Digital Learning, Asia 2020 Autumn Workshop: Casting do budoucnosti

Všeobecné informace

Popis programu

Naučte se, jak zmapovat možné budoucí technologie! Předvídejte, jak technologie bude formovat svět kolem nás. Získat praktické dovednosti ve strategickém obsazení budoucnosti a zároveň se naučit komunikovat a kriticky myslet na technologii a naši budoucnost společně.

Termíny seminářů: 9. – 13. Listopadu 2020 (10:00 - 18:00 Japonský standardní čas)

Fakulta: TBA

Co je to workshop?

Žijeme v dramatických dobách. Jen za naše životy jsme viděli masové přijetí internetu a smartphonů, které navždy mění naše společnosti. Dnes stojíme na vrcholu ještě radikálnějších technologií; od robotiky po editaci genů až po pokročilé umělé inteligence, které s sebou přinášejí další revoluci ve společnosti. Revoluce, která bude utvářet naši politiku, naše společnosti, naše prostředí - možná dokonce i naše fyzické já !?

V tomto workshopu prozkoumáme a zpochybníme špičkové průlomy na horizontu naší technologické události. Budou tyto technologie úspěšné nebo neúspěšné? Jaký dopad budou mít? Jak se budou vyvíjet? A jak nás budou rozvíjet?

V průběhu kurzu vám pomůžeme pochopit technologie a jejich dopad v průběhu času. Dáme vám praktické dovednosti, abyste mohli náležitě zvážit náš budoucí svět, a pomůžeme vám oddělit signál od hluku v hlavním technologickém tisku. Pomůžeme vám nyní podrobně prozkoumat potřeby uživatelů, abychom extrapolovali pravděpodobnou budoucnost, a společně se podíváme na minulost, abychom pochopili, co dělá útěk úspěchu a co způsobí, že technologie zmizí. Nakonec vám pomůžeme sdělit a vyprávět svá zjištění, abyste vytvořili pohlcující světy, které mohou vaši kolegové, šéfové nebo diváci zažít, a tak vyvolat debatu a vysoce kvalitní konverzace.

"Nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je vymyslet to." - Alan Kay

Co se naučíte?

  • Jak hodnotit a kritizovat designovou práci, která zahrnuje abstraktní koncepty
  • Jak hodnotit technologii a zapojit se do budoucího obsazení
  • Generování praktických nápadů a metody kritického myšlení
  • Pochopit roli kontextu a dalších faktorů, které se týkají vývoje návrhových řešení
  • Přístup k stručnému představení komplikovaných myšlenek prostřednictvím vyprávění příběhů.

Jak se to naučíte?

Série mini cvičení seznámí studenty s metodami budoucího lití a vytváření nápadů. Poté použijeme metody zaměřené na uživatele, které nám pomohou vyhodnotit myšlenky a pochopit, jak nám základní lidské potřeby mohou pomoci předpovídat budoucnost. Budete pojímat věrohodné budoucnosti, down-select, a pak oživit svou budoucnost prostřednictvím řady artefaktů, které by mohly pocházet z budoucnosti.

Vytvářením těchto artefaktů se naučíte vyjadřovat nehmotné koncepty snadno stravitelným způsobem a přitom brát v úvahu artikulaci uživatelské zkušenosti, společnosti a technologie.

Příklady artefaktů zahrnují, ale nejsou omezeny na: Časopisy, plakáty, obaly produktů, příjmy z obchodů, fotografie atd. Vaše fantazie je ve skutečnosti jedinou bariérou.

Je to pro vás?

Ano, pokud jste nějakým způsobem zapojeni do uvádění produktů a služeb uživatelům, pokud spekulováte o budoucnosti, pokud vytvoříte politiku nebo používáte technologii jako součást umělecké praxe - tento kurz je určen pro každého, kdo se zajímá o budoucnost . Pomůže vám podniknout skoky, které jsou odvážnější a udržitelnější.

Pro tento kurz nejsou vyžadovány žádné specifické dovednosti, i když povrchová znalost photoshopu je užitečná.

Co musím uvést do dílny?

  • Počítač

Přihlaste se nyní: Pro každou dílnu je k dispozici maximálně 20 míst. Jakmile budou semináře plné, bude zápis uzavřen.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Our educational activities present an integrated environment for participants, faculty, and staff to work together in a multicultural, multidisciplinary studio environment. The school attracts an impr ... Čtěte více

Our educational activities present an integrated environment for participants, faculty, and staff to work together in a multicultural, multidisciplinary studio environment. The school attracts an impressive and diverse selection of International visiting faculty who are highly regarded as experts in their fields. Méně
San Jose , San Jose , Tokio , Kochi , Kodaň + 4 Více Méně