Data Science on Microsoft Azure: Big Data, Python and R Programming Course

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Pochopte roli vědy o datech v Microsoft Azure a objevte základy programování v Pythonu a R.

Rozvíjejte dovednosti, které potřebujete ke zvýšení své zaměstnatelnosti ve vědě o datech

Datová věda je klíčem k získávání znalostí a poznatků k řešení smysluplných obchodních problémů.

Tento komplexní profesionální program certifikátů od CloudSwyft - jedné z nejrychleji rostoucích platforem pro učení technologií a laboratoří v Asii - vám poskytne dovednosti v oblasti datové vědy, které potřebujete pro práci v oblasti datové vědy; cenná oblast odborných znalostí v dnešním pracovním světě.

Prozkoumejte základy datové vědy v Microsoft Azure

Pomocí metod výzkumu datové vědy a statistické analýzy v základech programovacího jazyka Python a R se dozvíte o distribuci dat v Microsoft Azure, od toho, jak velká je variabilita mezi hodnotami, až po to, jak se jednotlivé funkce extrapolovaných dat navzájem ovlivňují .

Shromažďujte, analyzujte a transformujte data pro Business Intelligence (BI) a pochopte velká data a vizualizaci dat

Pomocí řady poutavých přednášek a online laboratorních aktivit prozkoumáte a analyzujete širokou škálu dat z více zdrojů a zjistíte, jak aplikovat principy vyprávění příběhů na vaši analytickou práci.

Budete se také zabývat praktickými přístupy k problémům s daty a analýzou - jako jsou velká data a umělá inteligence (AI) - a seznámíte se s rovnicemi, funkcemi, diferenciací, optimalizací webu, grafy a dalšími.

Studujte základy programovacího jazyka Python a R a pochopte jejich roli ve vědě o datech

Python i R jsou programovací jazyky používané datovými vědci z celého světa. Prozkoumáte oba jejich základy, včetně syntaxe, proměnných a typů, a vytvoříte si vlastní vizualizace pomocí R pro datovou vědu.

Ukážete tok řízení v pythonu a seznámíte se s Pandas DataFrame; nástroj používaný k manipulaci s daty. Prozkoumáte také různé datové typy a funkce pomocí programovacího jazyka Transact-SQL.

Jaké úlohy v oblasti datové vědy tento profesionální certifikát podporuje?

Tyto základy kurzu datové vědy a principy kurzu strojového učení vám pomohou zvýšit kvalifikaci nebo změnit kvalifikaci a zlepšit vaši zaměstnatelnost do budoucna. Vzhledem k vysoké poptávce po oborech vědy o datech a umělé inteligenci, které v posledních třech letech podporují růst nových pracovních míst o 37%, jsou to klíčové dovednosti, které je třeba se naučit pro budoucnost práce.

Budete rozvíjet programovací a technologické dovednosti, abyste se mohli zaměstnat v celé řadě průmyslových rolí a kariérních cest, včetně datových vědců, techniků strojového učení, vývojářů business intelligence, výzkumníků datových věd a architektů infrastruktury.

Proč je CloudSwyft nejlepší organizací, která nabízí tento komplexní kurz?

CloudSwyft Global Systems, Inc., je předním poskytovatelem platformy pro učení technologie v Asii a poskytuje služby v oblasti vysokoškolského vzdělávání a podnikových podniků.

Byli v čele rozvoje dovedností připravených na budoucnost v celé řadě geografických oblastí a tento praktický kurz ve spolupráci s Microsoftem - největší společností podnikového softwaru na světě - a FutureLearn vám poskytne všechny dovednosti, které potřebujete prohlubujte svou kariéru v oblasti datové vědy

Dostanete také poukázky společnosti Microsoft založené na rolích pro zkoušky Microsoft Azure fundamentals a Microsoft Azure data scientist associate exams.

Kdy byste chtěli začít?

Naším cílem je provozovat naše mikroúvěry každých několik měsíců. Připojte se k datu, které vám vyhovuje, nebo se zaregistrujte, abyste se dozvěděli od poradce pro registraci o budoucích bězích a aktualizacích.

