close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikační programy se často skládají z několika akademických kurzů na intenzivní úrovni studia. Vysokoškolští a postgraduální studenti často absolvují certifikáty, aby získali více znalostí a připravili se na specializovanou kariéru ve vybraném oboru. Co je certifikát ve veřejném vedení? Tento předmět zahrnuje komplexní studium vládních politik a procesů s c… Čtěte více

Certifikační programy se často skládají z několika akademických kurzů na intenzivní úrovni studia. Vysokoškolští a postgraduální studenti často absolvují certifikáty, aby získali více znalostí a připravili se na specializovanou kariéru ve vybraném oboru.

Co je certifikát ve veřejném vedení? Tento předmět zahrnuje komplexní studium vládních politik a procesů s cílem posílit řízení a efektivitu potřebných veřejných programů. Tato studie se často uplatňuje na vládní programy, ale může být přínosem i pro obchodní a administrativní oblasti. Kurzy v certifikačním programu, jako je tento, mohou zahrnovat administraci, analýzu politik, vládní strukturu, veřejnou politiku, řízení trhu a řízení lidských zdrojů.

Organizační a komunikační dovednosti patří k mnoha společným vlastnostem, které by student získal certifikátem. Mnoho zaměstnavatelů také zaznamenalo, že tito jedinci vykazují odvážné rozhodovací schopnosti.

Získání certifikátu ve veřejném vedení může být často levnější než získání čtyřletého vysokoškolského titulu nebo dvouletého absolventa. Náklady na dokončení certifikačního programu však mohou záviset na řadě podrobností, takže je důležité prozkoumat a srovnávat náklady různých programů.

Potenciální kariéry ve veřejném řízení jsou často početné a spadají do mnoha průmyslových odvětví a tato kariéra se nachází ve veřejném a soukromém sektoru. Mnoho z těchto kariér je zaměřeno na rozvoj pozitivních komunitních programů a zlepšení a někteří možná pracovní tituly mohou zahrnovat konzultanty veřejné správy, pracovníky v oblasti lidských zdrojů, pracovníky v oblasti mezinárodní pomoci, vědce v oblasti informací, pracovníky státní správy, pracovníky s mládeží, poradce v oblasti veřejných záležitostí.

Existuje mnoho způsobů, jak získat certifikát, a mnoho institucí na celém světě nabízí studijní možnosti na částečný a plný úvazek. Získání certifikátu prostřednictvím online programu je oblíbenou volbou pro mnoho studentů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Získejte konkurenční výhodu ve své kariéře v projektovém financování s kompletní sbírkou dovedností připravených pro práci od profesionálů z Wall Street.

Získejte konkurenční výhodu ve své kariéře v projektovém financování s kompletní sbírkou dovedností připravených pro práci od profesionálů z Wall Street. -
Certifikát
Denní studium
Kombinované studium
7 - 21 týdny
Angličtina
Online forma
 
University of Missouri Truman School of Public Affairs
Columbia, Spojené státy americké

Online certifikát absolventa ve veřejném managementu od MU vám pomůže zdokonalit vaše administrativní a manažerské dovednosti. Pokud chcete vést změnu zásad a podporovat trans ... +

Online certifikát absolventa ve veřejném managementu od MU vám pomůže zdokonalit vaše administrativní a manažerské dovednosti. Pokud chcete vést změnu zásad a podporovat transparentnost a spravedlnost ve veřejné službě, může to být certifikát pro vás. -
Graduate Certificate
Denní studium
Angličtina
Online forma
 
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Dozvědět se o veřejných zásadách a účinných projektech; přispívá k hospodářskému a sociálnímu rozvoji v Latinské Americe a Karibiku.

Dozvědět se o veřejných zásadách a účinných projektech; přispívá k hospodářskému a sociálnímu rozvoji v Latinské Americe a Karibiku. -
Certifikát
Denní studium
Kombinované studium
15 - 21 týdny
španělština
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde