Filter
Diploma
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Diplom je certifikát, který uvádí, že student absolvoval kurz v dané oblasti studia. Program obvykle trvá jeden až dva roky a často vykazuje vysokou úroveň kompetence v tématu, který diplom zkoumal.

Co je diplom v oblasti auditu? Obvykle je to program, který zkoumá finance, daně a ekonomiku. Diplomy, které jsou nabízeny v různých institucích, se liší v konkrétním předmětu. Například jeden diplomový program se může zaměřit na poradenství a kvalitu auditu. V tomto kurzu se studenti mohou naučit oběma stranám auditu. Mohou studovat, jak řídit systémy auditu, a jak se poradit s firmami o tom, co by bylo nejlepší pro podnikání. Dalším možným diplomem v oblasti auditu může být environmentální management. Tento program by se mohl zaměřit na to, jak udržet a spravovat ekologické, ekonomické a sociální zdroje, aby bylo pro všechny zúčastněné zapojeno nejlepší rozhodnutí o auditu.

Dokončení diplomu v oblasti auditu může prospěch absolventům každý den při řízení vztahů, při řešení finančních problémů a řešení problémů. Naučit se konzultovat s lidmi může poskytnout dovednosti potřebné k tomu, aby sociální interakce byly pozitivní. Jak se studenti dozví o penězích, mohou získat dovednosti pro efektivní organizaci a dodržování rozpočtu a kreativní práci s každodenními překážkami.

Mnohé univerzity nabízejí řadu diplomů v oblasti auditu. Kvůli mnoha možnostem se náklady na programy liší podle toho.

Diplom v oboru auditu může připravit studenty na odborné nebo technické práce. Jednou z možných rolí může být zkušební pracovník. Zaměstnanec by mohl pracovat s daty v systému auditu, aby ověřil přesnost a úplnost informací. Další potenciální kariérou může být mediální auditor. Tato role se zaměřuje na budování silných vztahů se zákazníky. Alternativně může lékařský účetní audit pracovat na snížení podvodů a nadměrných nákladů na zdravotní péči. Obvykle je cílem auditora pomoci pacientovi ušetřit peníze.

Diplomy v oblasti auditu jsou k dispozici u institucí po celém světě a jsou často nabízeny online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Audit

Asturias Corporación Universitaria

Diplom v oboru auditu a managementu ochrany zdraví při práci umožňuje studentovi získat dovednosti teoretickým a praktickým způsobem, jak rozvíjet pracovní činnosti, jako ... [+]

Diplom v oboru Management a audit ochrany zdraví při práci (virtuální)

Diplom v oblasti auditu a managementu ochrany zdraví při práci umožňuje studentovi získat dovednosti teoretickým a praktickým způsobem pro rozvoj pracovních činností, jako jsou: správa, implementace, zlepšování a udržování systémů bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci.

Naši absolventi mohou úspěšně působit v oblasti zdraví s důrazem na nejdůležitější aspekty týkající se čtyř disciplín, na nichž je založeno řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Bezpečnost při práciPrůmyslová hygienaPracovní lékařstvíErgonomie a psychosociologieDv... [-]
Španělsko Madrid Kolumbie Bogota
Leden 2020
španělština
Kombinované
130 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Asturias Corporación Universitaria

Jedná se o program schválený a přezkoumaný společností PMI®, ve kterém studenti rozvíjejí dovednosti pro kontrolu, monitorování a dohled nad projekty, které jsou ekonomic ... [+]

Diplom v oblasti auditu projektů (virtuální)

Jedná se o program schválený a přezkoumaný společností PMI®, ve kterém studenti rozvíjejí dovednosti pro kontrolu, monitorování a dohled nad projekty, které jsou ekonomicky ziskové, environmentálně udržitelné a sociálně přijatelné, v souladu s normami průmyslové bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Naši absolventi budou schopni vystupovat jako interní auditoři integrálního systému řízení, budou se podílet na monitorování, kontrole a dohledu nad jakýmkoliv typem projektů ve firmách národního nebo mezinárodního sektoru.

Dvojí mezinárodní titul plus dva certifikáty auditora:Mezinárodní diplom v projektovém auditu / Uni Asturias .Expert na auditorské projekty PMBOK® Guide Methodology PMI / European Graduate Institute.Certifikáty Interní auditor v řízení projektů ISO 21500 a systémy jakosti ISO 9001 / SGS.Kromě toho bude student schopen:Buďte vyškoleni k implementaci integrovaných systémů řízení založených na normách ISO 9001 (Kvalita), ISO 14001 (Životní prostředí) a OHSAS 18001 (Bezpečnost a ochrana zdraví při práci).Vychutnejte si 20% stipendium a financování u instituce.Mají velmi praktický přístup tím, že neustále řeší případy a virtuální zasedání v reálném čase s učitelem, aby si vyměňovali názory, zkušenosti a debaty o této oblasti, aby se zvýšil jejich profesní rozvoj.... [-]
Španělsko Madrid Kolumbie Bogota
Leden 2020
španělština
Kombinované
120 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině