Crowdfunding 101 kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Zákon o JOBS, nebo jinde známý jako zákon Crowdfunding, vstoupil do zákona od roku 2012 s nejnovějším vývojem nařízení CF, který byl schválen v květnu roku 2016 a který otevřel investování do soukromých podniků průměrnému investora. Předtím se mohli podílet pouze ti nejbohatší jednotlivci, kteří měli ve výši 200 000 dolarů nebo více ročního platu nebo 1 milion dolarů v čisté hodnotě.

To je analogické tomu, že se na "dalších 96%" amerických investorů podílelo jako na potenciální zdroje startovacího kapitálu, což přináší nový finanční nástroj, který umožní malým a středně velkým podnikům (SMB) zvýšit svůj pracovní kapitál z vlastních osobních a profesních sítí nebo investorských sítí pocházejících z portálu crowdfunding nebo zprostředkovatele. Existuje mnoho aplikací crowdfunding na dnešním trhu, jako jsou startovací technologie, nemovitosti, čističky, turistické atrakce, počítačové hry, hudební skupiny a výrobní společnosti, abychom jmenovali jen několik.

Tento úvodní kurz se bude zabývat širokým úvodem do amerického akciového a dluhového crowdfundingu, základní mechanikou crowdfundingové kampaně, anatomií crowdfundingového portálu a průmyslovou krajinou zahrnující trendy, investiční data a klíčové hráče.

Kurz je určen pro odborníky v oboru (finanční portály nebo zprostředkovatelé) a velké malé a střední podniky, které se snaží dostat investice online od davu. Mohlo by to také sloužit jako základní intro k tomu, aby se mechanika crowdfundingu aplikovala na existující obchodní model a na správný základ,

Na konci kurzu by účastník měl porozumět základům kapitálového a dluhového financování a měl by mít základní plán pro realizaci kampaně s názvem crowdfunding.

Váš instruktor

Amilcar Chavarria je finanční technologický podnikatel se zkušenostmi v oblasti fixních příjmů, osobních financí, řízení rizik a soukromých umístění.

V současné době je generálním ředitelem FinTech Portfolio, rychle rostoucí sítě FinTech Entrepreneurs, která poskytuje finančním institucím inovační služby. V roce 2015 založil FundPaaS, finanční platformu jako službu, která může konvertovat jakoukoliv webovou stránku na portál crowdfunding. Předtím byl Amilcar vedoucím týmem rizikového spuštění, které spustilo přední platební a compliance engine pro portály v oblasti crowdfundingu, kde zvýšil klientský růst o 300%. Mezi jeho portfoliové společnosti patří „Compliance ICO jako služba“, která jako první uvedla na trh nejnovější zákony o cenných papírech a krypto měnách (např. Tokeny ERC20).

V roce 2016 zahájila společnost Amilcar jednu z prvních online FinTech School která má významné klienty, jako jsou Moody's Analytics, IBM a The Wharton School of Business. Hostují také čínské delegace z Tsinghua University a Ningbo Municipality. V roce 2012 zahájil Amilcar jeden z nejranějších Robo-Advisors v USA a byl pozván, aby hovořil v Číně během zahájení prvního Robo-Advisor společnosti Guangfa Bank. V prosinci roku 2016 se Amilcar objevil na titulním příběhu CFA Magazine a Bankless Times. Amilcar má prestižní klienty, jako je Huatai Securities, Asociace pojišťoven Číny a Huaxi.

Společnost Amilcar zastávala řadu významných rolí v podnikových financích, řízení produktů, rozvoji podnikání a investičních analýz u renomovaných investičních bank a správců aktiv, jako jsou Goldman Sachs a BlackRock. Je rovněž absolventem The Wharton School of Business a bakalářským studiem biomedicínského inženýrství z Tulane University.

Kurikulum třídy

 • Modul 1: Úvod do Crowdfundingu
  • Úvod do Crowdfundingu (1:05)
  • Spustit tři klíče (0:33)
  • Začněte Co je to Crowdfunding? (3:24)
  • Začněte Typy Crowdfundingu (4:06)
  • Začněte narození nové třídy aktiv (2:25)
  • Zahájení zákona o JOBS (4:58)
 • Modul 2: Aplikace vlastního kapitálu a tvorby peněz
 • Zahajte periodickou tabulku sociálního dopadu (4:50)
 • Zahájit praktické aplikace Crowdfundingu (10:58)
 • Začněte budoucnost Crowdfundingu (3:10)
 • Začněte zabalit (0:12)
 • Začněte průzkum spokojenosti po kurzu

Často kladené otázky

Kdy začíná a končí kurz?

Kurz začíná nyní a nikdy nekončí! Jedná se o zcela samozvaný online kurz - rozhodujete se, kdy začnete a kdy skončíte.

Jaké jsou předpoklady pro kurz?

Neexistují žádné předpoklady pro tento kurz! Studenti z celého světa jsou vyzýváni k tomu, aby absolvovali tento kurz.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

FinTech is shaping the future of finance and global banking with technology. Financial Institutions want to evolve but need help incorporating FinTech into their business model. Technology professiona ... Čtěte více

FinTech is shaping the future of finance and global banking with technology. Financial Institutions want to evolve but need help incorporating FinTech into their business model. Technology professionals want to help Financial Institutions get ready for Finance 2.0 but often lack adequate business context. Entrepreneurs are trying to disrupt existing business models, but need help turning their ideas into viable products and/or solutions. Méně