Diplom s grafickým designem

Všeobecné informace

Popis programu

Náš úplný dvouletý program je navržen pro seriózní a ctižádostivé designéry, kteří chtějí pracovat ve světě značky a interaktivního designu. Tento dvouletý program se skládá z programu Branding & Design a programu Master Product Design. Je to náš nejprestižnější program. Během tohoto intenzivního dvouletého programu se budete učit od některých nejlepších návrhářů na světě, budovat své portfolio, učit se design her, design nových technologií, projektový management, design sprinty, UX, interaktivní design, typografii, reklamu a další.

Tento program vám vybaví ty nejlepší nástroje, aby se stal schopným designérem a byl připraven na kariéru. V tomto programu si také vezmete naše mistrovské kurzy vedené vítězem zlaté medaile AGIA a legendou designu Davidem Carsonem, jakož i dalšími významnými osobnostmi designového průmyslu.

Všechny naše programy zahrnují speciální studiové kurzy, živé třídy, praktické projekty a mentorství. Tento program také zahrnuje kariérní koučování, pomoc při umisťování a stáží, třídy portfolia a závěrečný projekt.

Kurzy v tomto programu

Vektorová grafika, Úvod do grafického designu, Teorie barev, Studio grafického designu, Historie grafického designu, Kritika designu, Manipulace s obrazem, Typografie, Mřížky a rozvržení, Kreativní myšlení, Fotografie, Složení, Copywriting, Historie grafického B, Marketing a strategie, Text a obrázek, vyprávění, branding, WordPress. David Carson's Masterclass, UX Design, Advertising Masterclass, Interaction Design, Figma, After Effects, Vizualizace dat, Advanced Graphic Studio, Management designu, Digital Design Studio, Kurz designu produktů, Návrh Sprinty, Design pro vznikající technologie, Portfolio a CV, Herní design , Motion Design, Design Business, Závěrečný projekt.

138272_138219_Artboard2copy4.pngMasters Design Lab"}" />

Výuka

Masters Graphic Full Program 24-měsíční program (diplom)
Pravidelná výuka ceny 30 000 $ | 24160 GBP
> Cena po slevě COVID-19: 21 280 $ / 16 932 GBP (stipendium 8720 $ / 7228 GBP)
Až 36 plateb ve výši 563 $ / 470 GBP
Nebo 18 plateb ve výši 1126 $ / 896 GBP (ušetříte 1012 $ / 804 GBP)
Počínaje 6. lednem 2021

  • Školné lze platit ve splátkách.
  • Výuka nezahrnuje knihy, spotřební materiál ani vybavení.
  • Po přijetí, aby si rezervovali své místo, přijali studenti platit zálohu ve výši 410 $. (Tato částka bude odečtena z jejich výuky)
  • Studenti si musí zařídit všechny poplatky za platbu nejméně 60 dnů před začátkem semestru.
  • Studenti mohou smlouvu zrušit až 2 dny po jejím podpisu.
  • Počínaje 6. lednem 2021.

  • Studenti MDL získají plný volný přístup k sadě Adobe Creative Suite (po dobu trvání programu)

(Zeptejte se nás na slevu za včasnou nabídku + speciální splátky)

Stipendia a stipendia

Masters Design Lab se zajímá o nejtalentovanější studenty z celého světa. Pokud máte talent, správné smýšlení a můžete naší komunitě designu prospívat, chceme, abyste se k nám připojili. Pokud jste se přihlásili a byli přijati, požádejte o stipendium a po přijetí rozhodnutí budete informováni. Stipendia jsou k dispozici pro každý program a jejich výše se liší.

Potřebné vybavení

Počítač (stolní nebo přenosný).

Na trhu je mnoho počítačů. Naše rada je dodržovat požadavky společnosti Adobe na sadu Adobe Creative Suite.

  • Barevná tiskárna (Všechny programy)
  • Silné připojení k internetu (všechny programy)
  • Kamera (Úplný program a pokročilý program)
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Masters Design Lab is a design school powered by an innovative approach to design education. We utilize the power of technology and global reach to give people from all around the world a chance to le ... Čtěte více

Masters Design Lab is a design school powered by an innovative approach to design education. We utilize the power of technology and global reach to give people from all around the world a chance to learn and collaborate with some of the world’s best designers in a vibrant design community. Méně