Certifikované karty a platební profesionální program

Retail Banking Academy

Popis programu

Read the Official Description

Certifikované karty a platební profesionální program

Retail Banking Academy

Staňte se certifikovanými kartami a profesionálními platbami

Karty a platby I je specializovaný program, který poskytuje široký přehled a pokrytí celého životního cyklu všech typů platebních karet, včetně kreditních a debetních karet, předplacených karet, firemních karet a mobilních plateb.

Tento kurz je ideální pro profesionály v oblasti karet a plateb, kteří chtějí rozšířit svůj rozsah a znalosti v oblasti karet. Jako funkční specialisté získáte vynikající znalosti o dalších oblastech spolu se strategickým pohledem průmyslu, který zahrnuje mezinárodní trendy a osvědčené postupy.

Program nabízející flexibilní učení, s vlastními vedeni studie dostupný výhradně z naší učebnice

Kolik stojí tato úroveň?

Poplatek za tuto úroveň je $ 899 (platba v plné výši). Nabízíme také splátkové platby: - ​​3 měsíční splátky: 325 USD / měsíc

2
  • 6 měsíčních splátek: 167 USD / měsíc
1

Co se naučím?

Karty a platby I zahrnují šest modulů:

Dt7k

Jaké další výhody dostanu z Programu?

Jakmile tuto úroveň úspěšně dokončíte, obdržíte certifikát Karty a platby I a budete mít nárok požádat o přidružené členství v členství RBA. Pokud se stanete přidruženým členem členství v programu RBA, budete mít příležitost používat označení ACPP I po svém jménu.

Jak dlouho trvá, než se stanete certifikovaným karetním a platebním profesionálem?

K získání kvalifikace kvalifikovaných karet a platebních profesionálů (CCPP) budete muset absolvovat tři zkoušky. V průměru trvá tři roky, než získáte kvalifikaci CCPP, pokud sedíte jednou zkouškou za rok. Nicméně je možné dokončit všechny 3 úrovně do 18 měsíců, pokud budete sedět jednou zkouškou každých šest měsíců.

Jaká je struktura programu?

Osvědčení akademie je dosaženo po úspěšném absolvování tří samostatných programů, z nichž každý vyvrcholí zkouškou. Abyste se mohli kvalifikovat jako certifikované karty a profesionální platby a používat označení CCPP, musíte se připojit k členství v programu RBA. Na každé úrovni vám členství RBA opravňuje používat odpovídající písmena po svém jménu.

  • Karty a platby I : Ti, kteří prošli zkouškou Karty a platby I, jsou způsobilí k členství v RBA a budou jim přiděleni status přidružených karet a Platební profesionál, který jim opravňuje k použití dopisů ACPP I.
  • Karty a platby II : Ti, kteří úspěšně absolvovali zkoušku Karty a platby II, jsou způsobilí k členství v RBA a získali postavení přidružených karet a platebních profesionálů, které jim opravňují k používání dopisů ACPP II.
  • Karty a platby III : Ti, kteří absolvovali zkoušku Karty a platby III, jsou způsobilí k členství v RBA a získali postavení přidružených karet a platebních profesionálů, které jim opravňují k používání dopisů ACPP III. Ti, kteří absolvovali zkoušky na všech třech úrovních: Karty a platby I, Karty a platby II a Karty a platby III, se mohou stát certifikovanými členy a jsou oprávněni používat označení Certifikované karty a platební pracovníci a dopisy CCPP.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
6 - 13 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
899 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu