Diplom v podnikání (on-line)

Southern Cross University (Online)

Popis programu

Read the Official Description

Diplom v podnikání (on-line)

Southern Cross University (Online)

OnlineGDBusiness

Doba trvání: 16 měsíců na částečný úvazek

Advanced stojící: Zavolejte nám zjistit, zda máte nárok

Studijní období: Únor, duben, červenec, září, říjen, prosinec

Poplatky: $ Je 2450 za kus, FEL-help k dispozici

Jednotky: 8

Pohyb nahoru nebo skákat přes

Jak se vám zůstat na špici v globalizovaném světě obchodu, kdy technologie, komunikace, plošiny a lidé se neustále mění?

SCU online je Diplom v podnikání je skvělý způsob, jak se připravit na úspěch tváří v tvář nejisté budoucnosti - zejména s ohledem na 92,2% absolventů jsou nyní na plný úvazek zaměstnání (absolvent kariéry australská postgraduální cíle Report, 2013). Studie v globálním obchodu, podnikání, marketing, corporate governance, projektové řízení, finance, řízení lidí, informační systémy, strategie a případ analýzy jsou navrženy tak, aby vás vypustit do obchodního studia, učinit další krok ve své kariéře, přechod od vaší aktuální kariéře do řízení obchodní činnosti nebo založit svůj vlastní podnik.

On-line Diplom v podnikání je také cesta do SCU Online Master of Business Administration (MBA). Pokud se rozhodnete pokračovat ve své obchodní studiu budete dostávat pokročilého postavení vůči svým pánům - šetří váš čas, takže se můžete soustředit na svou další velkou kariérní postup.

Kariérní možnosti

S Graduate Diploma v podnikání pod pás, můžete přesunout do širokou škálu rolí ve vládních, nevládních organizací, podniků a malých či majitele firmy. Tyto výsledky zaměstnanosti ve skutečnosti jsou stejně unikátní jako podniky najímat. Kde bude vaše on-line postgraduální diplom v oboru podnikání vás? Zde je několik možností:

Výkonný ředitel

Jako mimořádné valné hromadě budete rozvíjet strategie a politiky k dosažení obchodních cílů, nyní iv budoucnu.

Strategický manažer

Často hlášení přímo do vašeho generálního ředitele, budete poskytovat strategický přístup a vhled do obchodních operací, metodách a postupech.

Vlastníkem firmy

Rukou opratě s vámi - obchodní plánování, operace, personální obsazení, rozhodování a, samozřejmě, zisk.

Operations Manager

Budete rozvíjet provozní procesy a postupy, a mohou být zapojeni do aktiv a zadávání veřejných zakázek místa, implementaci technologií, vedení lidí a ovlivňování změn.

Co budete studovat ^

Chcete-li získat Diplom v podnikání on-line, je třeba provést všechny následující osm jednotek (které jsou z části A a C SCU Online MBA):

 • Účetnictví pro manažery
 • Communication Management
 • Organizační chování
 • Ekonomika a kvantitativní analýza
 • globální obchodní
 • Principy projektového managementu
 • Vedení a řízení lidí
 • marketing

Cesta k MBA

Po skončení vašeho Diplom v podnikání, pokud chcete, aby vaše studium ještě dále a získat magisterský program průmysl-uznávané, můžete požádat o SCU Online Master of Business Administration (MBA) a přijímat pokročilé kandidovat na jednotek, které si získaly.

Pokud si myslíte, že byste mohli pokračovat v MBA, poraďte se se svým poradcem pro zápis o tom teď. Můžeme vám pomoci naplánovat své jednotky studia, aby se ujistil, budete splňovat kvalifikační požadavky na každém kroku na cestě.

Advanced stojící

Při podání žádosti o on-line postgraduální diplom v oblasti obchodu, počítáme pokročilé postavení při pohledu na konkrétní vzdělání a příslušné zkušenosti. Můžete obdržet pokročilé postavení, jestliže:

 • demonstrovat jiných akademických nebo profesního postavení schválenou naším školské rady, nebo
 • mít dokončené jednotky prostřednictvím našeho Programu výkonného managementu, nebo
 • musí do pěti zkušenost s danou prací nebo odbornou kvalifikaci formálního nebo neformálního studia.

vstupní kritéria

 • Prokázal odbornou postavení - buď bakalářský titul (nebo podobnou kvalifikaci) z univerzity nebo jiné zkušenosti, které považujeme za rovnocenné do určité míry.
 • umět anglicky.

Učíme se s SCU Online

SCU online je Diplom v podnikání zapadá kolem své práci a váš životní styl. Jednotky jsou dodávány technicky zdatné akademiky přes čerstvý, inteligentní, spolupráce a interaktivní rozhraní.

 • 100% on-line a flexibilní - kompletní šest jednotek za rok, nebo přeskočit studijní období, pokud život nebo práce vyžaduje vaši plnou pozornost.
 • Podpora žákem úspěšnosti - od dotazu do studia, jsme tu pro vás.
 • Do sítě pro úspěch - splnit své budoucí kolegy a spolupracovníky.
^ SCU nabízejí i on-line a on-kampusu verze těchto jednotek. Tato informace se vztahuje na on-line verzi. Prosím zkontrolujte výpis jednotky na scu.edu.au nebo požádejte Student registračnímu poradce pro více informací.

Tyto informace jsou platné v době vydání a podléhají změnám bez předchozího upozornění. Copyright Southern Cross University listopadu 2015.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
16 měsíců
Kombinované
Price
Cena
2,450 AUD
za jednotku.
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Australia Online
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červenec 2019
Austrálie - Australia Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu