Read the Official Description

Cyklus lepší zvuk pro audiovizuální a zábava

Váš denní činnosti si od účasti na kampusu tříd, ale chtějí získat oficiální titul? V CPA Online usnadňuje. Nabízíme možnost studovat on-line cyklu Degree Sound a audiovizuální pořady.

Být on-line titul, můžete studovat při práci. Naučíte se plánovat a dohlížet na instalaci, zpětná vazba, záznam, kontrolu, vysílání, post produkci a reprodukci zvuku v audiovizuálních, zábava, rádio, zvukové systémy a pevnou všechny druhy akcí.

FCT modul nebo praktického výcviku vám umožní provést 370 hodin povinných postupů zaručených v mediálních společnostech a poznat práci řádného technického deníku. Je to příležitost, co potřebujete vědět, od velmi profesionálním způsobem práce v audiovizuálním odvětví.

Jakmile je cyklus dokončen, budete moci navrhovat a vyvíjet od nuly kompletní zvukový technický projekt pro všechny typy audiovizuálních produkcí a získat vyšší technickou kvalifikaci v oblasti zvuku a audiovizuálních představení, které vám umožní přímo na univerzitě. Zjistěte, teď, jak se dostat oficiální certifikát!

"Autorizovaný vládou Aragón experimentální implementace pro 2013/2014 období. Až do konečného schválení ".

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
2000 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date