Přečtěte si oficiální popis

Náš diplom v oboru grafického designu přináší studentům základní pojmy grafického designu a světu vizuální komunikace. Studenti budou zkoumat koncept vizuálního myšlení, prvků/>

detaily kurzu

TÝDENÍ 1 - Úvod do grafického designu

Začínáme s tématem "Co je" z grafického designu a jak je grafický design o vizuální komunikaci myšlenky, ačkoli poselství nebo smyslu kombinací symbolů, obrázků a / nebo slov. Dáváme také přehled "Nejsvětější Trojice" aplikací grafického designu - Adobe Photoshop, Illustrator

TÝDEN 2 - Prvky

V této lekci se naučíte rozvíjet "oko designéra" tím, že porozumíte stavebním prvkům grafického designu. Budete chápat, jak používat Line, Tvar, Barva, Textury, Hmotnost a Vesmír, abyste mohli sdělit vaši zprávu a používat principy, abyste uspořádali uspořádání a strukturu vašich návrhů.

TÝDEN 3 - Barva teorie

Jedním z nejdůležitějších faktorů každého designu je barva. Teorie barev vytváří logickou strukturu a je nezbytně nutné ji pochopit jako součást designového vzdělávání. Barva může nastavit náladu, přitáhnout pozornost nebo udělat prohlášení. Může to být váš nejsilnější návrhový prvek a zde se naučíte, jak tomu rozumět a efektivně jej používat.

TÝDEN 4 - Photoshop Pro návrháře

Adobe Photoshop je průmyslovou standardní aplikací pro manipulaci s digitálními obrazy. V této lekci se dozvíte, jak používat některé z nejvyspělejších nástrojů aplikace Photoshop, abyste mohli své kreativní nápady přinést k životu a současně zvýšit produktivitu tím, že se naučíte jednoduchým tipům a trikům.

TÝDEN 5 - Úvod do typografie

Typografie hraje zásadní roli při posilování vaší značky, vytváření zájmu o váš produkt a zvýraznění vašeho centrálního poselství. Zde získáte pevné znalosti základů a naučíte se, jak je to pro každého grafiku nezbytnou oblastí dovedností a znalostí.

TÝDEN 6 - Vytvoření loga pomocí aplikace Adobe Illustrator

Návrh loga je všude kolem nás. Slouží jako okamžité připomínky a body uznání výrobků nebo značek. Zde zkoumáme osvědčené postupy spojené s vytvářením log a problémem začlenění klientských ideologií do jediné grafiky, a to s využitím síly Adobe Illustrator pro tvorbu loga.

TÝDEN 7 - Projektování pro web

Porozumění tomu, jak se uživatelé setkávají s webovými stránkami a základními vzory chování uživatelů, je rozhodujícím nástrojem při vytváření návrhu webových stránek. V této lekci získáte toto porozumění a způsob, jak aplikovat správné zásady na váš návrh a vytvářet efektivní a profesionální rozvržení.

TÝDEN 8 - Tisk

Jedním z nejdůležitějších oblastí návrhu je tisková práce a důkladné pochopení správného nastavení souborů pro tisk je zásadní. Zde se dozvíte správnou terminologii, jak ji aplikovat a vytvořit a nastavit dokument pro tisk v aplikaci Adobe InDesign.

Začněte se učit nyní

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z Shaw Academy »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
4 týdnů
Kombinované
Price
Zdarma
za měsíc
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date