Diplom v animaci

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Připravte se na kariéru ve filmu a animaci videoher

Fanshawe's Animation diploma program poskytuje studentům dovednosti a porozumění, které potřebují, aby se stali animátory.

Naše animační kurzy vám pomohou získat dovednosti a znalosti potřebné pro vytváření postav, objektů a prostředí pro různé nosiče, jako jsou videohry, televize, film a web. Budete zdokonalovat své dovednosti v oblasti klasického umění a používat špičkovou průmyslovou technologii a software - stejně jako profesionálové.

Absolventi budou pokračovat v získávání filmových a herních animačních pozic a budou připraveni pomáhat s projekty jako členové výrobního programu.

Výsledky učení

Absolventi spolehlivě prokázali schopnost:

 1. Provozujte standardní výrobní zařízení, ve studiu i na místě, k vytváření televizního, video a / nebo webového obsahu pro více platforem.
 2. Poskytujte televizní, video a digitální nebo webový obsah prostřednictvím několika platforem ve formátech, které splňují současné standardy v odvětví vysílání.
 3. Podílejte se na plánování a přípravě televizních, mobilních a / nebo webových produkcí, které splňují průmyslové standardy a předpisy.
 4. Sledujte a udržujte technickou kvalitu produkce během nahrávání a vysílání pomocí zdrojů, zařízení a protokolů, které splňují průmyslové standardy.
 5. Zúčastněte se marketingových aktivit na propagaci nezávislých produkcí a / nebo značky a produktů stanice.
 6. Naplánujte a připravte rozhovory, skripty a obsah hlášení pro použití v televizních, video nebo digitálních médiích.
 7. Používat obchodní dovednosti a přijímané průmyslové postupy při vytváření televizních, video a / nebo webových produkcí.
 8. Udržujte krok s potřebami odvětví televizního a digitálního vysílání pomocí strategií, které zvyšují pracovní výkon a vedou k profesnímu rozvoji.
 9. Pracujte bezpečně v souladu se všemi příslušnými zákony, předpisy, právními předpisy a kodexy, aby byla zajištěna osobní a veřejná bezpečnost.
 10. Používejte různé postprodukční dovednosti a techniky pro zlepšení a dokončení televizních, digitálních, webových a / nebo video produkcí.
 11. Vytvářejte skripty pro různé formáty doručení, které zahrnují působivé a správně strukturované vyprávění, vývoj postav a přesvědčivý dialog.
 12. Analyzujte filmy zkoumáním filmové historie, teorie a technologie měnící dopad na formu.
 13. Definujte a vystupujte v rolích a profesionálních postupech spojených s filmovou produkcí, televizí a souvisejícími odvětvími.

Požadavky na přijetí

 • OSSD s kurzy z College (C), University (U), University / College (M) nebo Open (O) stream

nebo

 • Certifikát o akademickém a kariérovém vstupu (ACE)

nebo

 • Osvědčení o rovnocennosti na střední škole v Ontariu (GED)

nebo

 • Zralý žadatel s vhodnou přípravou

Požadavky anglického jazyka

Žadatelé, jejichž prvním jazykem není angličtina, budou muset prokázat znalost angličtiny jedním z následujících způsobů:

 • Vysokoškolské kredity třídy 12 University Stream nebo University Stream z Ontario Secondary School nebo jejich ekvivalent v závislosti na požadavcích na přijetí programu
 • Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) test s minimálním skóre 88 pro internetový test (iBT), s výsledky testů za poslední dva roky
 • Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS) Akademický test s celkovým skóre 6,5 bez skóre méně než 6,0 v kterémkoli ze čtyř pásem s výsledky testů za poslední dva roky
 • Test kanadského akademického jazyka angličtiny (CAEL) s celkovým skóre 70 bez skóre méně než 60 v kterémkoli ze čtyř skupin s výsledky testů za poslední dva roky
 • Pearsonův test angličtiny (PTE) s minimálním skóre 59, s výsledky testů za poslední dva roky
 • Cambridge English Test (FCE / CAE / CPE) s celkovým skóre na anglické stupnici Cambridge 176 bez jazykové dovednosti menší než 169, s výsledky testů za poslední dva roky
 • Hodnocení anglického jazyka (ELE) na Fanshawe College s minimálním skóre 75% ve všech částech testu s výsledky testů za poslední dva roky
 • Studenti Fanshawe College ESL4 / GAP5: Minimální úroveň 80% v ESL4 / GAP5 Úroveň 9 nebo 75% v ESL4 / GAP5 Úroveň 10

Doporučená akademická příprava

 • Grade 12 Angličtina (C) nebo (U) OR Grade 12 Spisovatelské řemeslo (C) nebo Grade 12 Obchodní a technologické komunikace (O)
 • (U) a stupeň 12 Informatika (U) nebo třída 12 Komunikační technologie (M) OR Grade 11 Úvod do informatiky (U)
 • Jakékoli mediální umění Grade 11 (M) nebo (O) NEBO Grade 12 Mediální umění (M)

Doporučená osobní příprava

Základní povědomí o výtvarném umění, digitálním umění, zachycení pohybu a 3D programech používaných v průmyslu. Používání bezplatného zkušebního softwaru (3D Max, Maya, Adobe Photoshop) a provádění bezplatných základních online výukových programů v oblasti modelování, animace a vybavování.

Kritéria výběru žadatelů

Pokud počet oprávněných žadatelů překročí dostupné prostory v programu, budou kritéria výběru uchazeče:

 1. Preference pro stálé obyvatele Ontaria.
 2. Přijetí přihlášky do 1. února (po tomto datu bude Fanshawe College posuzovat uchazeče podle zásady „kdo Fanshawe College přijde, je Fanshawe College na řadě“, dokud nebude program plný).
 3. Dosažení požadavků na přijetí.

Požadavky po přijetí

Povinné hodnocení umístění na kurzu WRIT.

Kariérní možnosti

Tento program připravuje absolventy na kariéru jako animátor, skladatel, modelář, rigger, grafický designér, asistent produkce.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Fanshawe College is a large, publicly-funded College located in London, Ontario, Canada – approximately a two-hour drive from Toronto and Niagara Falls. There are 21,000 full-time students, including ... Čtěte více

Fanshawe College is a large, publicly-funded College located in London, Ontario, Canada – approximately a two-hour drive from Toronto and Niagara Falls. There are 21,000 full-time students, including more than 6,000 international students from 97 different countries. Méně
Londýn , Simcoe , Svatý Tomáš , Woodstock , Clinton + 4 Více Méně