Certifikované karty a platební profesionální program

Všeobecné informace

Popis programu

Staňte se certifikovanými kartami a profesionálními platbami

Karty a platby I je specializovaný program, který poskytuje široký přehled a pokrytí celého životního cyklu všech typů platebních karet, včetně kreditních a debetních karet, předplacených karet, firemních karet a mobilních plateb.

Tento kurz je ideální pro profesionály v oblasti karet a plateb, kteří chtějí rozšířit svůj rozsah a znalosti v oblasti karet. Jako funkční specialisté získáte vynikající znalosti o dalších oblastech spolu se strategickým pohledem průmyslu, který zahrnuje mezinárodní trendy a osvědčené postupy.

Program nabízející flexibilní učení, s vlastními vedeni studie dostupný výhradně z naší učebnice

Kolik stojí tato úroveň?

Poplatek za tuto úroveň je $ 899 (platba v plné výši). Nabízíme také splátkové platby: - ​​3 měsíční splátky: 325 USD / měsíc

2
  • 6 měsíčních splátek: 167 USD / měsíc
1

Co se naučím?

Karty a platby I zahrnují šest modulů:

Dt7k

Jaké další výhody dostanu z Programu?

Jakmile tuto úroveň úspěšně dokončíte, obdržíte certifikát Karty a platby I a budete mít nárok požádat o přidružené členství v členství RBA. Pokud se stanete přidruženým členem členství v programu RBA, budete mít příležitost používat označení ACPP I po svém jménu.

Jak dlouho trvá, než se stanete certifikovaným karetním a platebním profesionálem?

K získání kvalifikace kvalifikovaných karet a platebních profesionálů (CCPP) budete muset absolvovat tři zkoušky. V průměru trvá tři roky, než získáte kvalifikaci CCPP, pokud sedíte jednou zkouškou za rok. Nicméně je možné dokončit všechny 3 úrovně do 18 měsíců, pokud budete sedět jednou zkouškou každých šest měsíců.

Jaká je struktura programu?

Osvědčení akademie je dosaženo po úspěšném absolvování tří samostatných programů, z nichž každý vyvrcholí zkouškou. Abyste se mohli kvalifikovat jako certifikované karty a profesionální platby a používat označení CCPP, musíte se připojit k členství v programu RBA. Na každé úrovni vám členství RBA opravňuje používat odpovídající písmena po svém jménu.

  • Karty a platby I : Ti, kteří prošli zkouškou Karty a platby I, jsou způsobilí k členství v RBA a budou jim přiděleni status přidružených karet a Platební profesionál, který jim opravňuje k použití dopisů ACPP I.
  • Karty a platby II : Ti, kteří úspěšně absolvovali zkoušku Karty a platby II, jsou způsobilí k členství v RBA a získali postavení přidružených karet a platebních profesionálů, které jim opravňují k používání dopisů ACPP II.
  • Karty a platby III : Ti, kteří absolvovali zkoušku Karty a platby III, jsou způsobilí k členství v RBA a získali postavení přidružených karet a platebních profesionálů, které jim opravňují k používání dopisů ACPP III. Ti, kteří absolvovali zkoušky na všech třech úrovních: Karty a platby I, Karty a platby II a Karty a platby III, se mohou stát certifikovanými členy a jsou oprávněni používat označení Certifikované karty a platební pracovníci a dopisy CCPP.
Poslední aktualizace Září 2017

Informace o škole

The Retail Banking Academy is the only international training academy that offers qualifications exclusively dedicated to best practice principles in retail banking from the practitioner’s point of vi ... Čtěte více

The Retail Banking Academy is the only international training academy that offers qualifications exclusively dedicated to best practice principles in retail banking from the practitioner’s point of view. Founded by Michael Lafferty, Chairman Lafferty Group, Dick Harryvan, former CEO ING Direct and Dr Abdul Rahman, the mission of the Academy is to promote retail banking as an internationally recognised profession. Méně