Read the Official Description

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace

Dětské oblečení

Dětské oblečení zahrnuje všechny oděvních výrobků pro děti, od kojenců na "doplnění". Dětské oblečení se obvykle schází širokou škálu použití, ze hry do školy na party nebo plážové oblečení. V ní se bude často určovat volby styling, tkaniny / materiálu, stavebnictví a dokonce barevnou škálou.

Náhled typické UoF dětské lekce

Kreslení dětské košile

Jen málo z mnoha lekcí nabízených v této disciplíně

Úvod do Dětské oblečení Global Dimenzování

Tato lekce je vaše úvod do Dětské oblečení. Naše tabulka ke stažení velikost vás naučí o rozsazích globálních rozměrů pro USA, Velké Británii, evropském a asijském trhu Dětské oblečení. Pokrývá velikosti od novorozenců k doplnění. Pokud jste ctižádostivý Dětské oblečení designer, tato lekce je klíčové. Dětské oblečení ilustrace svolením Seul Lee.

Drapérie dětskou živůtku Sloper

Toto je vaše úvod do Dětské oblečení pomocí oblečení / kalhoty podobu dítěte, také známý jako plné formě dítěte. Poté, co jste si stáhli náš dětský průramky diagramem hloubky a naše dítě Bodice Sloper měření tvaru, jste připraveni se naučit, jak přikrýt chlapec a dívka základní živůtek Sloper. To Sloper je základem pro mnohé z vašich chlapec a dívka vzor průvanu a vzorů. Další možností je stáhnout, vytisknout a cut-out požadovanou velikost z hnízda 2-6X pro děti Bodice Sloper, které jsme poskytli v této lekci. Použijte naše dítě Sloper Nest barevné mapy, které vám pomohou při řezání. Ujistěte se, že zobrazení naší lekci o tom, jak navrhnout dítěte rukáv Sloper z měření.

Kresba děti - Děti a batolata

Tato lekce je váš klíč k učení, jak kreslit děti. Dozvíte se, jak rozlišovat věk dítěte a jak k tomu tělesné proporce, které sahají od kojenců, až batole, aby dítě. Uvidíte, jak se tělo, obličej a vlastnosti pokrok tak, aby vaše kresby bude přesně odrážet tento postup.

Jakmile se naučíte rozměry těla dítěte, naučíme vás, jak nakreslit dívku a kluk pro každou ze tří velikostí: dítě, batole a dítě.

Kromě toho se dozvíte, jak k tomu roztomilé dítě tváře, pózy a oděv detaily. Tato lekce vás jistě inspirová, chcete-li navrhnout dětské oblečení!

Ostatní výuka dětí

Jakmile jste získali výše uvedené lekce, zjistěte, jak nakreslit "tween" dívku a chlapce postava Potom se přesuňte na postavu ženského a mužského krouceného, ​​kde si můžete vybrat ze sortimentu póz.

Univerzita módy nabízí mnoho, mnoho dalších lekcí v dětském oblečení. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by University of Fashion - Online Fashion Design School »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment