Filter
Diploma
Švýcarsko Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti často sledují diplom s úmyslem učení konkrétní téma či dovednosti soubor, obvykle s cílem kvalifikovat pro příbuzné kariéry. Tyto dokumenty jsou udělovány od vzdělávacích organizací sekundárních od odborných škol po univerzity.

Kromě rozlišování mezi mikroekonomie a makroekonomie, studenti, kteří studují ekonomii se také musí naučit rozdíl mezi pozitivní ekonomii a normativní ekonomie. Politika se zabývá tím, co je, zatímco později se zabývá to, co by mělo být. Ostatní charakteristické vlastnosti zahrnují ekonomickou teorii a aplikované ekonomie.

Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je federální parlamentní republika se skládá z 26 kantonů, se Bernu jako sídlo federálních úřadů. Švýcarsko 's nezávislost a neutralita již dlouho poctěn hlavních evropských mocností. Švýcarsko je klidné, prosperující a stabilní moderní tržní hospodářství s nízkou nezaměstnaností.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Ekonomie, Švýcarsko

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

... [+]

Demonstrovat efekt různých tržních struktur (dokonalá konkurence, monopolu, monopolistická konkurence a oligopol) při jednání (zejména cenová politika) a výkonnost obchodních organizací, a uvede příklady forem a účinků vládní intervence v této oblasti.

Pro profesionály

Komunikace pro podnikání Pochopení obchodních organizací eBusiness Základy marketingu

Máme 4 příjem za rok: leden, duben, červenec a říjen

Požadavky na přijetí:

Tento studijní program je 1. akademický rok v bakalářském studijním programu

[-]
Švýcarsko Curych
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině