Filter
Diploma
Evropa Tempo: Všechny

Diplom může být prvním krokem k nové kariéře nebo nabídnout důvěryhodnost při žádosti o různých polohách. Některé programy vyžadují akademické pověření ke vstupu, ale mnoho jiní jsou pro studenty, kteří absolvovali základní vzdělání k dispozici.

Studium ekonomie je ten, který je velmi cenná pro dnešní společnosti. Ekonomické principy lze aplikovat na širokou škálu institucí, včetně zdravotnictví, státní správy, financí, obchodu, politiky a dokonce i náboženství. Všechny tyto orgány vyžadují čas a náklady, a tudíž může být pohled se ekonomického výhledu.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Ekonomie, Evropa

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

... [+]

Demonstrovat efekt různých tržních struktur (dokonalá konkurence, monopolu, monopolistická konkurence a oligopol) při jednání (zejména cenová politika) a výkonnost obchodních organizací, a uvede příklady forem a účinků vládní intervence v této oblasti.

Pro profesionály

Komunikace pro podnikání Pochopení obchodních organizací eBusiness Základy marketingu

Máme 4 příjem za rok: leden, duben, červenec a říjen

Požadavky na přijetí:

Tento studijní program je 1. akademický rok v bakalářském studijním programu

[-]
Švýcarsko Curych
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině