Read the Official Description

Jaké jsou vzdělávací cíle?

Simplilearn program Data Scientist Master vám pomůže zvládnout dovednosti a nástroje jako Statistiky, Testování hypotéz, Clustering, Rozhodovací stromy, Lineární a Logistická regrese, R Studio, Vizualizace dat, Regresní modely, Hadoop, Spark, PROC SQL, Makra SAS, postupy, pokročilé analýzy, Matplotlib, funkce analýzy Excel, testování hypotéz, rozhraní Zookeeper, rozhraní Kafka. Tyto schopnosti vám pomohou připravit se na úlohu Data Scientist.

Program poskytuje přístup k vysoce kvalitnímu obsahu e-learningu, simulačním zkouškám, komunitě moderovanému odborníky a dalším prostředkům, které zajišťují, že budete sledovat optimální cestu ke své vysněné roli datového vědce.

Proč je vědec Data Scientist?

Vědecký pracovník v oblasti dat je vrcholnou špičkou v analytické organizaci. Glassdoor se umístil jako první vědecký pracovník v oboru 25 nejlepších pracovních míst pro rok 2016 a dobří vědci v oblasti dat jsou vzácní a velmi žádaní. Jako vědecký pracovník v oblasti vědy o údaji budete muset porozumět podnikatelskému problému, navrhnout analýzu, shromáždit a formátovat požadovaná data, aplikovat algoritmy nebo techniky pomocí správných nástrojů a na závěr dát doporučení.

Jaké projekty jsou zahrnuty v tomto programu?

Tento program Data Scientist Master zahrnuje 10 reálných projektů založených na průmyslových aplikacích v různých oborech, které vám pomohou zvládnout pojmy Data Science a Big Data. Několik projektů, na kterých budete pracovat, je uvedeno níže:

Projekt 1: Zjistěte, jak vedoucí vedoucí pracovníci v oblasti zdravotnictví využívají Data Science k tomu, aby využili své podnikání.

Doména: Zdravotní péče

Popis: V oblasti zdravotní péče lze zprostředkovávat předvídatelné analýzy, které zprostředkovávají zpětné převzetí nemocnice. Ve zdravotnictví a jiných průmyslových odvětvích jsou přediktory nejužitečnější, když mohou být převedeny do akce. Historická data a data v reálném čase jsou bez intervence bezcenná. Ještě důležitější je, abychom posoudili účinnost a hodnotu prognózování trendu a nakonec měnícího se chování, musí být předpověd a zásah integrovány zpět do stejného systému a pracovního postupu, kde se původně objevil trend.

Projekt 2: Pochopte, jak vedoucí pojišťovnictví jako Berkshire Hathaway, AIG, AXA apod. Využívají Data Science tím, že pracují na reálném projektu založeném na pojištění.

Doména: Pojištění

Popis: Využití prediktivních analýz se zvýšilo v pojišťovnách, zejména u největších společností, podle průzkumu modelování pojišťovnictví v roce 2013. Zatímco průzkum ukázal nárůst přediktivního modelování v celém průmyslu, všichni respondenti ze společností, které zapisují více než 1 miliardu dolarů do osobního pojištění, využívají prediktivní modelování, ve srovnání s 69% společností, které mají méně než tato výše pojistného.

Projekt 3: Zjistěte, jak banky, jako je Citigroup, Bank of America, ICICI, HDFC, využívají Data Science k tomu, aby zůstali před konkurencí.

Doména: bankovnictví

Popis: Portugalská bankovní instituce provozovala marketingovou kampaň s cílem přesvědčit potenciální zákazníky, aby investovali do bankovního termínovaného vkladu. Jejich marketingové kampaně byly prováděny prostřednictvím telefonních hovorů a někdy byl stejný zákazník kontaktován vícekrát. Vaším úkolem je analyzovat údaje shromážděné z marketingové kampaně.

Projekt 4: Zjistěte, jak burzovní trhy jako NASDAQ, NSE, BSE využívají datové vědy a Analytics k získání spotřebitelných dat z komplexních datových souborů.

Doména: akciový trh

Popis: Jako součást projektu je třeba importovat data pomocí čtečky dat Yahoo z následujících společností: Yahoo, Apple, Amazon, Microsoft a Google. Proveďte zásadní analýzu včetně vykreslování ceny za uzavření, vykreslení objemu obchodů s akciemi, analýzu denního výnosu a použití dvojitého grafu pro zobrazení korelace mezi všemi zásobami.

Projekt 5: Podívejte se, jak se aplikace Data Science používá v oblasti inženýrství, a to pomocí této případové studie analýzy filmových datových souborů.

Doména: inženýrství

Popis: Výzkumný projekt GroupLens je výzkumná skupina na katedře informatiky a techniky na Minnesotské univerzitě. Výzkumní pracovníci této skupiny se podílejí na mnoha výzkumných projektech týkajících se oblastí filtrování informací, filtrování spolupráce a doporučovacích systémů.

Projekt 6: Pochopte, jak vedoucí maloobchodní společnosti jako Walmart, Amazon, Target atd. Využívají službu Data Science k analýze a optimalizaci umístění svých produktů a inventáře.

Doména: maloobchod

Popis: Služba Analytics se používá k optimalizaci umístění produktu na regálech nebo k optimalizaci inventáře, která se uchovává ve skladech pomocí průmyslových příkladů. Prostřednictvím tohoto projektu se účastníci seznámí s každodenním cyklem optimalizace produktů z regálů do skladu. To jim umožňuje nahlédnout do pravidelných událostí v maloobchodním sektoru.

Jaký typ pracovních míst je ideální pro profesionály s odbornou praxí v oblasti datové vědy?

Práce, které jsou ideální pro odborníky s odbornou praxí v oboru datové vědy, zahrnují:

  • Špecialista na statistické programování
  • Analytik dat
  • Vědecký pracovník
  • Správce dat vědy
Program taught in:
Angličtina

See 14 more programs offered by Simplilearn »

Last updated October 26, 2018
This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
1,499 GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date