Design zkušenosti s uživatelskými zkušenostmi

Všeobecné informace

24 dostupných umístění

Popis programu

Zjistěte proces iterativního návrhu a vytvořte prototyp, na který lze kliknout, a který odpovídá potřebám uživatelů.

Rozvíjet digitální intuici

Zbavte si pozorných rozhodovacích dovedností, které potřebujete k tomu, abyste navrhli on-line zážitky, které zaujmou diváky a vystupují z konkurence.

Výzkum uživatelů

Seznamte se s potřebami a potřebami svých uživatelů tím, že budete provádět rozhovory, vytvářet persony a další.

Drátěný rám

Vytvořte prototyp, na který lze kliknout, a sdílejte je se zúčastněnými stranami pomocí standardních nástrojů a technik.

Optimalizujte použitelnost

Zajistěte, aby váš design reagoval na posílení výkonu v rámci iOS, Android a webových platforem.

Prezentace portfolia

Balíček vašeho finálního designu v profesionálním portfoliu, který vám předvede nové dovednosti.

Online učení, hotovo jinak

nebo: Proč je to online kurz, který skutečně ukončíte

Pracujte 1: 1 s Mentorem

Spojíme vás s mentorem, který má rozsáhlé odborné a akademické znalosti oboru. Budete mít s sebou individuální konverzace a obdržíte užitečnou zpětnou vazbu o zlepšení své práce. Váš mentor vás přiměje splnit vaše cíle a vyniknout v tomto procesu.

Naučte se odkudkoliv, na vašem plánu

Každý týden dokončíte sérii videí, kvízů, prezentací a projektů prostřednictvím naší on-line platformy - přístupné kdykoli. Doba plánování pro trénink je relativně flexibilní.

Budeme vás zajímat

Naši mentorové jsou zde, abychom vás motivovali, odpovídali na otázky, poskytovali zpětnou vazbu a pomohli vám prohloubit pochopení základních nástrojů a technik.

Co se dozvíte

 • Vyhledávání a výzkum
  Proveďte uživatelský výzkum a rozhovory, abyste řídili svůj proces návrhu a sestavte soutěžní analýzu, abyste identifikovali svůj cílový trh.
 • Syntetizovat výzkum a vývoj strategie návrhu
  Vytvoření primární uživatelské osoby, definování účelu vašeho produktu a nalezení směru návrhu.
 • Umístění a návrh rozvržení
  Uspořádejte složité a rozmanité typy obsahu pomocí technik architektury klíčových informací a mapování uživatelských toků.
 • Provedení (Wireframing a Prototyping)
  Použijte přizpůsobivé návrhové vzory pro vytváření hi-fi drátových rámů, které vám umožní otestovat své projekty s reálnými uživateli.
 • Testování použitelnosti
  Ověřte svůj design s uživateli a vylepšete je pomocí jejich zpětné vazby.
 • Konečný projekt
  Zkompilujte vše, co jste se naučili, do prezentace prezentující proces návrhu, který můžete sdílet v rozhovoru nebo v práci.

Poslední aktualizace Leden 2018

Informace o škole

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flou ... Čtěte více

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flourishing community of professionals pursuing careers they love. Méně
New York , Atlanta , Austin , Boston , Chicago , Dallas , Denver , Los Angeles , Santa Monica , Irvine , New York , Prozřetelnost , San Francisco , San Jose , Seattle , Washington , Arlington , Londýn , Hongkong , Singapur , Brisbane , Melbourne , Sydney , USA online + 23 Více Méně