ONLINESTUDIES.CZ

Univerzity, vysoké školy a obchodní školy po celém světě

Diplom může být prvním krokem k nové kariéře nebo nabídnout důvěryhodnost při žádosti o různých polohách. Některé programy vyžadují akademické pověření ke vstupu, ale mnoho jiní jsou pro studenty, kteří absolvovali základní vzdělání k dispozici.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Najdi top MBA a magisterské programy na nejlepších obchodních školách a univerzitách v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, Německu, Francii a po celém světě!

603 Výsledky v Magistr, Dálkové Filter

Diplom ILM úrovně 3 ve vedení

Central Bedfordshire College
Online forma 9 měsíců August 2019 Spojené království Luton

Náš diplom na úrovni 3 v řízení a managementu je ideální pro ty, kteří chtějí rozvíjet dovednosti potřebné pro vedení a řízení týmu. Chtěli byste se pokoušet pokročit v řízení v celé řadě odvětví nebo se v budoucnu chtít dostat do vedoucích rolí.

Mezinárodní diplom v mechanice zemin a instrumentaci v hornické geotechnice

Camara Minera Del Peru
Online forma Kombinované 6 měsíců November 2019 Peru La Molina

Vychovávat odborníky, kteří jsou schopni vytvářet řešení v mechanice zemin aplikovaných v hornictví a testování v laboratorních a geotechnických přístrojích, jakož i vedení, motivace, SBC a psychosociálních rizik v hornictví.

Diplom CIPD v řízení lidských zdrojů

DPG PLC
Online forma Denní studium 6 - 24 měsíců August 2019 Spojené království Manchester London + 1 více

Program vám dává vše, co potřebujete k tomu, abyste byli moderním personálním manažerem. Na konci svého programu získáte nejnovější znalosti z oboru a máte kvalifikaci schválenou v oboru.

Úroveň 5 diplomu v řízení podniku

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online forma Denní studium 9 měsíců August 2019 Spojené království UK Online

Level 5 diplom v oboru Podnikové hospodářství kvalifikaci je určen pro studenty zlepšit své porozumění řízení v souvislosti s obecným podnikání. Kvalifikační dá studujícím teoretické znalosti koncepce řízení a přehled obecných podnikání.

Diplom v profesionálním zahrad (Cílem ocenění)

National Design Academy
Online forma Kombinované 10 - 12 měsíců September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

STUDIE pružně ONLINE, kurzovné od £ 61,88 za měsíc Dotované z finančních prostředků. START každém ročním období Proměňte svůj koníček Garden design do své kariéře s touto distanční Level 3 diplomu. Pokud vaši přátelé se často ptají vám pomoci navrhnout jejich zahradu, pokud "závislý" na zahradní programy a časopisy, pak je to kurz pro vás!

Cipfa diplom v oboru mezinárodních účetních standardů veřejný sektor (IPSAS)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)
Online forma Přihlašování započato Spojené království London

PFM odbornost CIPFA znamená, že máme znalosti a zkušenosti, aby pomohl rozvíjet a interpretovat standardy, které poskytují příslušné kvalifikace a školení, aby vyhovovaly potřebám zahraničních vlád (včetně místních samospráv) ...

Úroveň 3 - diplom ve finančním obchodování

Financial ELearning
Online forma Kombinované 3 - 6 měsíců Přihlašování započato Spojené království London

Financial ELearning kurz Financial ELearning s vysokým dopadem Stručný návod o finančním obchodování vám poskytuje dovednosti potřebné k zahájení obchodování na finančních trzích.

HND v elektrotechnickém a elektronickém inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 let August 2019 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka elektrického a elektronického inženýrství HND samozřejmě je ocenění Teesside University dodané na základě licence od Pearsonu Teesside University otevřené učení. Vyšší národní diplom (HND) Elektrické a elektronické inženýrství vám poskytuje program studia v celé řadě oborů, které vám pomohou rozvíjet dovednosti pro rozvoj vaší kariéry prostřednictvím zaměstnání nebo dalšího vzdělávání na úrovni stupně.

Diplom pro řízení projektů

Australian College of Skills & Education Pty Ltd
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Austrálie Oakhurst + 1 více

Tato kvalifikace odráží úlohu osob, které používají dovednosti a znalosti v oblasti řízení projektů. Mohou řídit projekty v různých souvislostech v řadě průmyslových odvětví. Mají vedoucí úlohu a řídící role projektu a jsou odpovědní za dosažení cílů projektu.

Diplom v aplikované psychologii a poradenství

Kelowna College of Professional Counselling
Online forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Kanada Kelowna

Když je dobrý posluchač nestačí ... Naučte se dovednosti a stanete se profesionálním poradcem. KCPC je speciálně navržený jednoroční diplom aplikované psychologie a poradenství se skládá ze 16 kurzů, každý kurz 3 týdny v délce. Zrychlené učební osnovy poskytují praktické znalosti a dovednosti, které se vztahují na všechny typy nastavení poradenství. Absolventi jsou připraveni na širokou škálu kariérních příležitostí v soukromé praxi a agenturách pro duševní zdraví.

Diplom v oboru geodézie

AF Academy
Online forma Kombinované 12 měsíců July 2019 Indie India Online

Pozemní inspektoré jsou velice žádoucí v různých odvětvích včetně ropy

Pearson BTEC Level 5 Vyšší národní diplom v oboru podnikání (RQF)

The College of Central London
Online forma Denní studium 2 let Přihlašování započato Spojené království UK Online

Nová Pearson BTEC Higher Nationals in Business je kvalifikací související s prací a byla akreditována na Regulovaný rámec kvalifikací (RQF) a cílem je rozvíjet studenty jako profesionální, sebereflexní jednotlivci se zdravým obchodním vzděláním, kteří jsou schopni se setkat požadavky zaměstnavatelů v široké škále kariéry v průmyslu, obchodu a veřejné správě.

Pokročilý diplom strojírenské technologie

Engineering Institute Of Technology
Online forma Kombinované 18 měsíců October 2019 Austrálie Perth

Zapojte se do tohoto interaktivního programu LIVE ONLINE na dobu 18 měsíců na částečný úvazek, abyste získali dovednosti a know-how v nejmodernějších strojírenských strojích

Výkonný

Noble Manhattan Global
Online forma September 2019 Spojené státy americké Richmond Spojené království Weymouth

Tento tréninkový program nabízí již existujícím trenérům, aktivním manažerům a vůdcům znalosti a dovednosti pro vybudování kultury organizačních koučů pro vysokou návratnost investic

Diplom v managementu zdraví a modely práva

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón
Online forma Denní studium Kombinované 120 hodin April 2019 Španělsko Spain Online + 1 více

Kurz rozvíjí pomocí výukové metody "Případy" aktualizaci nejdůležitějších a praktičtějších otázek, které jsou zpochybňovány v současném veřejném a soukromém zdravotním managementu. Analyzuje také nová kritéria vztahu mezi veřejným a soukromým sektorem, které mohou být nezbytné v rámci nové globalizované zdravotní péče.