Diplom v Adobe Lightroom

Všeobecné informace

Popis programu

Zatímco děláme vše, co je v našich silách, abychom získali správnou expozici, kompozici a předmět v našich fotografiích, někdy potřebujeme, aby se naše snímky ještě více zabývaly úpravou obrázků. Ať už je to z osobních nebo profesních důvodů, na tomto kurzu se naučíte dovednosti, které potřebujete k použití Adobe Lightroom. Lightroom je výkonný editační program, který vám umožní naplnit vaši tvůrčí vizi a otevřít úplně nový svět možností pro vaši práci. Vyvinuté fotografy pro fotografy Lightroom nabízí řadu funkcí pro správu fotografií a vytváření plynulého pracovního postupu. Tento kurz má vše, co potřebujete, abyste vzali snímky z fotoaparátu do hotového výrobku, takže se zaregistrujte a začněte se učit./>

detaily kurzu

Lekce 1 - Získání organizované

Správa souborů může být pro fotografy frustrující a únavnou úlohou, ale Adobe Lightroom to bolest z toho dělá a dělá to zábavné. V této první lekci se podíváme na to, jak importovat fotografie do počítače prostřednictvím programu Lightroom a jak je snadno organizuje a spravuje prostřednictvím knihovního modulu.

Lekce 2 - Editace kreativ

Vývojový modul nabízí pro vaše obrázky obrovskou škálu možností úprav. Lekce 2 se zaměřuje na základní nástroje pro úpravu a poskytuje jasné informace o tom, kdy a kde je používat. Funkce základního panelu vám poskytnou kontrolu, aby dramaticky vylepšily vaše fotky a pomohly splnit vaše tvůrčí vize.

Lekce 3 - Přesné vylepšení

Při dalším vývojovém modulu můžeme cílit oblasti fotografie, které bychom chtěli zlepšit nebo zlepšit pomocí lokalizovaných nástrojů pro úpravu. Nástroje, jako je odstupňovaný filtr a štětec pro úpravu, umožňují zvýšit určitou oblast vaší fotografie s velkou přesností bez ovlivnění celého obrazu. Naučíte se používat tyto nástroje k vytváření dynamických obrázků.

Lekce 4 - Prozkoumejte světy Barvy a Černé

Lightroom nabízí mimořádnou kontrolu nad barvou fotografií, které fotografujeme. Zde se podíváme na volby HSL (odstín, sytost a jas) a jak je můžeme použít k vylepšení a manipulaci s barvami. Také v této lekci využíváme HSL k vytvoření úžasné černé barvy

Lekce 5 - Silná korekce objektivu

Ostrost fotografií může být často pro fotografy velkým problémem. V této lekci se podíváme na to, jak dosáhnout ostřejších fotografií. To je spojeno s redukcí šumu, takže můžete vytvářet ostré a čisté fotografie po celou dobu.

Lekce 6 - Upravit s rychlostí

Dávkové zpracování je jednou z nejsilnějších funkcí Lightroom. Umožňuje narazit na vylepšení a opravy všech 100 snímků najednou, aniž byste museli upravovat každý obrázek jednotlivě. Začínáme s dávkovými funkcemi zpracování Lightroom ušetříte hodiny úprav a umožníte vám trávit více času při fotografování.

Lekce 7 - Vytvoření prvního fotoknihy

Jednou z nejlepších a jedinečných funkcí Lightroom je vytvořit knihu vašich oblíbených fotografií. Vytváření knihy, kterou můžete sdílet a milovat, nemůže být snadnější. V této lekci se naučíte, jak vytvořit knihu od začátku do konce, od obrazovky až po vaše ruce.

Lekce 8 - Zjistěte detail

HDR Photography dokáže vytvářet fotografie s neuvěřitelnými detaily a tónovým rozsahem. Lightroom je dokonale vhodný pro to, aby byl tento proces jednoduchý. Také se podíváme, jak vytvořit úžasné panorámy pomocí nástroje pro sloučení fotografií.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Shaw Academy is the largest live online educator in the world, where you learn practical skills that transform your life and those around you!

Shaw Academy is the largest live online educator in the world, where you learn practical skills that transform your life and those around you! Méně