Přečtěte si oficiální popis

Cyklus lepší zvuk pro audiovizuální a zábava

Váš denní činnosti si od účasti na kampusu tříd, ale chtějí získat oficiální titul? V CPA Online usnadňuje. Nabízíme možnost studovat on-line cyklu Degree Sound a audiovizuální pořady.

Být on-line titul, můžete studovat při práci. Naučíte se plánovat a dohlížet na instalaci, zpětná vazba, záznam, kontrolu, vysílání, post produkci a reprodukci zvuku v audiovizuálních, zábava, rádio, zvukové systémy a pevnou všechny druhy akcí.

FCT modul nebo praktického výcviku vám umožní provést 370 hodin povinných postupů zaručených v mediálních společnostech a poznat práci řádného technického deníku. Je to příležitost, co potřebujete vědět, od velmi profesionálním způsobem práce v audiovizuálním odvětví.

Jakmile je cyklus dokončen, budete moci navrhovat a vyvíjet od nuly kompletní zvukový technický projekt pro všechny typy audiovizuálních produkcí a získat vyšší technickou kvalifikaci v oblasti zvuku a audiovizuálních představení, které vám umožní přímo na univerzitě. Zjistěte, teď, jak se dostat oficiální certifikát!

"Autorizovaný vládou Aragón experimentální implementace pro 2013/2014 období. Až do konečného schválení ".

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
2000 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date