Digital Learning, America 2020 Autumn Workshop: Build Test Repeat: Prototyping in Design

Všeobecné informace

Popis programu

Tento workshop představí sílu používání prototypů jako procesu, který vám pomůže komunikovat, opakovat a validovat nové myšlenky a koncepty.

Termíny seminářů: 12. - 16. října 2020 (10:00 - 18:00 Centrální standardní čas)

Co je to workshop?

Tento workshop se zaměřuje na hodnotu prototypů rychle a často, bez ohledu na předchozí zkušenosti s designem, a zavádí různé věrnosti prototypů, tipy a triky a procesy pro plánování a měření úspěchu prototypu. Ukážeme, jak prototypovat v různých měřítcích, od rozhraní až po produkty, až po celé služby.

Co se naučíte?

  • Proč jsme prototyp a hodnota různých prototypových technik
  • Rámec pro pochopení procesu prototypování
  • Jak zjistit, jakou úroveň věrnosti (nízká, střední, vysoká) použít pro prototyp
  • Tvorba prototypů papíru pro včasné objevování a generování myšlenek
  • Jak používat techniky hraní rolí a vyprávění videí k vytvoření empatie a sdělování vašeho nápadu.
  • Jak získat zpětnou vazbu uživatelů na prototypy.

Co se nebudete učit?

Protože se jedná o základní workshop zaměřený na začátečníky, nepokrývá pokročilé techniky prototypování, které používají:

  • Hardware / elektronika.
  • Programovací jazyky
  • Software pro pohybovou grafiku

Jak se to naučíte?

Každý den bude zavedena nová metoda prototypování prostřednictvím praktického učení, které bude vycházet z předchozích technik. Účastníci budou zkoumat výhody a nevýhody různých technik a naučí se, kdy a jak aplikovat různé prototypové procesy do různých fází projektu.

V týmech se účastníci rychle naučí přemýšlet a komunikovat prostřednictvím prototypů, odstraňovat problémy a vytvářet a testovat nové nápady. Budeme prototypem zvyšovat zvědavost, angažovanost a účast napříč týmem, učit se přímo od cílové skupiny, identifikovat možné body tření na počátku a snadno komunikovat vizi návrhu.

Je to pro vás?

Ano, pokud jste začátečník, který chce podniknout první kroky ve světě prototypování designu. Tento kurz je základem a ideální pro lidi s malou nebo žádnou předchozí zkušeností, ale silnou touhou učit se a experimentovat s praktickými technikami.

Odbornost Úroveň workshopu

  • Základní \ žádné

Co potřebujete k tomu, abyste se do dílny dostali?

Stačí si přinést sebe, počítač a otevřenou mysl!

Přihlaste se nyní: Pro každou dílnu je k dispozici maximálně 20 míst. Jakmile budou semináře plné, bude zápis uzavřen.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Our educational activities present an integrated environment for participants, faculty, and staff to work together in a multicultural, multidisciplinary studio environment. The school attracts an impr ... Čtěte více

Our educational activities present an integrated environment for participants, faculty, and staff to work together in a multicultural, multidisciplinary studio environment. The school attracts an impressive and diverse selection of International visiting faculty who are highly regarded as experts in their fields. Méně
San Jose , San Jose , Tokio , Kochi , Kodaň + 4 Více Méně