ONLINESTUDIES.CZ

Diplomová celoroční se pohybuje v rozmezí od obecného ke technické, ale to je často spojena s konkrétní dovednosti. Dokončení programu tohoto druhu obvykle trvá kdekoli od jednoho do dvou let, které nabízejí možnost umístění v příslušné profesi.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

109 Výsledky v Magistr, Evropa, Dálkové Filter

Diplom pro vývoj software pro plný stoh

Code Institute
Online forma Denní studium Kombinované 14 - 60 týdny Přihlašování započato Irsko Blackrock + 1 více

14 až 60 týdnů online Bootcamp: Zůstaňte ve své současné práci a rekvalifikujte se cenově dostupným způsobem s naším online diplomem. Budete mít skvělou podporu v tomto praktickém kurzu a skončíte se skvělým portfoliem práce.

HND v procesním inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 roky Srpen 2019 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka strojírenského inženýrství HND je určena pro studenty, kteří chtějí pracovat jako inženýři technici / technici v oblasti strojírenství, výroby, údržby a testování. Byl vyvinut ve spolupráci s místním průmyslem a kombinuje teorii a praktickou práci se zaměřením na průmyslové aplikace.

Akreditovaný diplom v digitálním marketingu

The Internet Business School
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Získejte diplom v digitálním marketingu s našimi národně uznávanými

Diplom v oblasti námořní přepravy

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 5 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Online diplomy a kurzy certifikátů, které budou pokrývat přepravu a prodej připravit obchodní manažer v tomto specializovaném průmyslu. Tento diplom je vhodný i pro obchodní zástupce, kteří chtějí vstoupit do lodního průmyslu.

Diplom v mezinárodních účetních standardech a finančních informacích NIC-IFRS (virtuální)

Asturias Corporación Universitaria
Online forma Kombinované 130 hodiny Leden 2020 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá + 2 více

S diplomem v mezinárodních účetních standardech budou naši studenti rozvíjet hluboké a praktické znalosti o měření a analýze ekonomických a finančních informací a budou tak zodpovědní za přípravu účetních závěrek, řízení a rozhodování subjektů v rámci mezinárodních standardů, jako jsou: microempras , PYMES ...

Diplom specialisty pro komunikaci o politologii a volební marketing

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado
Online forma 6 měsíce Říjen 2019 Španělsko Madrid

Politika jako centrum života země a jako hnací osa mezinárodních vztahů musí být chápána v jejích dvou dimenzích, vnitřních i vnějších, aby bylo možné měřit její rozsah.

Úroveň 6 Diplom v obchodní administrativě

Cambridge Management and Leadership School
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 9 měsíce Přihlašování započato Spojené království Cambridge + 1 více

Úroveň 6 Diplom v oboru Business Administration je mezinárodní uznávaná kvalifikace akreditovaná ve Velké Británii a evropských kvalifikačních rámců na úrovni 6, která vám poskytne širokou škálu znalostí, znalostí a dovedností pro úspěšnou kariéru v oblasti mezinárodního obchodu, správy a řízení nebo pomoci budete pokračovat ve své existující kariéře.

IT a výpočetní diplom, první a druhý ročník (úroveň 4 a 5)

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 700 - 1800 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Pokud máte touhu změnit svou vášeň pro počítače do kariéry, IT a výpočetní diplom nabízený Online Business School je rozhodně kurz, který byste měli zvážit.

Výkonný diplom v oboru forenzní

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Forenzní je velmi zajímavá oblast o čemž svědčí populárních televizních programů v těchto dnech. Níže jsou uvedeny moduly, které zabalit tento kurz.

Diplom v oboru Strategické řízení veřejných organizací

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Online forma Denní studium Kombinované 120 hodiny Září 2019 Španělsko Madrid + 1 více

Hlavním cílem je zlepšit kapacity vládního plánování na podporu rozvoje na svém území s komplexní vizí sociální dynamiky.

Pearson BTEC Level 5 Vyšší národní diplom v oboru podnikání (RQF)

The College of Central London
Online forma Denní studium 2 roky Přihlašování započato Spojené království UK Online

Nová Pearson BTEC Higher Nationals in Business je kvalifikací související s prací a byla akreditována na Regulovaný rámec kvalifikací (RQF) a cílem je rozvíjet studenty jako profesionální, sebereflexní jednotlivci se zdravým obchodním vzděláním, kteří jsou schopni se setkat požadavky zaměstnavatelů v široké škále kariéry v průmyslu, obchodu a veřejné správě.

Stupeň v architektonické navrácení

MADIN USAL
Online forma Kombinované 3 měsíce Září 2019 Španělsko Salamanca

Budou vyvinuty konkrétní problémy rehabilitace, student se naučí příslušnou odbornou terminologii, nicméně, je velmi individuální výuce každý student označit svou vlastní úroveň.

BTEC při řízení obchodní činnosti 7 rozšířený diplom a komunikace

Icademie
Online forma Kombinované 1 rok Francie Paris Aix-en-Provence Toulon Belgie Belgium Online Švýcarsko Switzerland Online + 5 více

(Rada pro vzdělávání Business Technician) BTEC jsou mezinárodní diplomy ve spolupráci s Pearson Group, světového lídra v oblasti vzdělávání, a navržen tak, aby studentům odborných dovedností prostřednictvím široké škály průmyslových odvětví.

Úroveň 3 - diplom ve finančním obchodování

Financial ELearning
Online forma Kombinované 3 - 6 měsíce Přihlašování započato Spojené království London

Financial ELearning kurz Financial ELearning s vysokým dopadem Stručný návod o finančním obchodování vám poskytuje dovednosti potřebné k zahájení obchodování na finančních trzích.

Diploma in eBusiness

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Přihlašování započato Švýcarsko Zürich + 1 více