  • 11. ledna 2021

Co dostanete

Digitální certifikát od Cloudswyft

Digitální certifikát o absolvování celého mikroúvěru.

Digitální certifikáty o absolvování každého jednotlivého kurzu na mikroúvěru.

Praktická laboratoř vytvořila digitální odznaky pro každý jednotlivý modul, které lze sdílet a přidat na LinkedIn a kanály sociálních médií.

Doklady na zkoušky na základě rolí Microsoft pro Microsoft Azure AI Fundamentals (AI-900) a Azure Data Scientist Associate Exam (DP-100)

Všechny digitální odznaky a certifikáty budou ověřeny blokovým řetězcem a jedinečné pro každého jednotlivého studenta.

Máte nárok na tento mikroúvěr?

Tento kurz je určen pro vysokoškolské nebo postgraduální studenty, kteří chtějí zahájit kariéru v odvětvích analytiky, digitální vědy a strojového učení. Abyste se mohli zapojit do tohoto kurzu profesionálního certifikátu, musíte mít základní znalosti z matematiky, statistiky, programování (výhodou by byl Python) a analýzy vláken.

Měli byste také mít nějaké zkušenosti s prací s daty z Excelu, databázemi nebo textovými soubory, stejně jako ochotu učit se prostřednictvím praktických postupů.

Je pro vás tento mikroúvěr správný?

Tento kurz profesionálního certifikátu je určen pro studenty a pracující profesionály, jejichž cílem je zahájit svou kariéru v odvětvích a sektorech dovedností v oblasti analytiky, datové vědy a strojového učení. Je speciálně vhodný pro ty, kteří se chtějí stát IT profesionály, datovými vědci, inženýry a analytiky, učiteli statistik a odborníky z praxe a obecněji těmi, kteří mají zájem dozvědět se více o datové vědě.

Učení zaměřené na kariéru od

CloudSwyft Global Systems, Inc.

CloudSwyft uzavřel partnerství s předními světovými technologickými společnostmi, aby poskytoval špičkové znalosti digitálních dovedností na moderním pracovišti.

Tento mikroúvěr je ve spolupráci se společností Microsoft

Co je to mikroúvěr?

Microcredentials jsou navrženy tak, aby vás vychovávaly k práci v rychle se rozvíjejících průmyslových odvětvích bez časového a nákladového závazku v plné míře. Váš mikroúvěr může být osamocený jako nezávislý pověření a některé také nabízejí akademický kredit, který lze použít k získání titulu.

Naučte se online s odbornými instruktory

Kompletní online kurzy vedené odborníky po dobu 12–16 týdnů s vyhrazenou skupinou profesionálů.

+

Kompletní projektová hodnocení

Otestujte své porozumění pomocí online hodnocení a cvičení označených tutorem.

+

Získejte profesionální pověření

Dokončete své učení a složte svá hodnocení, abyste získali akreditovanou pověření.

=

Pokračujte dále ve své kariéře

Využijte svůj mikroúvěr jako důkaz svých specializovaných dovedností a dalšího pokroku ve vašem oboru.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. Méně
Londýn , Aberdeen , Auckland , Baltimore , Barcelona , Koupel , Bathurst , Bergen , Biel / Bienne , Birmingham , Bracknell , Brisbane City , Cambridge , Kapské město , Clayton , Crawley , Charlottesville , Delhi , Dublin , Dundee , Durham , Edinburgh , Enschede , Exeter , Fiesole , Ženeva , Královská čtvrť Greenwich , Grenoble , Groningen , Hloh , Hsinchu , Jeruzalém , Canterbury , Hongkong , Lancaster , Leeds , Leicester , Leuven , Madrid , Makati , Manchester , Melbourne , Ann Arbor , Milton Keynes , Montreux , Murdoch , Norman Gardens , Norwich , Oxford , Padua , Paříž , Darling Heights , Čtení , Rehovot , Soul , Sheffield , Slough , Southampton , Glasgow , Guildford , Sydney , Tchaj-pej , Tokio , Trondheim , Uppsala , Warwick , West Lafayette , York , Chicago , Newcastle + 69 Více Méně
Přejít na web školy