ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Diplomový program je obvykle krátké, intenzivní studium určené k přípravě studentů na konkrétní kariéru. Stejně jako ostatní pokročilá pověření jsou diplomy k dispozici téměř v každé disciplíně.

Co je diplom v digitálním designu? Tento vzdělávací program zahrnuje stále se rozšiřující škálu oblastí. Budete pravděpodobně přezkoumávat historické základy designu, etické následky dostupného designu v digitálních prostorách a nejlepších postupů v průmyslu v různých formách médií. Můžete studovat různé techniky v typografii a ilustraci, stejně jako ty, které se týkají oblastí, jako je hra, webové stránky, video nebo interakce člověk-design počítače. Další potenciální zaostřovací oblasti mohou zahrnovat návrh uživatelské zkušenosti, návrh uživatelského rozhraní nebo univerzální design.

Typy tisku a grafické úpravy jsou některé z nejvýznamnějších dovedností, které mohou studenti rozvíjet při studiu diplomu v digitálním designu. Dalšími pozoruhodnými schopnostmi jsou mimořádné vizuální komunikace a dovednosti spolupráce, které mohou pomáhat absolventovi stát se odděleně od přihlašovatele a rozvíjet úspěšnější osobní život.

Stav zápisu, doba trvání programu a umístění instituce jsou jen některé z faktorů, které mohou ovlivnit náklady na váš digitální designový diplom. Vezměte si co nejdříve kontaktovat své programy, abyste zjistili, zda splňují vaše vzdělávací i finanční potřeby.

Vaše pověření v oblasti digitálního designu, což je rychle se rozšiřující pole, které se v umění šíří stejně jako věda, může pomoci otevřít dveře mnoha plnohodnotným kariérám. Některé z nejčastějších pracovních příležitostí, na které se můžete kvalifikovat, patří grafický designér, vizuální designér, návrhář produktu, designový specialist, designový konzultant, ilustrátor a návrhář stránek. Existuje však řada dalších specializovaných kariér, které mohou být k dispozici v závislosti na vašem zaměření na diplom, například návrhář zkušeností s uživatelem, návrhář interakcí nebo specialista na přístupnost.

K dispozici ve formátech na částečný úvazek a online, váš diplom v digitálním designu nemusí váš život pozdržet. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Digitální design Filter

Diplom v Adobe Lightroom

Shaw Academy
Diploma
<
Kombinované studium
<
4 týdny
Angličtina
Online forma

Zatímco děláme vše, co je v našich silách, abychom získali správnou expozici, kompozici a předmět v našich fotografiích, někdy potřebujeme, aby se naše snímky ještě více zabýv ...

Čtěte více

Diplom v oblasti webdesignu

ALISON
Diploma
<
Kombinované studium
<
10&nbsp;-&nbsp;12 hodiny
Angličtina
Online forma

Alison je zdarma on-line diplom v oboru Web Design je ideální pro zájemce o rozvíjení své vlastní webové stránky, ale postrádal dovednosti nebo znalosti, aby tak učinily. Zací ...

Čtěte více