Katar Doha Bengaluru Bahrajn Manama Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Dubaj Al Ain Egypt Alexandrie Rusko Moskva Ukrajina Kyjev Kazachstán Almaty Káhira + 39 více

S téměř polovina planety nyní připojen k internetu, které mají digitální dovednosti jako obchodník nebylo nikdy důležitější. Přesto, digitální svět se nikdy nezastaví, protože nové technologie, softwarových aplikací a trendy vyvíjejí ve stále rychlejším tempem.