Digital Learning, America 2020 Autumn Workshop: Design Thinking

Všeobecné informace

Popis programu

Termíny seminářů: 12. - 16. října 2020 (10:00 - 18:00 Centrální standardní čas)

Fakulta: TBA

Místo: Online

Co je to workshop?

Tento intenzivní pětidenní workshop nabízí hluboký úvod do koncepce a praxe designového myšlení pro služby, procesy a produkty. Pochopte, proč se designové myšlení stalo přístupem k inovacím napříč průmyslovými odvětvími, a naučte se ho aplikovat podle svých vlastních potřeb. Odejdete s kompletní sadou nástrojů pro inovace zaměřené na člověka a certifikát od CIID.

Tento praktický kurz vás provede celým procesem, počínaje pochopením skupiny zúčastněných stran až po objevení potřeby vytvořit řešení pro jeho řešení - ať už jde o proces, službu, produkt nebo aplikaci.

Během týdne budete provádět výzkum, vytvářet poznatky a prototypovat a testovat řešení. Po cestě se naučíte praktické nástroje, které vám pomohou vrátit se zpět k vaší práci, včetně výzkumných metod, syntetických přístupů, mapování cest uživatelů, rychlých nápadů a technik prototypování zkušeností.

Do konce pátého dne budete připraveni aplikovat tyto znalosti na svou vlastní práci a stát se vyslancem rychle se měnících změn ve vaší organizaci.

Přednášky se šíří během pěti dnů a bezprostředně po nich následují přímé praktické aplikace, výzkum a prototypování a individuální a skupinový koučink. Budeme pracovat v souladu s rychlým procesem přemýšlení o designu, který uživatele postaví do centra a vytvoří prototypy zkušebních akcí připravených pro podnikání.

Co se naučíte?

Naučíte se základy procesu návrhového myšlení. V průběhu kurzu vás seznámíme s rychlou, účinnou a široce použitelnou sadou nástrojů pro výzkum strategických inovačních příležitostí a prototypování konceptů digitálních, fyzických a hybridních služeb. Zaměřujeme se na nuanční aplikace specifické pro designovou praxi CIID v Kodani s důrazem na techniky pro praktické inovace, všechny aplikované prostřednictvím učení praxí.

Poznámka: Tento workshop v současné době prochází změnami, aby se mohl konat prostřednictvím dálkového učení. Prosím, vraťte se brzy a získejte aktuálnější popis aktivit workshopu.

Jak se to naučíte?

Pětidenní výuka je strukturována do tří hlavních fází procesu projektování: Porozumění - zkoumání - testování

Porozumění
  • Intercept Interview: Tipy a techniky pro spontánní, v kontextu, terénní výzkum.
  • Hloubkové rozhovory: Šablony a struktury pro získání hlubokých informací o uživateli.
  • Syntéza výzkumu: Jak zjistit smysl terénního výzkumu pomocí technik shlukování.
  • Mapování cesty uživatele: Identifikace bodů bolesti a zvýraznění existující služby.
Zkoumání
  • Generování statistik: Techniky pro distribuci velkého množství dat a komplexních informací do praktických statistik.
  • Hledání příležitostí: Jak formulovat návrhovatelné otázky z poznatků podporovaných výzkumem.
  • Rychlé nápady: Nástroje pro generování velkého množství nápadů a jejich zdokonalování.
Testování
  • Mapování konceptů: Nástroje pro rozvoj hrubých nápadů do podrobného a proveditelného konceptu.
  • Společné vytváření: Výkonný způsob, jak získat vstup a nákup od koncových uživatelů tím, že je přímo zapojí do procesu navrhování.
  • Zkušenosti Prototyping: Techniky pro vytváření a testování ponorných prototypů připravených k dalšímu vývoji. Pokyny pro iteraci a optimální úrovně věrnosti pro rychlé testování v terénu.

Je to pro vás?

Tento workshop je otevřený pro všechny a nejsou zapotřebí žádné zvláštní předpoklady. Přihlaste se s otevřenou myslí, zvědavým přístupem a rukama připravenými dělat věci.

Workshop by měl být užitečný pro každého, kdo je zodpovědný za vytváření nebo dodávku produktů a služeb, porozumění zákazníkům a uživatelům a zlepšování jejich zkušeností nebo řízení takového procesu.

Přihlaste se nyní: Pro každou dílnu je k dispozici maximálně 20 míst. Jakmile bude workshop plný, bude zápis uzavřen.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Our educational activities present an integrated environment for participants, faculty, and staff to work together in a multicultural, multidisciplinary studio environment. The school attracts an impr ... Čtěte více

Our educational activities present an integrated environment for participants, faculty, and staff to work together in a multicultural, multidisciplinary studio environment. The school attracts an impressive and diverse selection of International visiting faculty who are highly regarded as experts in their fields. Méně
San Jose , San Jose , Tokio , Kochi , Kodaň + 4 Více Méně