Dětské a pracovní síly mladých lidí (QCF) - úroveň 2 Kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Dětí & Young lidová Workforce (QCF) - Level 2 Kurz je určen pro studenty, kteří chtějí pracovat v oblasti péče o dítě. Kurz je vhodný pro každého, kdo chce začít kariéru v péči o dítě a poskytuje výchozí bod k dosažené kvalifikaci pro práci v tomto odvětví.

Poskytuje ideální cestu do kariéry v oblasti péče o dítě a výsledkem je plně uznávané kvalifikace, která umožňuje studentům pracovat kvalifikovaně v kontrolovaném kapacity v kombinaci s nastavením péče o děti.

Po úspěšném absolvování studenti obdrží děti a mládež vodováhu Workforce 2 doklad o kvalifikaci s 35 kreditů vydávaných.

prosím Všimněte si,: Protože se jedná kvalifikace v kompetenci bázi, studenti budou muset mít umístění v prostředí péče o děti, ve kterém ke shromáždění důkazů o dovedností a učení, a budete muset jmenovat Vedoucí pracoviště způsobilý k úrovni 4 nebo vyšší v péči o dítě, kteří budou dohlížet na svou praktickou shromažďování důkazů. pracovní stáž v délce nejméně 50 hodin se doporučuje provést tuto možnost.

Každá z těchto jednotek vyžaduje, aby studenti poskytovat relevantní kurzu, aby se tam kompletní portfolio. Portfolio se bude skládat ze směsi úkolů založených na znalostech, které vyžadují textové bázi / esej styl odpovědi a důkazy o praktických dovedností, které zahrnují prohlášení svědků, postřehy a diskusní záznamy na základě vašich zkušeností na pracovišti. Praktické aspekty budou muset být pod dohledem jmenovaného pracoviště školitele z nastavení umístění.

Po úspěšném absolvování tohoto kurzu studenti získají pro děti a mladé lidi pracovních sil - úroveň 2 Certifikát kvalifikace podle NCFE.

Tato kvalifikace byla akreditována na kvalifikaci a úvěrové rámce (QCF Qual. No: 601/3510/4) a má 35 kreditů.

Kurz pokrývá následující povinné jednotky:

 • Jednotka 1: H / 601/3305 - Dítě a vývoj mladý člověk (2 kredity)
 • 2 ks: Y / 601/3236 - Přispět k podpoře dítěte a rozvoje mladého člověka (3 kredity)
 • Jednotka 3: K / 601/3323 - Zajištění dobrých životních podmínek dětí a mládeže (3 kredity)
 • Lekce 4: J / 601/3491 - Přispět k dětem a mladým lidem v oblasti zdraví a bezpečnost (3 kredity)
 • Jednotka 5: H / 601/3496 - tím přispívají k podpoře pozitivního prostředí pro děti a mládež (3 kredity)
 • Unit 6: M / 601/3498 - Porozumět pracovního partnerství ve službách pro děti a mládež (2 kredity)
 • Lekce 7: T / 601/7407 - Podpora dětí a pozitivní chování mladých lidí (2 kredity)
 • Lekce 8: F / 601/5465 - Úvod do komunikace ve zdravotnictví, sociální péči nebo děti a nastavení mladých lidí - (3 kredity)
 • Lekce 9: l / 601/5471 - Úvod k osobnímu rozvoji ve zdravotnictví, sociální péče či dětských a nastavení mladých lidí (3 kredity)
 • Unit 10: R / 601/5471 - Úvod do rovnosti a začlenění do zdravotnictví, sociální péče či dětských a nastavení mladých lidí (2 kredity)
 • Unit 11: D / 601/7403 - udržovat a podporovat vztahy s dětmi a mladými lidmi (3 kredity)

Plné kvalifikace má k dispozici doplňková zařízení a certifikát pro děti & Young lidová Workforce kurz zahrnuje následující jednotky:

 • Unit 12: L / 601/1693 - Vědět o děti a mladého člověka zaměřené na rozvoj (4 kredity)
 • Unit 13: D / 601/1696 - Podpora Děti & Young lidová Health & Safety - (2 kredity)

Předpoklady

Neexistují žádné zvláštní požadavky pro vstup začít studovat i když studenti vyžadují vhodnou pracovní stáž s cílem dokončit ročníkovou práci.

Doba trvání a podpora Course

Studenti se mohou zaregistrovat kdykoliv a mají celý rok dokončit svá studia. Máte také přístup k osobním lektorem poštou nebo e-mailem na období 12 měsíců. Vzhledem k tomu, kurz je samostudium můžete dokončit za pouhých nebo tak dlouho dobu, jak si přejete.

Posouzení

Každá z těchto jednotek vyžaduje, aby studenti poskytovat relevantní kurzu, aby se tam kompletní portfolio. Portfolio se bude skládat ze směsi úkolů založených na znalostech, které vyžadují textové bázi / esej styl odpovědi a důkazy o praktických dovedností, které zahrnují prohlášení svědků, postřehy a diskusní záznamy na základě vašich zkušeností na pracovišti. Praktické aspekty budou muset být pod dohledem jmenovaného pracoviště školitele z nastavení umístění.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně