Digitální obchodní strategie: Využití našeho krátkého kurzu pro digitální budoucnost online

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Vylepšete své obchodní strategie pomocí digitální transformace.

Digitální obchodní strategie MIT Sloan: Využití našeho krátkého online kurzu Digitální budoucnost zkoumá, jak lze obchodní modely zlepšit pomocí transformační technologie. Rámec kurzu je založen na knize Stroj, platforma, Dav: Využití naší digitální budoucnosti, kterou napsal MIT Sloan a nejprodávanější autoři New York Times Erik Brynjolfsson a Andrew McAfee . To vám umožní poučit se ze znalostí a zkušeností těchto odborníků při vytváření vlastních inovativních obchodních strategií.

Po dokončení tohoto kurzu budete odcházet s:

  • Znalosti využívat rušivé technologie ve vašich organizačních plánech.
  • Zjistěte, jak by se inovativní digitální obchodní strategie mohla hodit do vašeho obchodního modelu.
  • Pochopení hodnoty decentralizovaných znalostí při získávání konkurenční výhody.

Struktura kurzu

MIT Sloan School of Management spolupracuje s GetSmarter, značkou 2U, Inc., aby vytvořila novou třídu zážitků z učení - takovou, která je pohlcující, spolupracující a dostupná. Využijte model učení na částečný úvazek (5-8 hodin týdně) a podporu Head Learning Facilitator v Online Learning Campus, protože získáte certifikát o dokončení od MIT Sloan.

Tento šesttýdenní program zdůrazňuje přístup k obchodní strategii, která se snaží najít rovnováhu mezi tradičními metodami a využíváním inovativních technologií ke zlepšení provozu. Hlavní důraz je kladen na vyvážení tří klíčových vztahů: lidské mysli a stroje, fyzické produkty a digitální platformy a jádro (centralizované znalosti) a dav (decentralizované znalosti). Prostřednictvím probíhajících projektových příspěvků a vedení fakulty odhalíte způsoby, jak tyto zásady propojit s vaší vlastní činností.

Moduly jsou vydávány každý týden, což umožňuje flexibilní, ale strukturovaný přístup k učení.

Témata zahrnutá v programu zahrnují:

  • Představujeme digitální transformaci
  • Umělá inteligence
  • Platformy v digitální ekonomice
  • Revoluce platformy
  • Využívání davu
  • Limity pro decentralizaci

Kdo by měl prospěch?

Cílem tohoto programu je poskytnout vedoucím podnikatelům a osobám s rozhodovací pravomocí znalosti, které potřebují ke zlepšení svých obchodních modelů v případě narušení. Tím, že se zaměříme na potřebu rovnováhy mezi starou a novou, vám tento program umožní posoudit a aktualizovat vaše obchodní strategie za účelem zavedení a navigace rušivých technologií.

Jak se registrovat

Neexistují žádné formální předpoklady pro připojení k tomuto programu. Krátký online kurz je k dispozici odborným pracovníkům bez ohledu na místo, akademické studium nebo pracovní zkušenosti. Přestože neexistují žádná akceptační kritéria ani registrační poplatek, budete potřebovat aktuální e-mailový účet a přístup k počítači a internetu, jakož i ke čtení PDF. Možná budete muset prohlížet prezentace Microsoft PowerPoint a číst a vytvářet dokumenty v aplikaci Microsoft Word nebo Excel.

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Na stránce kurzu se dozvíte více o nadcházejících termínech sezení, ceně programu a dalších:

[Zjistit více]

Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte:

1 617 997 4979
mitsloan@getsmarter.com

Zarezervujte si schůzku s konzultantem kurzu

Poslední aktualizace Dub 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The MIT Sloan School of Management emphasizes innovative research that enhances management practice. Its focus on action learning means that students are able to apply concepts learned in the classroo ... Čtěte více

The MIT Sloan School of Management emphasizes innovative research that enhances management practice. Its focus on action learning means that students are able to apply concepts learned in the classroom to real-world business settings. Méně
Přejít na web školy