Diplom z psychologie online (Bridging)

Všeobecné informace

Popis programu

 • Délka kurzu: 20 měsíců na částečný úvazek
 • Poplatek za kurz: 2 950 $ za předmět. K dispozici je FEE-HELP.
 • Období studia: leden, březen, květen, červenec, září, říjen
 • Předměty předmětu: 10

Staňte se odborníkem v rozšiřující se oblasti psychologie

Rychle se měnící svět a rostoucí potřeba porozumět lidskému mozku vytvořilo mnoho příležitostí v oblasti psychologie. Profesionálové s rolemi zaměřenými na člověka a ctižádostiví registrovaní psychologové mají příležitost rozvíjet své dovednosti a dosáhnout svých kariérních cílů pomocí 100% on-line magisterského diplomu psychologie (Bridging) JCU.

Tyto změny mají pozitivní dopad na růst průmyslu, protože se očekává, že počet lidí pracujících v Austrálii jako psychologů poroste o 30% z 37 500 v roce 2018 na 48 800 v roce 2023. *

Pragmatická a všestranná kvalifikace

Tento titul může být prvním odrazovým můstkem na cestě stát se praktikujícím psychologem ^. Studenti také mohou tento titul použít k doplnění svých současných rolí v řadě průmyslových odvětví, včetně marketingu, lidských zdrojů, vzdělávání, sociální práce a poradenství.

Diplom z postgraduálního studia psychologie (Bridging) poskytuje základní znalosti z historie psychologie a rozvíjí vaše profesionální dovednosti pro aplikaci současné psychologie při řešení komunitních problémů. Byl navržen tak, aby pomohl absolventům uspět ve složitém světě a poskytovat lepší klientské služby.

* Zdroj: joboutlook.com.au
^ Probíhá žádost o akreditaci u APAC

Proč si vybrat magisterský diplom psychologie JCU Online (Bridging)?

Diplom psychologie JCU Online je moderní a praktická kvalifikace určená pro budoucnost. Budete rozvíjet profesionální dovednosti, dozvědět se o nových trendech v psychologii a studovat řadu současných předmětů.

Krokový kámen, aby se stal registrovaným psychologem

Tato kvalifikace je Pathway k dalšímu studiu pro ty, kteří chtějí změnit svou kariéru, aby se stali psychologem. To může zahrnovat profesní Pathways jako je obecná nebo klinická psychologie, klinická neuropsychologie, forenzní psychologie a organizační psychologie.

Cesta vpřed v profesích zaměřených na člověka

Je to také pro profesionály v profesích zaměřených na člověka, kteří se zaměřují na kariérní růst a chtějí, aby jim dovednosti pomohly dosáhnout více v současných i budoucích rolích. To může zahrnovat výuku, lidské zdroje, marketing, poradenství, sociální práci a poradenství.

Vstupní požadavky

Aby se uchazeči mohli přihlásit do online postgraduálního studia psychologie (Bridging), musí mít:

 • Absolvoval bakalářský titul v jakékoli disciplíně.
 • Žadatelé, kteří nejsou anglicky mluvícím jazykem, musí splňovat požadavky na jazykovou způsobilost anglického jazyka uvedené v pásmu 1 - dodatek II JCU Admissions Policy.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se výše uvedených požadavků na vstup do online magisterského diplomu psychologie (Bridging), neváhejte mluvit s jedním z našich poradců pro zápis.

Porozumět současným psychologickým disciplínám

Rozvíjet komplexní porozumění současným teoretickým perspektivám psychologie, jejich filozofickému a historickému vývoji a jejich vzájemnému propojení.

Důvěra pomocí dat a technologií

Rozvíjejte své dovednosti v používání technologií a statistických metod pro usnadnění výzkumu, péče o klienty a komunitních výsledků a pro posílení své kariéry ve stále více digitální a datové oblasti.

Získejte globální perspektivu

Tento kurz je navržen tak, aby byl v souladu s cíli OSN pro udržitelný rozvoj, a poskytuje vám komunikační sadu nástrojů pro řešení problémů souvisejících s výzvami různých populací v různých komunitách.

Co budete studovat

Budete studovat širokou škálu předmětů jedinečných pro postgraduální diplom psychologie (Bridging) na JCU Online, včetně psychologie životního prostředí a zdraví, pohody

Studujte 10 online předmětů po dobu 20 měsíců, které můžete zahájit v kterémkoli ze šesti studijních období po celý rok.

Absolvent předmětů

 • Sociální psychologie
 • Individuální rozdíly v osobnosti
 • Psychologie zdraví, pohody a odolnosti
 • Lidský rozvoj po celou dobu života
 • Psychologické poruchy a intervence
 • Učení, poznávání paměti a jazyk
 • Neurovědy a biologické základy chování
 • Environmentální psychologie a udržitelné budoucnosti
 • Zásady poradenství
 • Výzkum a statistika pro psychologii

Personalizovaná podpora pro váš úspěch

Postgraduální diplom psychologie JCU Online (Bridging) byl navržen tak, aby studentům poskytoval co nejlepší zážitek z učení. Budete mít přístup k individuální podpoře od specializovaného poradce pro úspěch. Budou tam od začátku hned po celou dobu studia, udržují vás motivovaní a na cestě k dosažení vašich cílů.

Abyste se mohli učit efektivněji a efektivněji, budete mít také přístup k živým interaktivním sezením s lektory a spolužáky - ať jste kdekoli.

Inovativní a interaktivní výukové prostředí JCU s videem, zvukem, diskusními fórami, diskusními fórami a hodnoceními je inteligentní a efektivní způsob online učení.

Poslední aktualizace Zář 2019

Informace o škole

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Čtěte více

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Méně
Austrálie online