Popis programu

Program MBA na Brentwood University je určen pro profesionály všech úrovní zkušeností, někteří z nich mohou hledat pokroky ve své kariéře a jiní, aby se změnili v oblasti podnikání z jiných oborů. Ještě důležitější je, že program MBA na Brentwood University je příprava pro studenty, kteří chtějí začít a provozovat vlastní podnikání. Po dokončení základních kreditních kurzů mají studenti možnost rozšířit své vzdělání se specializací, a to dokončením dvou dalších specializačních kurzů.

Tento program je plně nabízen online.

Cíle programu

Studenti, kteří úspěšně absolvovali studijní program Master of Business Administration, získají následující kompetence:

 • Kritické myšlení: řešit manažerské problémy pomocí kritického myšlení a kvantitativní analýzy;
 • Etické zdůvodnění: zhodnotit morální a etické principy uplatňované v organizačním prostředí;
 • Rozvoj týmu: analyzovat využití manažerských a vedoucích dovedností k rozvoji produktivních týmů;
 • Rozhodování a provádění: informace o podnikání v oblasti výzkumu, které podporují rozhodovací proces a provádějí rozhodnutí;
 • Efektivní komunikace: zhodnotit interní a externí komunikační postupy používané v podnikání; a
 • Globální myšlení: analyzovat obchodní příležitosti a výzvy z globálního hlediska.

Požadavky na titul

Chcete-li získat titul Master of Business Administration, všichni studenti musí absolvovat 36 kreditů programu. Instrukce je doručena v šesti kurzech 6 kreditů. Student by měl očekávat, že bude trvat 12 měsíců dokončit Master of Business Administration stupňů požadavky, za předpokladu nepřerušeného a normální postup přes program.

Master of Business Administration Kurzy

Student je povinen absolvovat 6 z 9 následujících kurzů pro absolvování programu Master of Business Administration a udělení titulu MBA.

 • BU 151101 Organizace a vedení (6 kreditů)
 • BU 151102 Vedoucí inovace a technologie (6 kreditů)
 • BU 151103 Účetnictví a finance (6 kreditů)
 • BU 151104 Ekonomika mikro a makro (6 kreditů)
 • BU 151105 Marketing a podnikání (6 kreditů)
 • BU 151106 Obchodní strategie (6 kreditů)
 • BU 151202 Manažerské účetnictví a finanční řízení (6 kreditů)
 • BU 151204 Řízení lidských zdrojů (6 kreditů)
 • BU 151206 Základy projektového řízení (6 kreditů)

Požadované učební materiály

Každý kurz bude mít určenou učebnici, kterou studenti zodpovídají za získání samostatně. Systém řízení učení (Learning Management System - LMS) podporuje používání dalších učebních materiálů, včetně prezentací multimediálních přednášek, diskusních fór a sbírky čtecích materiálů elektronické knihovny. Materiály k předmětu jsou podle uvážení jednotlivých členů fakulty, ale podstoupí přezkoumání a schválení hlavním akademickým pracovníkem před tím, než budou použity v živém kurzu.

Praktický trénink

V současné době nejsou studenti Brentwood University povinni absolvovat praktické stáže nebo exkurze. Vzhledem k tomu, že naše univerzita zajišťuje většinu dospělých studentů, bude již zaměstnána v podnikání nebo v jiných oblastech. Brentwood University nenabízí univerzitní kredity pro život nebo pracovní zkušenosti.

Absolventské pracovní příležitosti

Absolventi programů Brentwood University mohou získat zaměstnání na trhu s jakýmkoli zaměstnavatelem, který je ochoten je najmout. Statistiky ukazují, že studenti, kteří získají magisterský titul, mohou očekávat výrazně vyšší výdělky za celý život ve srovnání s těmi, kteří mají pouze bakalářské nebo odborné vzdělání. Brentwood University nenabízí zaměstnání pro absolventy studentů ani nemůže garantovat výdělečnou práci absolventům. Brentwood University může studentům pomáhat při identifikaci renomovaných pracovních partnerů (agentur a ředitelů) a může poskytnout referenční materiály, které studentům pomohou při přípravě jejich životopisů nebo zlepšení dovedností při pohovorech

Politika absolvování - program MBA

Chcete-li získat titul Master of Business Administration, musí student splňovat požadavky související s semestrální kredity, průměrný bod, studijní program a kurzy. Poskytovatelé akademického pokroku (PA) jsou k dispozici, aby pomohli studentům a aby je vedli procesem. Studenti, kteří splnili všechny požadavky na maturitu, by měli podat žádost o absolvování vedoucího akademického úředníka.

Chcete-li získat titul magisterské obchodní správy, musí student splnit následující:

 • Získejte minimálně 36 semestrálních kreditů tím, že absolvujete 6 základních kurzů MBA.
 • Udržujte institucionální GPA ve výši 2,0 (systém 4.0).
 • Získejte minimální stupeň kurzu 2.0 (na systému 4.0) pro každý kurz v programu.

Datum udělení je datum, kdy byl student oficiálně udělen. Po absolvování všech požadovaných předmětů, při předložení žádosti o absolvování studia a při vyřešení všech nevyřízených finančních závazků obdrží studenti, kteří splnili všechny akademické a administrativní požadavky, dva úřední přepisy a jejich diplom.

Požadavky na přijetí - MBA

Student musí získat titul bakaláře z instituce schválené předsednictvem nebo předtím schválené předchůdnou agenturou předsednictva; nebo akreditovaná instituce ve Spojených státech nebo v Kanadě; nebo jinou institucí schválenou státem, která dokumentuje, že instituce, ve které student získal titul, je rovnocenná instituci, která je schválena předsednictvem; nebo instituce mimo Spojené státy nebo Kanadu a navíc poskytuje komplexní hodnocení stupně vykonávaného službou hodnocení zahraničního pověření, která je členem Národní asociace služeb pro hodnocení pověření (NACES) nebo v případě, že je uděleno mezinárodní instituce, Brentwood University administrativa Brentwood University může studovat a potvrdit titul.

 • Studenti musí mít diplom Bachelor of Arts.
 • Studenti musí zaplatit všechny příslušné poplatky podle aktuálně zveřejněného plánu poplatků v době podpisu nebo uzavření smlouvy o zápisu nebo přijmout jiná opatření přijatelná pro školu. Student nemá možnost využívat výhody.
 • Tato instituce nezadá kredity za uspokojivé dokončení CLEP nebo jiných srovnatelných zkoušek. Tato instituce může udělit kredit za zkušenostní učení.
 • Tato instituce neuzavřela žádnou jinou instituci smlouvu o zřízení nebo převod.

Angličtina Proficiency

Instrukce budou poskytovány v jiném jazyce než v angličtině. Pro studenty, jehož předchozí diplomy nebyly dokončeny v angličtině, budeme požadovat skóre 500 na testu TOEFL na papíře nebo 70 bodů na internetovém testu.

Požadavek TOEFL se nevztahuje na studenty, kteří absolvovali vysokoškolský diplom nebo ekvivalent v akademické instituci, která danou výuku poskytla v anglickém jazyce.

Podobně se požadavek TOEFL nevztahuje na studenty, kteří absolvovali kurzy, v angličtině, na úrovni vysokoškolských studentů NEBO kteří absolvovali anglický test v této instituci.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Brentwood University »

Poslední aktualizace July 16, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
12 měsíců
Kombinované
Price
12,400 USD
Částečné stipendium je k dispozici
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date