ONLINESTUDIES.CZ

Univerzity, vysoké školy a obchodní školy po celém světě

Diplom může být prvním krokem k nové kariéře nebo nabídnout důvěryhodnost při žádosti o různých polohách. Některé programy vyžadují akademické pověření ke vstupu, ale mnoho jiní jsou pro studenty, kteří absolvovali základní vzdělání k dispozici.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Najdi top MBA a magisterské programy na nejlepších obchodních školách a univerzitách v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, Německu, Francii a po celém světě!

156 Výsledky v Magistr, Dálkové Filter

Diplom pro vývoj software pro plný stoh

Code Institute
Online forma Denní studium Kombinované 14 - 60 týdny Přihlašování započato Irsko Blackrock + 1 více

14 až 60 týdnů online Bootcamp: Zůstaňte ve své současné práci a rekvalifikujte se cenově dostupným způsobem s naším online diplomem. Budete mít skvělou podporu v tomto praktickém kurzu a skončíte se skvělým portfoliem práce.

Národní diplom v oblasti lidských zdrojů

Academy of York
Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Randburg + 1 více

Řízení lidských zdrojů je dnes jednou z nejoblíbenějších studijních oborů v Jižní Africe. Řízení lidských zdrojů není zdaleka jen řízením lidí, ale v konečném důsledku je navrženo tak, aby maximalizovalo výkon zaměstnanců v souladu se strategickými cíli zaměstnavatele.

Katechetický diplom

Catholic Distance University
Online forma Denní studium Kombinované 5 roky Srpen 2019 Spojené státy americké Charles Town + 1 více

CDU je oprávněna udělovat Catechetical Diploma, hodnotné učební pověření v církvi. CDU byl prvním katechetickým institutem ve Spojených státech, který udělil katechetický diplom a vyučoval víru dospělým výhradně pomocí distančního vzdělávání.

Diplom CIPD v řízení lidských zdrojů

DPG PLC
Online forma Denní studium 6 - 24 měsíce Srpen 2019 Spojené království Manchester London + 1 více

Program vám dává vše, co potřebujete k tomu, abyste byli moderním personálním manažerem. Na konci svého programu získáte nejnovější znalosti z oboru a máte kvalifikaci schválenou v oboru.

Diplom účetnictví

Australian College of Skills & Education Pty Ltd
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíce Leden 2020 Austrálie Oakhurst + 1 více

Toto vysoce efektivní a efektivní řešení úloh v oblasti finančních služeb a dalších odvětví. V těchto rolích nezáleží na tom, jak řešit řadu často mnoho problémů, a také analyzovat a vyhodnocovat informace z nejrůznějších zdrojů. Domnívají se, že chtějí plánovat, koordinovat a zhodnocovat své vlastní věci a řídit se jinými způsoby, se kterými se chtějí řídit.

Pokročilý diplom občanského a stavebního inženýrství

Engineering Institute Of Technology
Online forma Kombinované 24 měsíce Srpen 2019 Austrálie Perth Melbourne + 1 více

Zapojte se do tohoto interaktivního programu LIVE ONLINE na dobu 24 měsíců na částečný úvazek, abyste se naučili pokročilé dovednosti a znalosti v oblasti civilních a strukturálních inženýrských principů, které lze uplatnit na různých pracovištích

Diplom v manažerských dovednostech

Universidad Tecmilenio
Online forma Kombinované 3 měsíce Červenec 2019 Mexiko Mexico Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacán Mazatlan Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Puebla City Mérida Hermosillo Ciudad Obregón Santiago de Querétaro Durango Cuernavaca Mexico City Buenavista Monterrey Torreón Ciudad Juarez Villahermosa Nuevo Laredo + 21 více

Rozvíjet znalosti, dovednosti a postupy potřebné pro výkon kompetentních manažerů, schopné reagovat na požadavky životního prostředí a cíle každé organizace.

Diplom v oboru geodézie

AF Academy
Online forma Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Indie India Online

Pozemní inspektoré jsou velice žádoucí v různých odvětvích včetně ropy

Diplom v aplikované psychologii a poradenství

Kelowna College of Professional Counselling
Online forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Kanada Kelowna

Když je dobrý posluchač nestačí ... Naučte se dovednosti a stanete se profesionálním poradcem. KCPC je speciálně navržený jednoroční diplom aplikované psychologie a poradenství se skládá ze 16 kurzů, každý kurz 3 týdny v délce. Zrychlené učební osnovy poskytují praktické znalosti a dovednosti, které se vztahují na všechny typy nastavení poradenství. Absolventi jsou připraveni na širokou škálu kariérních příležitostí v soukromé praxi a agenturách pro duševní zdraví.

HND v ropném inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 5 roky Srpen 2019 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka ropného inženýrství HND je určena pro studenty, kteří chtějí pracovat jako technici / technici v oblasti strojírenství, výroby, údržby a testování. Byl vyvinut ve spolupráci s místním průmyslem a kombinuje teorii a praktickou práci se zaměřením na průmyslové aplikace.

Diplom v designu interiérů a architektuře

The Design Ecademy - Online Design Courses
Online forma

Akreditované kurzy interiérového designu - můžete být interiérový designér ve 2 letech

Akreditovaný diplom v digitálním marketingu

The Internet Business School
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Získejte diplom v digitálním marketingu s našimi národně uznávanými

Odbyt

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 700 - 1800 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Vysokoškolské úroveň 4 (prodej a marketing) a úroveň 5 (rozšířený diplom v managementu) je 240 kreditů určených pro rychlejší studenty do posledního roku přidruženého bakalářského titulu v oblasti prodeje a marketingu, který může být dokončen na Britskou univerzitu v kampusu nebo prostřednictvím dálkového studia.

Diplom v námořní dopravě

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Tyto kurzy budou pokrývat globální lodní dopravu se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a liniové odvětví, základy globální námořní dopravy se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a lodní dopravu nebo globální lodní dopravu se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a liniové odvětví.

Diplom v mezinárodních účetních standardech a finančních informacích NIC-IFRS (virtuální)

Asturias Corporación Universitaria
Online forma Kombinované 130 hodiny Leden 2020 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá + 2 více

S diplomem v mezinárodních účetních standardech budou naši studenti rozvíjet hluboké a praktické znalosti o měření a analýze ekonomických a finančních informací a budou tak zodpovědní za přípravu účetních závěrek, řízení a rozhodování subjektů v rámci mezinárodních standardů, jako jsou: microempras , PYMES ...