• Délka kurzu: 20 měsíců na částečný úvazek
 • Poplatek za kurz: 2 950 $ za předmět. K dispozici je FEE-HELP.
 • Období studia: leden, březen, květen, červenec, září, říjen
 • Předměty předmětu: 10

Staňte se odborníkem v rozšiřující se oblasti psychologie

Rychle se měnící svět a rostoucí potřeba porozumět lidskému mozku vytvořilo mnoho příležitostí v oblasti psychologie. Profesionálové s rolemi zaměřenými na člověka a ctižádostiví registrovaní psychologové mají příležitost rozvíjet své dovednosti a dosáhnout svých kariérních cílů pomocí 100% on-line magisterského diplomu psychologie (Bridging) JCU.

Tyto změny mají pozitivní dopad na růst průmyslu, protože se očekává, že počet lidí pracujících v Austrálii jako psychologů poroste o 30% z 37 500 v roce 2018 na 48 800 v roce 2023. *

Pragmatická a všestranná kvalifikace

Tento titul může být prvním odrazovým můstkem na cestě stát se praktikujícím psychologem ^. Studenti také mohou tento titul použít k doplnění svých současných rolí v řadě průmyslových odvětví, včetně marketingu, lidských zdrojů, vzdělávání, sociální práce a poradenství.

Diplom z postgraduálního studia psychologie (Bridging) poskytuje základní znalosti z historie psychologie a rozvíjí vaše profesionální dovednosti pro aplikaci současné psychologie při řešení komunitních problémů. Byl navržen tak, aby pomohl absolventům uspět ve složitém světě a poskytovat lepší klientské služby.

* Zdroj: joboutlook.com.au
^ Probíhá žádost o akreditaci u APAC

Proč si vybrat magisterský diplom psychologie JCU Online (Bridging)?

Diplom psychologie JCU Online je moderní a praktická kvalifikace určená pro budoucnost. Budete rozvíjet profesionální dovednosti, dozvědět se o nových trendech v psychologii a studovat řadu současných předmětů.

Krokový kámen, aby se stal registrovaným psychologem

Tato kvalifikace je Pathway k dalšímu studiu pro ty, kteří chtějí změnit svou kariéru, aby se stali psychologem. To může zahrnovat profesní Pathways jako je obecná nebo klinická psychologie, klinická neuropsychologie, forenzní psychologie a organizační psychologie.

Cesta vpřed v profesích zaměřených na člověka

Je to také pro profesionály v profesích zaměřených na člověka, kteří se zaměřují na kariérní růst a chtějí, aby jim dovednosti pomohly dosáhnout více v současných i budoucích rolích. To může zahrnovat výuku, lidské zdroje, marketing, poradenství, sociální práci a poradenství.

Vstupní požadavky

Aby se uchazeči mohli přihlásit do online postgraduálního studia psychologie (Bridging), musí mít:

 • Absolvoval bakalářský titul v jakékoli disciplíně.
 • Žadatelé, kteří nejsou anglicky mluvícím jazykem, musí splňovat požadavky na jazykovou způsobilost anglického jazyka uvedené v pásmu 1 - dodatek II JCU Admissions Policy.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se výše uvedených požadavků na vstup do online magisterského diplomu psychologie (Bridging), neváhejte mluvit s jedním z našich poradců pro zápis.

Porozumět současným psychologickým disciplínám

Rozvíjet komplexní porozumění současným teoretickým perspektivám psychologie, jejich filozofickému a historickému vývoji a jejich vzájemnému propojení.

Důvěra pomocí dat a technologií

Rozvíjejte své dovednosti v používání technologií a statistických metod pro usnadnění výzkumu, péče o klienty a komunitních výsledků a pro posílení své kariéry ve stále více digitální a datové oblasti.

Získejte globální perspektivu

Tento kurz je navržen tak, aby byl v souladu s cíli OSN pro udržitelný rozvoj, a poskytuje vám komunikační sadu nástrojů pro řešení problémů souvisejících s výzvami různých populací v různých komunitách.

Co budete studovat

Budete studovat širokou škálu předmětů jedinečných pro postgraduální diplom psychologie (Bridging) na JCU Online, včetně psychologie životního prostředí a zdraví, pohody

Studujte 10 online předmětů po dobu 20 měsíců, které můžete zahájit v kterémkoli ze šesti studijních období po celý rok.

Absolvent předmětů

 • Sociální psychologie
 • Individuální rozdíly v osobnosti
 • Psychologie zdraví, pohody a odolnosti
 • Lidský rozvoj po celou dobu života
 • Psychologické poruchy a intervence
 • Učení, poznávání paměti a jazyk
 • Neurovědy a biologické základy chování
 • Environmentální psychologie a udržitelné budoucnosti
 • Zásady poradenství
 • Výzkum a statistika pro psychologii

Personalizovaná podpora pro váš úspěch

Postgraduální diplom psychologie JCU Online (Bridging) byl navržen tak, aby studentům poskytoval co nejlepší zážitek z učení. Budete mít přístup k individuální podpoře od specializovaného poradce pro úspěch. Budou tam od začátku hned po celou dobu studia, udržují vás motivovaní a na cestě k dosažení vašich cílů.

Abyste se mohli učit efektivněji a efektivněji, budete mít také přístup k živým interaktivním sezením s lektory a spolužáky - ať jste kdekoli.

Inovativní a interaktivní výukové prostředí JCU s videem, zvukem, diskusními fórami, diskusními fórami a hodnoceními je inteligentní a efektivní způsob online učení.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z James Cook University Online »

Poslední aktualizace Září 11, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Led 2020
Bře 2020
Duration
20 měsíců
Kombinované
Price
29,500 AUD
2 950 $ za předmět. K dispozici je FEE-HELP.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
May 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Červenec 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

May 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Červenec 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date