Přečtěte si oficiální popis

Perfektní směs technologií, datových věd a obchodních případů a poznatků, tento program vyniká jako jeden z nejlepších na světě.

Hlavní body kurzu

Pracovní stáž v reálném čase

Stáž vám umožňuje uplatnit znalosti ve třídě v reálných životních situacích. Pomáháme vám najít příležitosti pro pracovní zkušenosti v organizacích, které se zabývají Big Data Analytics.

Podpora umístění

Naše divize umísťování pomáhá našim studentům setkat se s podniky, které praktikují Big Data Analytics. Naše divize umístění umístila studenty v některých špičkových společnostech, jako jsou Siemens, American Megatrends, Dell a HCL.

Metodika výcviku

Tento kurz zahrnuje několik hodin zasedání živé fakulty a nahrává live session. Má také každý měsíc několik přednášek. Spolu s živými třídami se v kurzu používají kata- lyzátory, průzkumy veřejného mínění, pozorovatelé a sebehodnocení.

Projekty Capstone

Během kurzu studují studenti autonomní výzkum o problémech nebo problémech jejich výběru, zapojují se do akademického učení v souvisejících oborech a - pod dohledem učitele fakulty a oboru - vytvářejí významný dokument.

Industry Connect

Spojujeme vás s vedoucími pracovníky v oboru, kteří hrají důležitou roli v doméně dat a Analytics. Spojení s těmito lidmi vám může pomoci při hledání zaměstnání, profesní spolupráci a profesionálnímu pokroku.

Učte se prostřednictvím případových studií

Případové studie vám pomohou zdůraznit podrobné kontextuální zkoumání omezeného počtu událostí nebo okolností a jejich vztahů. Pomáhá při získávání podrobných informací o jednotlivci, skupině nebo výskytu.

Klíčové vlastnosti programu

Efektivní

Nabízíme jedinečnou kombinaci výzkumné futuristické pedagogiky a celosvětově srovnávaného obsahu. Naše moduly jsou podpořeny rozsáhlým výzkumem, který učinil náš vzdělávací systém vhodným a vzrušujícím pro naše studenty.

Vysoce zkušená fakulta pro velké údaje

Na 361 DM máme skupinu vysoce kvalifikovaných pracovníků z IIT Kanpur a IIT Kharagpur. Naše fakulty spolupracují s firmami PwC a IBM a mají dlouholeté zkušenosti s průkopníkem několika projektů Big Data a Analytics na celém světě.

Certifikace od Praxis Business School

Praxis Business School, Kolkata, je přední B-škola, jejíž kurzy jsou hodnoceny mezi dvěma nejlepšími Indiemi v doméně Big Data a Analytics. Jedná se o jedno z nejdůvěryhodnějších a nejvlivnějších vzdělávacích institucí v Indii.

Stáž

Stáž vám umožňuje uplatnit znalosti ve třídě v reálných životních situacích. Pomáháme vám najít příležitost pro pracovní zkušenosti ve firmách, které hledají odborníky se zkušenostmi v oblasti Big Data Analytics.

Podpora umístění

Naše organizace pro podporu umístění pomáhá našim studentům setkat se s podniky, které pracují s Big Data a Analytics. Naši studenti byli zařazeni do některých špičkových společností jako Siemens, American Megatrends, Dell a HCL, aby poskytli smysluplnou podporu pro umístění.

Platforma New Age Learning Platform

Platforma i-meta s kapacitou 361 DM, umožňující jedinečnou třídu rozšíření a virtuální reality, umožňuje mobilní učení, tj. Můžete se kdykoli a kdekoli naučit. Můžete se také dozvědět 361DM aplikace 361DM ve smartphonu. Naše platforma usnadňuje během tříd skupinové diskuse, vzdělávací zdroje, záznamy o výkonu, post-třídní hodnocení, elektronickou knihovnu a průzkumy veřejného mínění.

Vyhrazený tým podpory

Máme specializovaný tým, který vám pomůže během celého kurzu - od aplikace až po certifikaci! Můžete se k nám dostat, kdykoli potřebujete pomoc, jen po kliknutí na tlačítko.

Moduly

  • Velká data 101
  • Matematické modelování
  • Kódování v DB prostředí
  • Vytváření datových sad

Výsledek programu

Pokročilá obchodní analýza je jedním z klíčových požadavků v každé velké organizaci. Čas je v nejlepším případě, kdy někdo začne pracovat v této oblasti. Obrovské příležitosti a extrémní nedostatek při získávání kandidátů donutily velké organizace, aby se vydaly na helter-skelter. Je nesmírně důležité, aby kandidáti na kariéru tuto příležitost využili.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 15 více kurzů z 361 Degree Minds »

This course is Online forma
Start Date
Červenec 2019
Duration
6 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
15,550 INR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červenec 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date