Diplom ve vedení

Všeobecné informace

Popis programu

Na Shaw Academy věříme, že pokud jste aspirující manažer, můžete se naučit být velkým vůdcem. Tento nadací vám poskytuje klíčové poznatky, tipy a dovednosti, které vám pomohou lépe řídit, provést, motivovat a nakonec se stát úspěšným vůdcem. Během tohoto úvodního čtyřtýdenního kurzu se dozvíte, proč vedení záležitosti souvisí a jak úspěšní vůdci vytvářejí vysoce výkonné týmy. Vůdci nakonec vyvíjejí další, aby významně přispěli k jejich práci. Pokud se snažíte zvýšit své dovednosti v oblasti řízení a vedení a pokud se domníváte, že máte to, co vede k vedení, zaregistrujte se nyní, abyste tento vývoj zahájili./>

detaily kurzu

Lekce 1 - Jste manažerem nebo vedoucím?

Začínáme tím, že se zaměříme na základní dovednosti, které musí mít všichni manažeři a vůdci k úspěchu. Budete pak zkoumat vlastnosti, které přinášejí skvělí vůdci na své pozice. Tyto charakteristiky budete moci využít k tomu, abyste získali lepší manažera s důvěrou, abyste čelili jakékoli výzvě, kterou před námi čekáte.

Lekce 2 - Manažerské kompetence a proč mají význam

V této lekci získáte povědomí o základních manažerských dovednostech: plánování, organizování, řízení a řízení. Tyto kompetence pak uplatníte tak, abyste stanovili jasné pokyny, poskytli zpětnou vazbu, rozpoznali a odměnili výkon a efektivně komunikovali. Pak budete schopni kontrastovat s různými styly řízení, které vám pomohou rozvíjet svůj osobní styl vedení.

Lekce 3 - Jak mají vůdci vizi, hodnoty a účel

Snad největší rozdíl mezi vedoucím a manažerem je jejich schopnost vysvětlit, proč pracují tak, jak to dělají. V lekci 3 se seznámíte s tím, jak vedoucí vysvětlují, proč dělají, co dělají. Naučíte se, jak strategické uspořádání udržuje klíč k tomu, aby pomohli manažerům vytvořit vítěznou kulturu.

Lekce 4 - Naučte se motivovat a inspirovat ostatní

Lídři inspirují své týmy a motivují je, aby se nemuseli bát změny, ale obejmout je. Během lekce 4 získáte klíčové pohledy na to, jak lídři povzbuzují růst a rozvoj. Budování důvěry je jádrem toho, co vedoucí činí. Dozvíte se, jak si udělat čas každému členu týmu a investovat do jeho blahobytu. Výsledkem bude, aby práce byla příjemnější a produktivnější pro váš tým.

Lekce 5 - Koučování pro úspěch

V lekci 5 se naučíte efektivně koučovat zaměstnance. Oceníte, proč si představitelé naplánují pravidelné hodnocení výkonu. Vedoucí pracovníci také vědí, jak řídit složité zaměstnance stanovením jasných cílů, aby nedošlo k tomu, Získáte také náhled na to, jak výkonné odměňování zvyšuje produktivitu a pomáhá vytvářet odolnost v době, kdy je potřeba, aby členové týmu překročili volání.

Lekce 6 - Jak vedoucí řídí změnu

Ti, kteří vedou, se inspirují změnou. Zde se dozvíte, jak lídři staví a udržují dynamiku v době změny. Vedoucí vysvětlují, proč je nutná změna. Zaměřují se na konečný cíl. Zaměříte se na klíčové komunikační dovednosti, které usnadňují změny a motivují ty, kteří jsou odolní změnám.

Lekce 7 - Budoucí vedoucí role

Někteří manažeři bojují s tím, jak se práce neustále mění. Podíváme se na generaci tisíciletí a poskytujeme náhled, který vám pomůže vést globální, sociální, rozmanité a multikulturní prostředí. Naučíte se ocenit, jak měnící se povaha práce vyžaduje nové vedení a transformační role. Role, které vy, jako usilující manažeři a vůdcové, můžete naplnit.

Lekce 8 - Vedoucí se neustále učí

Změna vyžaduje nové dovednosti a kompetence. Vedoucí pracovníci prokazují, že učení na pracovišti je klíčem k rozvoji zaměstnance. V lekci 8 se zaměříme na kroky na vybudování produktivní kultury učení. Dozvíte se, proč vedoucí představují příležitost pro další růst a jak rozvoj produktivní kultury učení pomáhá udržet růst v době změn.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Shaw Academy is the largest live online educator in the world, where you learn practical skills that transform your life and those around you!

Shaw Academy is the largest live online educator in the world, where you learn practical skills that transform your life and those around you! Méně