$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Někdy je řada tříd ve specifické oblasti studia přesně to, co student potřebuje, aby uzavřel své vzdělání. Certifikační program se dokonale hodí k tomuto účtu a může přispět k vybudování dovedností potřebných pro novou nebo vylepšenou kariéru. Možná se ptáte, co je certifikát v tvůrčí práci? Certifikační programy tohoto typu se zaměřují na klíčové prv… Čtěte více

Někdy je řada tříd ve specifické oblasti studia přesně to, co student potřebuje, aby uzavřel své vzdělání. Certifikační program se dokonale hodí k tomuto účtu a může přispět k vybudování dovedností potřebných pro novou nebo vylepšenou kariéru.
Možná se ptáte, co je certifikát v tvůrčí práci? Certifikační programy tohoto typu se zaměřují na klíčové prvky tvůrčího psaní, jako je vývoj, charakterizace, dialog a nastavení. Studenti se naučí techniky, aby udělali dobré psaní ještě silnější. Některé programy mohou zahrnovat různé druhy kreativního psaní, jako jsou krátké povídky, romány, novely, scenáristika, blogy nebo poezie, zatímco jiné se zaměřují na jednu nebo dvě. Studenti se s největší pravděpodobností naučí upravovat svou práci nebo práci ostatních, aby mohli odevzdat kus písma od hrubého návrhu až po dokončení. Mnoho programů se také dotýká procesu předkládání práce k publikaci.
Studenti kreativního psaní mají tendenci zdokonalovat svou gramatiku a zdokonalit svoji slovní zásobu a zároveň se učit osvědčené techniky pro jasné a přesvědčivé vyprávění příběhů. Mnoho z nich také přijde pryč z programu s jejich tvůrčí šťávy tekoucí a plné nových nápadů pro příběhy.
Různé školy nabízejí různé programy kreativního psaní. Žadatelé by měli zkoumat podrobnosti a náklady každého programu, aby zjistili, co nejlépe vyhovuje jejich potřebám.
Většina lidí myslí na tvůrčí psaní z hlediska autorů knih, ale pro tvůrčí spisovatele je také mnoho dalších kariérních příležitostí. Spisovatelé se mohou stát blogery, televizní a filmové scénáristy, sociální média a správci obsahu webu nebo spisovatelé pro tisk a on-line časopisy. Jiní se mohou stát novináři, copywritery, editory, tvůrčí psaní instruktoři, biografové, spisovatelé řeči, odborníci na strategické komunikace nebo spisovatelé duchů.
Certifikáty o tvorbě psaní mohou být získávány ze škol ve většině měst i online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
College of Media and Publishing
Chichester, Spojené království

Máte nutkání psát, ale snažíte se vědět, kde začít? Náš online kurz kreativního psaní vám představí mnoho různých typů psaní beletrie a literatury faktu, které můžete dělat pr ... +

Máte nutkání psát, ale snažíte se vědět, kde začít? Náš online kurz kreativního psaní vám představí mnoho různých typů psaní beletrie a literatury faktu, které můžete dělat pro zábavu, zisk ... nebo obojí! -
Certifikát
Angličtina
 
The University of Iowa
Iowa City, Spojené státy americké

Zvyšte svůj potenciál psaní na špičkové univerzitě pro psaní. Kurzy vyučuje poutavá fakulta včetně absolventů Workshopu spisovatelů v Iowě.

Zvyšte svůj potenciál psaní na špičkové univerzitě pro psaní. Kurzy vyučuje poutavá fakulta včetně absolventů Workshopu spisovatelů v Iowě. -
Certifikát
Angličtina